Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS APACHE LASTİK ÖNERİSİNE İHTİYACIM VAR !

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba. 2011 sarı apachemle mutlu mesut geçiniyoruz. Lastiklerim yavaş yavaş değişim istemeye başladı bende bu bahane ile ön ve arka birlikte değişeyim istiyorum.

ön ve arka olacak şekilde ama set olması önemli değil.ön için net bir fikrim yok ama arka için 120 yada 130 lastik takmak istiyorum. amacım birazda motosikleti yükseltmek. önümüz kış malum istediğim lastik hem yere tutunabilmeli hemde olabilirse çok az dişli olmalı.

toplam 400 tl gibi bir rakama çıkabilirim. önerilerinizi varsa linkleri ile rica ediyorum. herkese iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Anlas wintergrip al öne arkaya, takacağım 130 lastik motoru büyük göstermez, bu lastik seni yaz kış güvenli tutar, ayrıca metzeler me22 sakın alma berbat.

Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlas wintergrip al öne arkaya, takacağım 130 lastik motoru büyük göstermez, bu lastik seni yaz kış güvenli tutar, ayrıca metzeler me22 sakın alma berbat.
    anlas pek tavsiye edilen bir marka değil. farklı önerilere de ihtiyacım var.

amacım motorun büyük görünmesi değil sadece biraz daha yükselmesi. gösteriş değil kullanım rahatlığı açısından yüksek olmasını tercih ederdim.

ergen bir apaçi değilim motora ailemle biniyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)