Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper moped

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar, beldesan super52 moped kullanıcısıyım ve bir süre önce tasarımı beni çok rahatsız eden motoru chopper a dönüştürmeye karar verdim ve bir kaç değişiklik yaptım. küçük nikelajlı dişli, ufak yan farlar, paslanmaz çelik büyük egzost, arkalık falan. neyse bunlar tamam da motorun hem dişlisi küçülüp hem de ağırlığı artınca performans düşüklüğü yaşadım. düz yolda 70-80 km sürat yapabiliyorum ama rampalarda iki kişi biraz sıkınrtı yaşıyorum. buna karşılık motora 100 cc lik debriyajsız şanzımanlı mondial motoru koymayı düşünüyorum bu konu da teknik olarak yardımcı olmanızı istiyorum bu işlemi ben yapacağım motorcular uçuk fiyatlar çekerler sanırım bana neye mal olur bir bilgi verirseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bak, bence sen bir tane büyük motor al
    onu mbyletteye çevirmeye bak. hem performans olur hem de değişik bişey yapmış olursun... ;)
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Hayal kurmak ve yapmayı tasarladığın şeyleri düşlemek insana hoşça vakit geçirir.Aslında büyük buluşların çoğu önce hayal etmekle başlamıştır.Bence hayal gücü geliştikçe orantılı olarak zeka da artar.Çünkü araştırmayı getirir ve öyle birçok konular gündeme gelir ki içinden çıkabilmek,sorunlara çözümler üretmek zekanın kıvraklığını gerektirir.

s o n u ç l a r ı n a k a t l a n b i l e c e k s e n h a y d i k o l a y g e l s i n

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)