Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DURO Marka Lastik Hakkında Bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    ya arkadaşlar online satışı warmı. Konar var ama sadece tanıtıcı, satış aradım ama bulamadım bilgilendirimisiniz.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her lastik yeniyken iyidir,güzeldir.Lastik gibi hayati önem taşıyan bir bileşende ucuzu tercih etmek ne kadar doğrudur bilemem ama Duro sonuçta çin malı bir lastik.+ lastiği seçerken hangi amaçla kullanılacağıda çok önemli(asfalt,arazi,vs..).Ben size metzeleri öneririm asfalt kullanımda özellikle.Hem yumuşak,hem uzun ömürlü hemde sınıfında nisbeten daha ucuz.
    duro taywan malı değil mi arkadaşlar en azınden benim lastiğmin üzerinde öyle yazıyor.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

evet arkadaşlar duro çin değil, tayvan malı.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her lastik yeniyken iyidir,güzeldir.Lastik gibi hayati önem taşıyan bir bileşende ucuzu tercih etmek ne kadar doğrudur bilemem ama Duro sonuçta çin malı bir lastik.+ lastiği seçerken hangi amaçla kullanılacağıda çok önemli(asfalt,arazi,vs..).Ben size metzeleri öneririm asfalt kullanımda özellikle.Hem yumuşak,hem uzun ömürlü hemde sınıfında nisbeten daha ucuz.
    Sevgili Potenza bende gençliğimde (resimlerime bakıyorum birde hanımdiyo) yakışıklıymışım,şimdi denizde sırt üstü yatarken ayak parmaklarım ve suratım göbek adasının yanıda kardak kayalıkları gibi duruyor.

Güneşin doğduğu istikametteki ülkelerin genel adı ne zamandan beri ÇİN oldu,Japonyada çinin doğusunda unutmayınız.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    İhtiyar,bu firmaya mail attım 2 hafta geçti bana dönen olmadı! keeway superligt 150 için uygun lastik buldum DM-1004 VE HF-296C ama fiyat ve nerden nasıl temin ederim öğrenemedim

arkadaşlar perşembe-pazar günleri arasında cnr'daki motoshow 2007 fuarında birçok firmanın olduğu gibi duro'nun da (konar) standı var. istanbulda olanların lastikleri incelemeleri, sorularını birebir yöneltmeleri ve meraklarını gidermeleri açısından güzel bi fırsat.
    giderseniz izlenimlerinizi bekliyoruz buraya

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Lastiklerimi taktım,hamuru çok güzel soğuk ve ıslakta bile randımanlı,virajı güzel.Beklediğimden daha kaliteli çıktı.
    Daha ne diyeyim bu fiyata bu kalite,dahası Şamda kayısı.

İlgi olayına gelince zayıf,zannedersem ithalatçı oldukları için perakendeye ve direk müşteriye ilgi gösteremiyorlar.

Vallahi şimdi aklıma geldi,şeytan fuara git konarla konuş,güney marmara distribütörlüğünü al diyor.
    Ne diyeyim ticaret bu olurmu olur.

yuzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200 cc
    Benim motorda duro kullanılmış ancak soguk ve ıslakta naylon üzerinde gitmek hiç hoş degil
    lastikçilere danıştıgımda katogorisindeki en iyisi dediler,degiştirmeye niyetleniyorum
    memnun degilim

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    dostlar duro Taiwan malı bir lastik ama sakın piyasadaki taiwan ve korea ürünlerini çin malları ile karıştırmayın kaliteleri çok farklıdır.
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı yuzak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda duro kullanılmış ancak soguk ve ıslakta naylon üzerinde gitmek hiç hoş degil
    lastikçilere danıştıgımda katogorisindeki en iyisi dediler,degiştirmeye niyetleniyorum
    memnun degilim
    normalde bende duro kullanıyorum ama ben memnunum. bilindiği gibi lastiklerde kullanılan hamurların raf ömrü var zamanını doldurmaya başlayan lastikler 0 da olsa özelliklerini yitiriyorlar. ayakkabımın kaydığı havada bile sorunsuz yolculuk ettim bu lastiklerle.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    mr 250 destro
    benım motorum grandeagle 250 ve lastıklerı orjınal duro ve cok memnnum vırajlarda rahat vıraja gırebılıyorum.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Benim lastikte 4.10/18 yazıyor 120/80/18 veya 120/90/18 takabilir miyim? bilgisi olan var mı? 4.10 un diğer şekilde ebat karşılığı ne oluyor?
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Falcon a arka lastik alacağım.. Ne olması lazım, ne diyeceğim, hiç anlamam ben lastiklerden.. Fark ediyor mu ? Nereden alacağım, sanayiden filan mı?

Offffffffff yardımmmmmmmm

Bir de ne kadardır tahmini
    Valla lastikleri güzel bir telefon et veya mail at ısrar et,ben aldım memnunum.
    Fiyatlarıda uygun neredeyse 4/1 fiyata kauçuğun memeleketinden.

Alıntı yuzak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnun degilim
    Bütün lastikler naylon & kauçuk karışımdır.Şöyle diğer araçların lastiklerine bir bakıverin.

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İhtiyar,bu firmaya mail attım 2 hafta geçti bana dönen olmadı! keeway superligt 150 için uygun lastik buldum DM-1004 VE HF-296C ama fiyat ve nerden nasıl temin ederim öğrenemedim
    bende bilgi bekşliyorum aydınlatırmısınız bu konuda arkadaşlar konu çok bilgilndirici geçiyo lastiklerimi değiştirmek istiyorum fiyatlarını duyunca motoru satmak daha mantıklı geliyo insana sadece el insaf diyebiliyorum...

15.ooo kmdir duro kullanıyorum daha milimi bile eksilmedi ismini hiç duymadım ama genelde kore malları ile veriliyo sanırım
    Dream On Dream On Dream On
    Dream until your dream comes true

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    benım zatın orjınalı duroydu 7500 km de her yolda kullandım yaz kıs cok memnunum kumdada sudada asfalttada super

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Bende geçen hafta Twister'ıma aynı bu lastiğin aynısını aldım. Şimdiye kadar üzerinde orjinal gelen Pirelli ler ile işkence çekmişim. Yol tutuşu harika. Bazı arkadaşların dediği gibi belki hamuru yumuşak olduğundan daha az Km yapar ama hiç olmazsa daha güvenli ve 1/3 oranında daha ucuz. Pirelli ve metzeller için 300-350 YTL istediler. Duroyu çifti 106 ytl ye aldım.
    MODELİ: HF-918
    Ölçüleri: Arka= 130/70/17 Ön= 100/80/17

northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    abi nasıl aldınız bize de söyleyin alalım
    annem beni öldürecek

Motosikleti
    Keeway SuperLight 150 CC
    annlayamadığım şey bu duro lastikleri sanki ulaşılmaz bişey geçen haftadan bu yana bu sitede birkaç başlıkta surekli nereden aldınız anadolu yakasında bayileri nerede öğrenmeye çalışıyorum yazılar yazıyorum cevap yok kendi sitesine iki kez yazdım iletişim bölümüne cevap yok telefon ettim yine cevap yok ne ulaşılmaz bi bayileri varmış anlamıyorum iyi güzel almışsınız da nereden aldınız neden yazılmıyo alınan yerler anlamıyorum yasak mı var da yazılmıyo ...

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nasıl aldınız bize de söyleyin alalım
    Kardeş Kahramanlarda MOTO ZEKİ var. Zeki abi çok iyi ve ilgili biridir. Sana telefon numarasını vereyim git görüş ve Ahmetli'den Yusuf gönderdi dersen yardımcı olur.

1397 Sok. No.30/A Kahramanlar/İzmir
    Tel:425 33 68
    0533 494 6746
    0542 237 0666
    Sanırım bu bilgiler yeterli olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler