Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

konjektör nasıl takılır

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DanielPaxTF
    arkadaşlar konjektörüm bozuk olduğu için yenisini aldım nsıl takıcam acaba sadece kablosunu buna takıp öbürünün vidalarını söküp bunamı takıcam yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fiş / konnektör yerinden hasarsız olarak çıkarılıp yenisine hasarsız olarak takılacak , hepsi bu.

Daha karmaşık olduğunu düşünüyorsanız , hem yeniyi hem eskisini motor üstünde kablolar takılı iken fotolayın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DanielPaxTF
    fotoğraf nasıl yükleniyo bilmiyorum

1. Dijital makina / telefon ile foto çekin.

2. Dijital makina / telefonu bilgisayara bağlayııp , telefon/dijital makina hafıza biriminde'ki yüklemek istediğiniz foto'yu bilgisayarın masaüstüne kopyala/yapıştırın.

3. hizliresim.com 'u açın

4. hizliresim.com ekranında " dosyaları seç " kısmını açıp , açılan pencereden , evvelden bilgisayarınızın " masa üstüne " yapıştırdığınız foto'yu seçin

5. hizliresim.com ekranında " yükle " seçeneğine basın ( üstteki adımdan sonra )

6. Yükleme bittikten sonra gelen tabloda " forumlar için " olanı kopyalayıp , burada mesaj yazdığınız yere yapıştırın ve mesajı gönderin.

Borcunuz 15 gayme.
    chopper125 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DanielPaxTF
    saol bende nasıl old. araştırdım bişey anlamamıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

konjektörü nasıl sökücem

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Yanlış görmüyorisem ! fiş/konnektör yok yahut gömülü , bağlantı cıvataları sökük/düşmüş/perçinli/kılıfla tutturulmuş .

Özetle dooğru servis/ iyi usta bulun , abartılı iş değil , çok el emeği tutmaz sanrım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    DanielPaxTF
    halletim saol :D o tarafda vida yomuş ondan yapamamıştım öbür taraf vidalıymış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)