Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Ellerdeki Sinsi Uyuşmalara Dikkat...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kumkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaz ve sıcaklar ve uzun sürüşler.. Bu konu sık sık güncellenmeli. Arkadaşlar bu konular ihmale gelmez. Lütfen okuyunuz. sevgilerimle
    sağlam omurgayla yıllarca motorda..::cat: jale dural

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    güncellenmeli)

Merhaba,
    Carpal tunnel sendromunun cerrahi müdahale olmaksızın kesin tedavisi artık mevcut. Bilgi almak isteyenler sbalkanal@gmail.com adresine mail atabilir ya da 0541 319 41 23 numaradan arayabilir. Sağlıklı günler dilerim.

konuyu güncelliyorummmmm....önemlii.herkese sevgilerimle

bu konu da önemlidir güncelliyorum.

Yararlı bir başlık olabilir ama çok ağır "Halkla İlişkiler" temelli pazarlamacılık kokusu geldi burnuma... (Her gün onlarca "tanıtım" mailini spam klasörüne yönlendirmek zorunda kalan bir gazeteci olarak yapıyorum bu yorumu.) Sayın @kumkum, sağlık alanındaki eğitiminizi ve unvanınızı sorsam ayıp etmiş olur muyum?

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    uzun süreli bir motosiklet sürücüsü olarak oturuş pozisyonundan kaynaklanan ellerde ağrı ve uyşma bende'de olmuştu Jale hanım,ilaç tedavisi ve egzersiz ile 1.5 ay içinde kurtuldum rahatsızlıktan birde dikkat ettiğim el kaslarım eskisine nazaran daha'da kuvvetlendi.
    bu rahatsızlık ss motosiklet sürücülerinde daha çok baş gösteren bir durum,vücut dengesini iyi kurmalı.

konunun güncell olması iyi olur düşüncesindeyim,uyarı ve yardımlar için teşekkürler.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

düşenadama

Sayın Düşen adam... kumkum nicki dahilinde de olsa adım soyadım burada mevcut. Milliyet.com.tr dahil pek çok sağlık köşesi ve tv de makalelerim veya röportajlarım da çıkmıştır. anahaberler de dahildir. Bugune dek de reklam yaparak buralardan biryerlere gitmiş değilimdir. birşeylerin altında birşeyleri arama amaçlı koklama merakı da olabilir mi diye düşünmeden edemedim.
    Araştırmak isterseniz, jale dural veya jale özen diye veya pilatescadısı diye vb araştırabilirseniz googledan sanrım çok fazla tatmin edici cevap bulacaksınız. sormak neden ayıp olsun ama araştırmadan önyargılı olmak... hmmm ayıp olabiliyor. burada diğer yazdıklarımda da dünya kadar açıklamam var insanların sorularına zaten .. makale ve pek çok yazım da ücret almadan yayınlanmıştır bu arada...bu kadar paylaşımımdan sonra pazarlamacılıkla alakası olmayan benden nasıl böyle bir koku alınabildiğine de inanın şaşmamak mümkün değil.. buyrun siz spama ayırın madem

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

teşekkürler Arjantinli69, dilerim yardımım olmuştur.. çok rahatsız edici bir durumdur bilirim. yıllarca ulaşımımda bisiklet kullandığım dönemler oldu ve o titreşimimin ve sürekliliğin bileklerimde yarattığı o hissizliği ve ağrılı duyguyu biiriirim. biliçlenmek için birşeyleri yaşamak , araştırmayı ve önlem almayı da çabuklaştırabiliyor. ve u noktadan sonra da mesleğinizle örtüştüğü noktada paylaşmak istiyorsunuz. faydalanabildiğiniz bir başlık olduğu için mutlu oldum. destek yorumunuza teşekkür ederim.
    selamlar

Alıntı kumkum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Düşen adam... kumkum nicki dahilinde de olsa adım soyadım burada mevcut. Milliyet.com.tr dahil pek çok sağlık köşesi ve tv de makalelerim veya röportajlarım da çıkmıştır. anahaberler de dahildir. Bugune dek de reklam yaparak buralardan biryerlere gitmiş değilimdir. birşeylerin altında birşeyleri arama amaçlı koklama merakı da olabilir mi diye düşünmeden edemedim.
    Araştırmak isterseniz, jale dural veya jale özen diye veya pilatescadısı diye vb araştırabilirseniz googledan sanrım çok fazla tatmin edici cevap bulacaksınız. sormak neden ayıp olsun ama araştırmadan önyargılı olmak... hmmm ayıp olabiliyor. burada diğer yazdıklarımda da dünya kadar açıklamam var insanların sorularına zaten .. makale ve pek çok yazım da ücret almadan yayınlanmıştır bu arada...bu kadar paylaşımımdan sonra pazarlamacılıkla alakası olmayan benden nasıl böyle bir koku alınabildiğine de inanın şaşmamak mümkün değil.. buyrun siz spama ayırın madem
    Jale Hanım, uzun açıklamanızda sorumun cevabı yok; yine de amacım polemik yaratmak ya da şahsınıza suçlama yöneltmek olmadığı için bu başlığa tekrar yazmayacağım. Benim de ellerimde uyuşmalar var. Bu "koklama" merakım, çok karşılaştığım bir örnekle açıklamam gerekirse, "kalp krizi geçiriyorsanız aspirin çiğneyin" diyen kişinin sağdan soldan duyduklarıyla insanları gerçekliği şüpheli önlemlere mi yönelttiği, yoksa aldığı tıp eğitimine dayanarak mı bunu söylediğiyle ilgili şüphecilikten kaynaklanmaktadır. Suçlayıcı ifadelerim için özür diliyor, katkılarınız için teşekkür ediyorum. (Bu arada benim nick'imin altında da adım yazıyor, demek ki bazen detayları kaçırabiliyoruz.) Saygılarımla...

Yaşar bey,
    insan bedeniüzerine yıllardır çalışıyorum pilates konusunda da sağlıklı hareket sistemleri konusunda da doktorların da gelip derslerine katıldığı bir eğitmenim. yazdıklarım zaten farkındaysanız kulaktan dolma bilgilere de pek benzemmemektedir pazarlamacılık kokan bir üslubta da yazılmış bir yazı değildi ona şaşırıyorum çünkü insanların llerini ameliyat ederek sürümden kazanacağım biriçerik de yok. kim sorsa birşeyler paylaşıp anlatmışım. Önyargıızdan dolayı verdiğim tepki amacını aşan dozdaysa özür dilerim.
    iyi geceler dilerim

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güncelleyen olmamış , problem ağrı ellerime gelince buldum bölümü

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Yıllar önce bunun adına RSI, yani sık tekrarlanan hareketlerden doğan sakatlanmalar deniliyordu.

Adımı değişti?

Benimde sol bileğim uzun süre motor kullanınca ağrıyor, ama sabah uyuşma ve benzeri durum yok.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler