Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Radyatör sıvısı değişimi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Benelli tnt250 motorumun radyatör sıvısını değiştirmek istiyorum.forumda konuyla ilgili bilgi bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim nereden neyi söküp eskisini boşaltıp yenisini doldurabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Motorun sağ tarafında devirdaim pompasının orda vida var onu sökünce içinde ki sıvı boşalır. Daha sonra içini temiz içme suyuyla yıkayıp yenisini doldurun

çok kolay, en altta gözüken hortumu sök içini boşalt sonra geri tak, daha sonra radyatörün üstlerinde bir yerinde kapak vardır ondan doldur yeni sıvıyı, kapak yoksa gene bu sefer en üst hortumlardan biriyle doldur birde radyatör sıvısı deposunuda doldur tabi

mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Alt kisimdaki 2 adet hortum giriyor ordami vida mevcut misal yag tapasi gibi biseymi.?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

Velizrsln usta radyotor sıvı deposu dedigin boyle kucuk beyaz tapali kutu var icerisinde sivi var onumu doldurmam gerekiyor en son

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    O işi sizin yapmamanızı tavsiye ederim çünkü tekrar motora hakaret yaptırıp antifirizli sudan tekrar eklemeniz gerekir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)