Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Grenaj Tamir ve Boyama

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Merhaba arkadaşlar bildiğiniz grenaj tamiri yapan ve boyayan yer var mı ninja 250sl motorumun grenaj tamiri ve boyama yapılması lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Eğer İstanbul Anadolu Yakası için soruyorsan doğru adres burası: Link için tıklayın.

Bir de Avrupa Yakası'nda Sefaköy'de İrfan Usta varmış. Ben tanımıyorum ama fotoğraflara bakılırsa işçiliği oldukça iyi: İlgili konu için tıklayın.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Grenajları sokebilirsen kargola, halledelim

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yenileri çok mu pahalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer İstanbul Anadolu Yakası için soruyorsan doğru adres burası: Link için tıklayın.

Bir de Avrupa Yakası'nda Sefaköy'de İrfan Usta varmış. Ben tanımıyorum ama fotoğraflara bakılırsa işçiliği oldukça iyi: İlgili konu için tıklayın.
    işçiliği güzel olabilir fakat boyadığı grenejın tanesi 2000 ile 2500 tl arası ona görede fiyatı vardır herhalde ben iki karış boyaya 600 tl para ödedim oradan biliyorum

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yenileri çok mu pahalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

işçiliği güzel olabilir fakat boyadığı grenejın tanesi 2000 ile 2500 tl arası ona görede fiyatı vardır herhalde ben iki karış boyaya 600 tl para ödedim oradan biliyorum
    Adam ninja 250 sl demiş moruk. Kawasaki'nin yedek parçada düdükleme politikasını biliyorsun : ) 600 TL çokmuş yahu. Ben Maltepedekine gittim çamurlukta taş toz vs sebebiyle çok çizik vardı. Komple çamurluğa 100 TL demişti ama sonra uğraşmadım. Bir de bu adamlar Kawasaki gibi markaların renk kodlarını yazıyorlarmış. O yüzden denemekte fayda var.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)