Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şanzıman ve Debriyaj Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Selamlar motosikletim cbf 150 başlıkta belirttiğim gibi birkaç sorunum var yardımcı olursanız sevinirim .

1) Performanslı kullanımda debriyaj ısınınca kavrama değişiyor ve kendi kafasına göre kavrama yapıyor.

2) Vites değiştirmelerde genellikle 1 den 2nci vitese geçtikten birsüre sonra kendiliğinden boşa atıyor.

3) Seri vites küçültmelerde vites arada kalıyor vites göstergesi sönüyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hocam aynı sorunları yaşamıştım. debriyaj balatamda yeniydi, debriyaj balata saclarını değiştirmiştik. bide debriyaj telini değiştirmiştik. düzelmedi. debriyajı açtı ayar yeri varmış, orda birşeyleri kurcaladı usta. öyle düzelmişti. benimki komple vitesi geçiremiyordum, ayırmakta çok sıkıntılıydı.

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam aynı sorunları yaşamıştım. debriyaj balatamda yeniydi, debriyaj balata saclarını değiştirmiştik. bide debriyaj telini değiştirmiştik. düzelmedi. debriyajı açtı ayar yeri varmış, orda birşeyleri kurcaladı usta. öyle düzelmişti. benimki komple vitesi geçiremiyordum, ayırmakta çok sıkıntılıydı.
    teşekkürler servis yolu gözüktü ozaman. peki şu debriyajın ısınması balatanın bitmesine işaret olabilirmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)