Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

alarm sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    sevgili arkadaşlarım honda cbr 125 e alarm taktırırsam motorun ateşleme sistemine zarar verir diyor bir çok kullanıcı..Fakat ben sadece bunun sesli ikaz olayını kullanmak istiyorum .Acaba yinede zararı olurmu.Yorumlarınızı bekliyorum.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bu pazar alarmlı motosiklet yüzünden arkadaşımı çekme halatıyla 5 km çektim. rezil olduk yollarda. çalışmadı motor birden stop etti.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    alarmlı disk kilidi kullanıyorum ben xena marka...tavsiye ederim..
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

NeQs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '03 yamaha neos100,'03 suzuki gs500
    ben benim motora alarm taktırdım ama hiç öyle sorunlar çıkmadı

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alarmların motor blokaj ve uzaktan çalıştırma gibi özelliklerini kullanmayın/bağlatmayın. Nihayetinde aldığınız alarm büyük olasılıkla üç kuruşluk Çin malı, teknolojisinden ne beklenebilirki.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

emre1159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (haojin 125t )Artık As150T
    Eyong Arkadaşım çin malı teknolojisi diosun çinliler olmasa hiçbir b... yiyemicez haberiniz yok
    Motorsiklete ehliyetsiz ve korumasız kesinlikle binmiyelim. Kurallara uyalım.

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    madem güvenmiyorsunuz kaliteli bir şey alın o zaman. bende var. sorun çıkarmadı. taş devrinde araçların yanına koruma olarak dinazor bağlıyorlarmış. blokaj sistemi yerine geçiyormuş. sorun çıkarsaydı başka markaya geçerdim olur biterdi. hayır artık yok. olsun dino besliyim...
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

keskinh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZealSun 125 GY
    Ben Mondial 125 KT markalı motoruma CYCLONE ISO 9001 FULL MOTORSİKLET ALARMI 341425 taktırdım kumanda ile uzaktan çalıştırma, stop ve alarmı süper şimdiye kadar herhangi bir sorun çıkmadı. Hiç anahtar kullanmadan motoru kullanıyorum süper.

Ürün Hakkında Bilgi
    GENEL ÖZELLİKLER
    Düşük güç sarfiyatı 3mA
    Amerikan mikroçip
    125db güçlü siren
    Kolay ve risksiz montaj
    Suya darbeye dayanıklılık
    Piezzo elec. şok sensör

TEKNİK ÖZELLİKLER
    Suya dayanıklı beyin
    Üç düğmeden kumanda
    Vidalı sabit anahtar
    Uzaktan motor çalıştırma / blokaj
    LED fonksiyon göstergesi
    Beyin üzerinde hassasiyet ayarı

Almak ve incelemek isteyenlere işte site adresi
    http://www.hepsiburada.com//productd...ctid=otm341425

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    ARKADAŞLAR BENİM MOTORUMA ALARMIN KENDİ ÜZERİNDEKİ BAĞLANTI SEMASI ÜZERİMDEN BAĞLANTI YAPTIM..AKŞAM BIRAKTIM SABAH BAKTIM ALARMDAN ÇALIŞIYORMU DİYE ÇALIŞIYORDU..aKŞAM 7 GİBİ EVE GELDİM BİR İŞİM ÇIKTI HELE Bİ ALARMDAN ÇALIŞTIRAYIM DEDİM ÇALIŞMADI SİZİM ANLICANIZ 20 SAAT İÇİNDE AKÜYÜ BOŞALTMIŞ...bi arkadaşımın da ybr'si var ondada alarm var bi gün benim alarmı söküp arkadaşımın alarm düzenegina göre yapacağım..onun aküsü boşalmıyor...neyse bibakayımmm.
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    emre1159 bana Çin savunuculuğu yapmana gerek yok, şu an banada alarm lazım olsa 250-300 $ verip amerikan malı almam kesinlikle çin malı alırım fiyatından dolayı. Ama aldığım malıda verdiğim para kadar kullanırım, yani 3 kuruşluk alarımın motor blokaj sistemine güvenip yola çıkılmaz. Ha ötüyo mu ötüyo, eyvallah
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

çin mallarının kötü olduğunu sorgulamak anlasız demek istediğim herkes biliyor bunu benişm emrak ettiğim şu bosch un alarmlarını gördüm motorlar için acaba onlar dahamı iyidir?
    Kask tak!

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi ben cbr125 te 5-6 aydır kullanıyorum.. hiçbir sorunla karşılaşmadım.. ve servislede konuştuğumda garanti dışı kalmaz falan demişti.. olayın en önemli noktası; alarmın uzaktan kumandayla çalıştırma özelliğinin kullanılmaması.. bu özellik hem motorun ECU sine hemde marş motoru ve rölesine zarar veriyo..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    muhtemelen benim kullandığım alarmda çin malıdır su an 50ytl imiş ben memnunum fakat kumandalardan biri sizlere ömür...yedeğiyle idare ediyorum
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    pilini değiştirmeyi denedinmi? çabuk bitirdiğinden bozuldu zannedip denemeyenler varda... hem çabuk bitiriyor hemde satılmadan önceki sürede pil içinde bekliyor.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    evet anlaşılan alarmlı disk kilidi kullanayım ben.Vazgeçtim bu alarm işinden çünkü cevaplar olumsuz yani sağlıklı gelmedi bana.Teşekkürler
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    arkadaşlar alarmı söktüm arkadaşımın ybr'sinin üzerindeki alrm bağlantısının aynını yaptım sorun şimdilik görünmüyor....akü boşalması olmadı...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    arkadaş 35 ytl ye çin malı bir alrm taktırmış mondial 125 kt'ye istanbulfloryaya çamlığa gittik pikniğe tam toplandık motorları çalıştırmak için bastı arkadaş marş takılı kaldı bizde aküyü bulup kutup başlarını sökene kadar motor çalıştı ve stop edemedi 1-2 dksonra marş durdu servise gitttiğinde bu sistemi at çöpe demiş adam olan marş motoruna oldu

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar bende alarm taktırıcamda çin malı olmıycak bunun dışındaki ürünlerinde ben anormal pahalı olduğunu sanmıyorum sonuçda çin malı 15-30 milyonsa avrupada olsun bunun iki katı hatta üç katı ne olucakki bu parça öyle basit ufak bir parça değilki sizin motorunuzu hırsılardan korıycak en kötüsü oyalıycak 5 dakka bile dakkadır artı bu parçayı motorunuzu satarken çıkartıp yeni motorunuzada takabilirsiniz yani kalıcı bir parça o yüzden bence bu tip şeylerde kaliteye kaçmalı yani arkadaşalr 4 milyarlık çinli aldık diye gidip her şeyin ucuzunu alıcaz diye bir kaide yok ben motoruma her şeyin avrupasını taktırtıyorum pek çinli olan motorun kendisi yakında bu gidişle oda olmıycak

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bende bertone marka aldım 35ytlye
    0 Rh (+)
    06 - 09

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Alıntı rider89 adlı üyeden alıntı
    Bende bertone marka aldım 35ytlye
    bence kumandadan çalıştırma düğmesini iptal et marş motorundan olabilirsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler