Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup motora cg motoru takımı

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a arkadaşlar 50 cc cup motorum var performans kötü olduğu için 100 cc piston sekman attik gakat egzantrik dişlileri sürekli eriyor zincir gevsiyor falan neyse ben komple 100 lük cup motoru gibi olan cglerin motorundan buldum çıkma olarak motor temiz gayet güzel benim motora sorunsuz bi şekilde otururmu dezavantajları ne olur deneyen varmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bağlantı noktaları uyum sağmayabilir motoru değiştirince bitmiyor iş firen zincir ön arka dişli manetleri değiştirmen lazım tabi uyum sağlarsa ruhsat yok galiba muayene derdinde yoktur

Alıntı Hsntt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantı noktaları uyum sağmayabilir motoru değiştirince bitmiyor iş firen zincir ön arka dişli manetleri değiştirmen lazım tabi uyum sağlarsa ruhsat yok galiba muayene derdinde yoktur
    3 yıl SONRA muayenesi var problem olurmu çevirmede falan muayeneye kadar sağlam kalırsa zaten orijinal 50 cc motorunu takip girerim muayeneye ama polis çevirmesi vs farkedilirmi

AvcıBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial
    motor kulaklarının yuvası oturuyorsa ve şasen kaldırırsa olabilir

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı A.Tzcn77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yıl SONRA muayenesi var problem olurmu çevirmede falan muayeneye kadar sağlam kalırsa zaten orijinal 50 cc motorunu takip girerim muayeneye ama polis çevirmesi vs farkedilirmi
    Ben çinli enduroya koca MZ motoru taktım farketmedi polis. Hiç sanmam anlayacaklarını. Tak bişey olmaz uyum sağlar. Ayrıca debriyaj maneti takman lazım oda kolay zaten

Arkadaşlar motoru taktim debraj vs hepsini aldım taktım sorunsuz bir şekilde saseye oturdu fakat elektrik bağlantısında sorun yaşadım yeni taktigim motorun soketleri orjinalinden farklı orjinal motorunu soketleri ile değiştireyim dedim elektronik ateslemeden çıkan kablo sayısı ile orijinal motorun ateslemesin den çıkan kablo sayısı farklı orijinalde daha fazla kablo var bunu nasil halledebilirim orijinal motorun ateşleme sitemini kapakla beraber söküp yeni taktiğim motora uyarlasak direk kapakları degistirsem bi sorun olurmu yoksa illa kendi ateşleme sistemini mi kullanmak gerekiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)