Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ön/Arka dişli hakkında (Yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Benim KTM RC 250 ABS 2016 modeli motorum var. Ön/Arka dişli değiştirmem gerekiyor. KTM servisi 319 lira fiyat verdi. Kullanım kılavuzunda yazılana göre dişlilerin ölçüsü : 14/46T

Merak ettiğim konu herhangi bir motor modeline ait 14/46T dişlileri veya RK'nın ürettiği dişliler benim motorumla uyum sağlar mı ? Bir sorun olur mu ? Cevaplarsanız teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    RK nın senin motorun için ürettiği dişliler varsa sorun olmaz. Ama sakın uydurma dişli takma

RK'nın benim motorumun modeline göre yok da mesela Hyosung GT250r'a uyumlu 14/46t ön-arka dişli seti var. Dişli ölçüleri uyduğu için şeytan dürtmüyor değil. KTM parçaları malum birazcık tuzlu.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Bajaj motorun dişlileri sizin motora uyabilir ama kaça kaç düşünüyorsunuz onu bilmiyorum isterseniz bayi veya servise gidip bir inceleyin ona göre kafanıza uyan dişli var ise alıp kullanabilirsiniz.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    bağlantı yerleri önemli , ön dişli göbeğinin geçtiği mil , arka dişli çivata merkezleri önemli.
    servisin verdiği fiyat içinde zincirde varsa zaten fiyat normal peşin nakit ödeme falan deyip indirim iste , zincir fiyatın içinde değilse dediğiniz gibi biraz yüksek.
    kma da her tür motor için dişli ve zincir saatılıyor, gayette kaliteli , ben oradan aldım, honda servisten ucuza geliyor.
    https://www.kmadepo.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)