Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ramzey firmasına ilinden dolayı çok teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    geçen yıl aldığım ve hala garantisi devam eden motorsikletimin çekişinden ve sesindeki değişikletn dolayı servise gönderdim servis egsozun değişmesi gerektiğini ve bunun için 85 ytl verilmesi gerektiğini belirtmişler ben motorun garantisinin daha devam ettiğini bu işlermin garanti kapsamında yapılması gerektiğini belirttim fakat servisten olumlu bir yanıt alamayınca ramzey motorsiklet firmasını arayarak firmaya olanları anlattım firmadan benim telefon numaram alındı veservisle konuşacaklarını egsozun garanti kapsamında olduğunu bildirdiler. ben ramzey firmasından gelecek telefonu bekleyerek 1 - 2 saat geçirdikten sonra servise tekrar gittim sevis firmann bu konuda kendisini aramdığını bildirdi bende tekrar firmayı aradığımda tekrar telefonumu istediler birazdan bana döneceklerini bildirdiler. ben tekrar 1 - 2 saat sonra servisis aradım servisten kendisini aranmadığını tekrar bildirdi ve egzosu değiştimiyeceğini bildirdi bu şekilde 3 defa daha servis ve ramzey firmasını aradım ve sonuç alamayınca bende üşenmeden motorumu incelemeye başladım ve fark ettim ki civatalar ve egzos contasının gevşediğin fark ettim contaı ve saplamalrı değiştirdiğimde sorunun ortadan kalktığını fark ettim maliyeti bana 15 ytl oldu bir sorun yok motor eskisindende güzel çalışır oldu. benimle ilgilenmeyen ramzey servisi ve ramzey firmsaına yardım etmediklerinden dolayı çok teşekkür ederim.onlardan tek ricam motor işleri yerine başka bir işe girmeleri özellikle insanlardan uzan bir iş seçmeleri)

beni dinleyen arkadaşlara çok teşekkürle ederim.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bende ramzey kendini aştı, hayırlı bir iş yaptı zannetim.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Honda cbr 125 ama alamıom :(
    bende öle sandım :D

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bilader hepsi aynı b*k bunların ben 2 haftadır motara binmiyorum çünkü bozuk cumartesi günü servis rezaletini göstercem size ayrıca peşini bırakma bulnduğun ilin tüketicihakları derneğine git
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    güya bunlarda markaydı ne alacam şaşırdım yerli tedarikçi firmaların en iyilerinden birisi idi bana servisin yaptığından çok firmanın ilgissizliğ sinirlendirdi. serviler illaki akıllı olacak değiller ama firma bu işe çözüm bulabilir beni yönlendirebilirdi ama nerede orada onlarda bu beceriklilik bir kez dönüp de sorunla ilgili çözüm bile bildirmediler. ama ben çok canlarına okuyacağım sırf ben aldım diye ramzey alan pek çok arkadaş var bundan sonra bir allahın kuluna satıttırmam gelenlere berbat motor derim olur biter motorun ederi 1500 ytl daha olmadı yakarım firma önünde hiç acımam beni yaktılar başkaları yanmasın bu saatten sonra aramasalar daha iyi olur zaten sinir ettiler güye ilgili bir firma imiş ama bildiğim tüm motor sitelerine ve şikayetleri sınıflandıran sitelere yazacağım ve olmadı karacabey ve bursanın girişlerine pankarlar asacağım babam reklam işleri yapıyor zaten bu işler benim için sorun değil.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    al birini vur ötekine.
    bu b.k ların yapısı aynı rengi farklı sadece.
    bakalım türkiyede ne zaman düşük fiyat+iyi kalite+iyi hizmet 3lüsünü bir arada problemsizce ve yalan dolansız görebilicez...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

UFUK AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bu ramzey ne malı ya?

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ramzeyden uzak durun sattıkları malın arkasında durmuyorlar garantiymiş servismiş alakaları yok ..burda bu şekilde mağdur olan bir çok arkadaşım varççtavsiye etmem ..sakın........
    neber

raymond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial KH 100 (97CC),2,5 tdi vw transporter

slm ben de pısmanım ama neyleyım

slm bende aldım bır çnli ama pişmanım servıs konusuna gelınce ıyı servısler de var ben motoru boluda aldım 1000 bakımına satan fırmaya gelecen dedıler bende dedım ıstedıgımyerde yaptırım dedım ılceye göturdum orda arkdasımdır kendısı mondıla ramzey yetkılı servısıdır bolunun seben ılcesınde ıyı ustadır dedım abı obana getır der o bana getır der 1000 bakıomında sız kac para alıyorsunuz dedım mondıalden motor bası 15 mılyon bırde sızden alıyoruz yag parası dedıler motor satan fırmalar kucuk hesap lar pesınde arkdaslar kaporta askamı garantıye gırmısyormus balatalar bır kac sey daha sadece motor aksamı gırıyormus saygıalrımla bye
    erkan

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    abi bunlar çin li değillermi... ben de bıktım ama... ben sadece kağıdı kaşeletiyorum. ve onlara göre süper bakım yapıyorlar ama kendi motor tamircime götürücem... sizde sağlam birini bulun ve sadece bakım zamanı servise gidin bunlar aptal çünki motora başlakarının bakım yaptığını bile anlamıyorlar... başka malzeme takıldığını bile çözemiyorlar sadece gözleri kapalı bakım mı yapıldı ooooo yaopıldı tabi diyorlar o kadar...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

ben Kuba Skyjet SJ 150-23 alacaktım fakat bunun iyi olmadığını öğrendim şimdi ramzey cross alacam arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz saygılarımla...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar benim üç sene önce aldığım sıfır ramzeyin jantı soğuktan çatlamıştı.... garantiye sokmadılar... bende tepeörendeki fabrikasının önüne gittim ve durumu anlattım... kimse ilğilenmedi... bir bidon benzin aldım döktüm... güvenlik falan engel olmaya çalıştı... ama ben takmadım.. tam yakaçaktım ki sirkette şatış sorumlusu bir beyfendi geldi ve motorun tüm sorunlarını halletti... tabi ben bunları yaparkende arkadaşım video ya çekiyordu.... o video yuda aldılar....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

yani isteseler yaparlar ama işlerine gelince yapıyorlar mallarını satıyorlar mallarının arkasında durmuyorlar herneyse bende patronumun ramzeyi vardı bir süre bende kaldı ben bindim çok hoşuma gitti mersindede servisi var servde götürdükmü hiç sorun olmuyordu ben 2. el alacam 2. elinde garantiside olmayacak paramızla yaptıracaz artık neyse saygılarımla...

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    ulan başlığı görünce dedim noliiii sonradan anlaşıldı mevzu bu çinlilerin hepsi aynı acep benim motor aldığımda garantiliydi ben hiç garantiyle uğraşmadım bi kere garantiden parça istedik kabul ettiler kendi hataları olduğunu ama 1 ay oldu gelmedi bende dedim biiiiiiiiiiiip tekerini dedim taktırdım özel servise mutluyum
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    alin arkadaslar cinli motor alin..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilader hepsi aynı b*k bunların ben 2 haftadır motara binmiyorum çünkü bozuk cumartesi günü servis rezaletini göstercem size ayrıca peşini bırakma bulnduğun ilin tüketicihakları derneğine git
    Kardeşim arkadaş younu göstermiş,hakkını aramayana,ağlamayana meme yok git tüketici mahkemesine kes fişlerini neyse , çok kolay bu mahkeme adı üstnde senin yanında

Bndede Ramzey qm 125t 10 v var. ilk başta benzin otomatiği sorun çıkardı. benzini görmüyordu motor. onu halletmek zor oldu 3 defa servise gttim. ama şimdi şükürler olsun. 900 km dir tık demedi. nazar değmesin. ama yinede ramzey bende önermiyorum... paran yoksa mondial al demiycem

2.EL HONDA

selam arkadaslarrr ben sızın yerınızde olsamm yamaha hondadan sasmazdım cın malını bedavaya bıle verseler almayınn bosuna vergısını odemıs olursunuzz benım kanaatımcee genede sız bılırsınızz

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ya hadi almayalımda sorunsuz kulanan arkadaşlar var coguda bu sitede mevcut adam kaç km yapmıs daha vidasını ellemedim dio bende öle sürekli en ince ayrıntısına akdar bakımlarını yaparım bi arıza vermedi 10.000 debriyaj balatası değiştirdim oda biraz keyfi oldu yani. hangini alalım dersek ben suzukiden ve hondadan yanayım fakat su varki servis agı çökmüş durumda herkez apra peşinde kosturuyolarki bi yandanda haklılar fabrika tam teşekküllü garanti vermiyor. yamaha bile parça sıkıntısı çekiyo butun herkez her servisten şikayetçi yani hepsinin ucu bklu deynek..
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim üç sene önce aldığım sıfır ramzeyin jantı soğuktan çatlamıştı.... garantiye sokmadılar... bende tepeörendeki fabrikasının önüne gittim ve durumu anlattım... kimse ilğilenmedi... bir bidon benzin aldım döktüm... güvenlik falan engel olmaya çalıştı... ama ben takmadım.. tam yakaçaktım ki sirkette şatış sorumlusu bir beyfendi geldi ve motorun tüm sorunlarını halletti... tabi ben bunları yaparkende arkadaşım video ya çekiyordu.... o video yuda aldılar....
    arkadaşım sana helal olsun bu davranışından dolayı adamın biri koca opel vectra yı yaktı servis yüzünden bizde 1500 liralık motoru yakamıyoruz bir kişi yaksa herşey düzelir ben buna inanıyorum bak bakalım tv lerde bas bas haberler göstersin bi kere rezil etmek şart bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler