Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

araba ampulu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DanielPaxTF
    öncelikle iyi bayramlar arkadaşlar benim motorun kısa ampulu yanmıyor bazen sert 1-2 kere vurunca fara öle yanıyordu artık oda yanmıyo 2 ampuldede böle yaptı şimdi değiştircem yine ama aynı amper ve voltta araba ampulu buldum evde onu taksam sıkıntı yaparmı (teklemesi sebebiyle servise götürdüm)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aynı değerde ise yapmaz , yeterki başta volt/watt değerleri , ve soket yapısı uysun.

Soketlerde sıkıntı var gibi, temassızlık gevşeme oksidasyon gibi sezinledim.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Sanirim motorun farlari aku beslemeli degil yanimotor calisinca rolantide ksik gazi versiginde daha guclu yaniyor ise veya rolantide far dalgalanma yapiyorsa ampul kesme olayi surekli yasarsin 3 tane cinli motorda yasadim surekli kisa patliyordu bunlardan hanimin olan motoru aku beslemeli degildi led beyinli far ampulu taktim kurtuldum diger iki motordada led ampul aldim taktim 1 seneye yakin olacak ampul kesti patladi derdi yok elimde 3 tane yedek var dusunursen ozel mesaj at yardimci olurum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DanielPaxTF
    uydu ama yine yanmadı dediğin şeylerden şüphelendim oksidasyon nasıl geçer nası yapmam lazım

bu konuda benimde merak ettiğim bir şey var, şimdi ben var olan sarı ampulü güçlendirmek istiyorum yani alabileceğim maximum ışığı istiyorum nasıl sağlarım bunu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)