Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piston Segmanları Nasıl Değiştirilir Takılır ve Ağız Açıklıkları Nasıl Dizilir. Honda

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam.

Piston segmanları nasıl takılır onun üzerine bir video ekledim. Bazı yerlerde segman demek istediğim halde piston diyorum.
    Kusura bakmayın.
    Başlığın sonunda Honda olarak kalmış ama videoda izledikleriniz tüm pistonlar için geçerli.

Aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=FD1gLcx6FgY
    boora, emremm, cenkyenmez ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Kaliteli bir kanalmış, tebrik ediyorum. DIY kafasını da seviyorum, iyi geldi.

"Arkadaşlar" ve boğaz temizleme işini biraz azaltırsanız daha iyi olur

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum ağzına sağlık. Senin gibi bilgili arkadaşlara ihtiyaç var. Senden ricam daha çok bu tarz teknik videolar çekmen ve yukarıdaki arkadaşın da belirttiği gibi "arkadaşlar" dememen.

arkadaşlar saolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

hastayım ya
    pea bunu beğendi.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Güzel bilgiler.yüzlerce boş konunun içinde böyle güzel konular görmek güzel.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    alet edevat bilgi birikime bakınca iyi bir motosiklet ustası olduğunuz belli oluyor.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı rovannon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam.

Piston segmanları nasıl takılır onun üzerine bir video ekledim. Bazı yerlerde segman demek istediğim halde piston diyorum.
    Kusura bakmayın.
    Başlığın sonunda Honda olarak kalmış ama videoda izledikleriniz tüm pistonlar için geçerli.

Aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=FD1gLcx6FgY
    uzun zamandır senin kanala aboneyim zaten.izlediğim tüm videoların çok kaliteli.hepsini tek tek anlatmışsın.emeğine sağlık.bende de cbf 150 var.o yüzden senin videolar benim için çok önemli.sürekli takipteyim haberin olsun

Abartısız 100 defa "arkadaşlar" demişim. Video bu yüzden izlenmiyorsa yeniden çekip düzgün bir bir şekilde yükleyeceğim. Videoyu izleyenlerden yorum alabilirsem sevinirim. Yeniden çekeyim mi videoyu?

Bir de bazı noktalarda piston, segman, silindir karıştırıyorum. Segman demek istediğim yerde piston, piston demek istediğim yerde silindir vs demişim.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    O kadar emek ziyan olmasin tekrar cekmene gerek yok. Elestirilerin dikkate alinmasi guzel
    Boyle bilgilendirici konularin olmasida ayrica guzel tebrik ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler