Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gidon değişikliği ile alakalı yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    arkadaşlar ben landcruiserımın gidonunu biraz yükseltmek istiyorum araştırdım ama satılık doğru düzgün bişey bulamadım sahibinden de vardı bişey fakat 60 lira çok kalitesiz geldi gözüme

nerden temin ediceğimi bilen birileri varsa lütfen yardımcı olsun fiyat konusundada firkir verirseniz sevinirim. ve birde motorun sürüşünü etkilermi kullanım açısından herhangi bi dez avantajı varmı teşekkürler

fikir vermesi açısından paintte kendi yaptığım bi resim yaklaşık olarak böyle bişey arıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ya bunlar bildiğim kadarıyla 400 $ flandı yannıs bilmiyorsam

Motosikleti
    400 dolar biraz fazla gelir bana ya daha uygun bişeyler bulmam gerekiyor teşekkürler

Motosikleti
    bu konuda hiç bilgisi olan yokmu arkadaşlar abiler ustalar ablalar?

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    2004 yılında bende kanuni seyhan 250 c vardı.yanılmıyorsam kanuni seyhan 150 nin gidonun sipariş etmiştim 20 tl.ye onu takmıştım.ama senin resimdeki gibi böyle çok yüksek değildi.bence çin malı motosikletlerin cruiser modellerini incele hoşuna giden markanın gidonu spariş et gelsin.

Motosikleti
    Alıntı UKYO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 yılında bende kanuni seyhan 250 c vardı.yanılmıyorsam kanuni seyhan 150 nin gidonun sipariş etmiştim 20 tl.ye onu takmıştım.ama senin resimdeki gibi böyle çok yüksek değildi.bence çin malı motosikletlerin cruiser modellerini incele hoşuna giden markanın gidonu spariş et gelsin.
    evet mantıklı aslında. peki her marka uyarmı bide ben onu kendim paintte yaptım yani belki okadar çok yüksek olur bilemiyorum ama benim boyum 1.80 civarı biraz usun motorda dik oturmak istiyorum ama orjinal haliyle biraz eğilmek zorunda kalıyorum oda sırt ağrısı yapıyor ve bu yaz uzun yolda kullanıcam yani sık sık yazlığa gider gelirim uzun yol dediğim gidiş geliş 250 km kendimi biraz daha rahat hissetmek istiyorum

sen anladıgım kadarıyla ape hanger tarzı gıdon arıyorsun
    sanayiye yakınsan kendin yaptırabilirsin.detay ve işciliğe göre 50-150 tl arası bir fiyata mal olur.
    kullanımı fazlasıyla degistirecektir,boyun ve kolların kısa ise tavsiye etmem en azında bir sopa al dene

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kendin yaptır bir demircide kromdan hemi ucuz hemide kendine has olsun.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ewt istediğim tam olarak bu tarz gidon ozaman bi demircide ölcü falan alıp bi şekilde yaptırıcaz çok saolun hem dediniz gibi eğer kendim yaptırırsam boyuma kollarımın açısına göre bişey yaptırma imkanım olur en rahat olduğum pozisyonda çok teşekkürler...

peki biliyomusunuz böyle biyer kromdan yapabilicek gerçi yaza daha var ama belki şubatta geldiğimde de yaptırabilirim havanın durumuna bağlı istanbulda

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Dudullu'da Demirciler sitesinde veya Tuzla Tersane'de tekne aksesuarı yapan yerlerde.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    çok uygun fiyata bulabileceğin yerler var. Mesela TT custom un arka Sokağında Merkez servis var keeway yetkili servisi o sana yardımcı olabilir. Ya da Fulya da redzone var orada da bu gidondan alabilirsin.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    kagithane dereye dogru bir sürü boru bükümü sapabilecek yerler var ..tahmini fiyat 50 - 100 tl arasi tutar en fazla ..
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Motosikleti
    Alıntı _OLD_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dudullu'da Demirciler sitesinde veya Tuzla Tersane'de tekne aksesuarı yapan yerlerde.
    orda direk kendim yaptırıcam heralde duymuştum krom egzoslar içinde yatçılara yollamışlardı peki bu gidon orda nekadar malolur aşağı yukarı bi tahmininiz varmı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:42 ----------

Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kagithane dereye dogru bir sürü boru bükümü sapabilecek yerler var ..tahmini fiyat 50 - 100 tl arasi tutar en fazla ..
    sadece bükmesimi 50 100 tutar yoksa tamamen kromuyla falan mı

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A
    su borusunu alıcasın hocam kalınlığına dikkat et boru bükümcüsüne gideceksin istediğin dogrultuda büktüreceksin benim SL yaptırmıştım süper olmuştu.Birde nikelajcıya gideceksin süper budur ;)

Motosikleti
    eyvallah abi firkirler ve tavsiyeler için hepinize teşekkür ederim. artık ya şubatta yada yaza resimleri ve nasıl çözdüğümü sizlerle paylaşırım inşaallah

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel yapılan büzelmiş saolasın ama yükseltme kiti bana gitmez abi

telefon nosunu kaydettim 2. ilanın saolasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler