Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[Cr-02] Bmw R80 RT & [Cr-03] Suzuki GS 500 Café Racer Projesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Tam olarak anlayamadım su alacak derken. Altı boş ve koruma olan bi sac var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Yağmurdan sonra elimizle seleyi şöyle bi siler bineriz hani motora. Altında sünger var değil mi ? Süngere su geçip oturduğunuzda sizi sırılsıklam etmesin ?
    jackonbir bunu beğendi.

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    iyi de sele deri , deriden su geçmez ki

Motosikleti
    Bu dikiş delikleri bir tek bende mi böyle bi kaygı uyandırdı niye bu kadar şaştınız anlamadım ki?

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok iyi çalışıyorsunuz fikirlerde süper. Ortaya çıkanlarda
    İmrendim
    Tequ bunu beğendi.
    "Edeple gelen lütufla gider"

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    dikildikten sonra orda öyle bir delik kalmıyor ki

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurdan sonra elimizle seleyi şöyle bi siler bineriz hani motora. Altında sünger var değil mi ? Süngere su geçip oturduğunuzda sizi sırılsıklam etmesin ?
    Dikildikten sonra buyuk olcude delikler kapaniyor. Ilaveten cesitli izolasyon calismalari da yapildi. Deri altinda ise alisagelmis sunger disinda su tutmayan bir malzeme kullanildi.
    Ama tum bunlara ragmen haklisin dostum illaki su girisi olacaktir yagmurda kaldigi takdirde. Ancak yine soyledigin gibi konsept araclar oldugundan biraz daha ozen istiyor. Belirli araliklarda badem yagi ile yaglamak deriyi canli gosterip ayni zamanda omrunu uzatmasi gibi . Disarida yagmur yagarken yada yaz gunesinin altinda da oylece birakilmamali tabiki ama surus aninda yakalanilan yagmurda herhangi bir sorun yasanmaz

Motosikleti
    Mondial Drift
    Peki ruhsatta ne gibi değişiklikler yapılıyor ve bu değişiklikler için ne kadar ödeniyor?

Motosikleti
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikildikten sonra buyuk olcude delikler kapaniyor. Ilaveten cesitli izolasyon calismalari da yapildi. Deri altinda ise alisagelmis sunger disinda su tutmayan bir malzeme kullanildi.
    Ama tum bunlara ragmen haklisin dostum illaki su girisi olacaktir yagmurda kaldigi takdirde. Ancak yine soyledigin gibi konsept araclar oldugundan biraz daha ozen istiyor. Belirli araliklarda badem yagi ile yaglamak deriyi canli gosterip ayni zamanda omrunu uzatmasi gibi . Disarida yagmur yagarken yada yaz gunesinin altinda da oylece birakilmamali tabiki ama surus aninda yakalanilan yagmurda herhangi bir sorun yasanmaz
    Nasreddin hoca düşünce, "bana eşekten düşeni getirin" demiş, o misal. Zamanında cruiser bi motoruma yaptırmıştım, ortasından beyaz şerit geçiyo falan çok cici bi koltuk. Bi yaz yağmuru sonrası üstüne oturunca, altını ıslatmış oğlan çocuğu gibi gezmiştim ortalıkta. Daha bitmediyse derinin altındaki süngeri muşamba gibi bişiyle kaplamak belki sorunu çözer. Sadece deri ıslanır hemen de kurur sonra. Yalnız bahsetmedik belki, süper görünüyor. Ellerinize sağlık
    SizofrenMacaPapazi bunu beğendi.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    4x4
    Alıntı hatmatkat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ruhsatta ne gibi değişiklikler yapılıyor ve bu değişiklikler için ne kadar ödeniyor?
    Eger ruhsatta gecen renk uzerine bir calisma yapiliyor ise hicbir degisiklige gerek yok. Ruhsata renk degisimi yapilacaksa forumda izlenmesi gereken adimlar ve ucretler mevcut dostum
    Nasreddin hoca düşünce, "bana eşekten düşeni getirin" demiş, o misal. Zamanında cruiser bi motoruma yaptırmıştım, ortasından beyaz şerit geçiyo falan çok cici bi koltuk. Bi yaz yağmuru sonrası üstüne oturunca, altını ıslatmış oğlan çocuğu gibi gezmiştim ortalıkta. Daha bitmediyse derinin altındaki süngeri muşamba gibi bişiyle kaplamak belki sorunu çözer. Sadece deri ıslanır hemen de kurur sonra. Yalnız bahsetmedik belki, süper görünüyor. Ellerinize sağlık
    Bahsettigim izolasyon calismalarina o da dahil Yapan abimiz isinin ehli gercekten. Ayni zamanda da motorcu oldugundan olasi sorunlar icin onlemlerini ozenle aliyor. Yorum icin de tesekkur ederim. En kisa zamanda motosiklet uzerinde resmini paylasicam selenin
    SizofrenMacaPapazi ve yasdal bunu beğendiler.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    4x4
    Depo boyasının da bitmesiyle artık parcaları birlestirmenin vakti geldi diye dusunduk Depoda kullanılan boya YKY sedefli mavi, diger bir anlamda GSXR mavisi. 5 gun suren boya sureci 11 asamadan olusuyor ama bu 11 asamayı saymayacagım simdi

Gunese ciktigindaki ısıltı gercekten harcanan emege degiyor

to be continued

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Allam kafayı yicem renk süper ya tam benim kafadasınız renk konusunda

Motosikleti
    4x4
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allam kafayı yicem renk süper ya tam benim kafadasınız renk konusunda
    Ozellikle bu ton istendi ama benim de hosuma gitti bitince
    YouSuffer bunu beğendi.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    koltuktaki kahveyi görünce ben daha pastel kahve tonu hayal ettim niyeyse. Bitince bakalım nasıl duracak.

Motosikleti
    4x4
    koltuktaki kahveyi görünce ben daha pastel kahve tonu hayal ettim niyeyse. Bitince bakalım nasıl duracak.
    Aslinda benim de renk tercihim farkli olurdu ama verilen modele gore ilerlememiz gerekiyor
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    4x4
    On camurluk uzerinde calisip montajini yaptiktan sonra speedometer ve far icin biraz kesif yaptik

Yarin gidon montaji ve arka camurluk uzerinde calismaya devam.
    Sam@ bunu beğendi.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Yine makina 10 numara olucak belli oldu ellerinize saglik

Yalniz depo ile derinin rengi kendini ayiriyor biraz, depoya krem tonlari desen vs. Yapalabilir sanki.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Bu renk tercihi bizim değil arkadaşlar. Biz bu renkleri yapmak durumundaydık. Ancak yinede yakından görmek gerekiyor fotoğraf gerçeği yansıtmıyor :p

Üstad eline sağlık. Biliyorsun projelerini her zaman beğenir ve takip ederim. Bu projende de CR2'de süper bir şey çıkacağı çok belli.
    Geçen seferki 8Ball'a aklım gitmişti hatta babama şaka maksatlı bizim palio'yu satıp alalım filan demiştim şuan ki BMW'de süper fakat dikkatimi çeken bir husus oldu. Lastikleri 8Ball'da ki gibi iri diş lastik taktırmayı düşünüyor musun görüntüsü daha hoş oluyor bana göre ?
    Tekrar kolay gelsin elinize sağlık

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Renkler hem canlı, hem tonları harika hemde çok dikkat çekici. Ortaya inanılmaz dikkat çekici bir motor çıkacak gibi duruyor.

Büyük ihtimal o elcikler de değişecek ama kırmızı rengi şimdiden itici duruyor belirtmeden edemeyeceğim

Güzel bir çalışma oluyor elinize sağlık

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)