Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

marş a basıyorum acayip bir ses geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba motoru az önce çalıştırayım dedim ve kontağı çevirince hiç sıkıntı yok farlar gösterge hepsi çalışıyor fakat marş a basınca farlar gösterge kısılıyor ve marşı almıyor tır tır tır elektrik sesi gibi bişey geliyor ve motor çalışmıyor vurdurmayı bilmiyorum acemiyim ve bu olay ayak fren i yukardaydı alçaltmak için vidasını ayarladım freni sıkdım bundan sonra oldu alakası olamaz gibi duruyor bir bağlantısıyok sonuçta sabaha kadar çalıştırmam gerekiyor işteyim suan eve gitmem gerekicek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Akün zayıflamış ya da tesisatın bir yerinde şase var. Kontağı aç vitesi ikiye tak debriyajı çek yokuş aşağı sal hızlanınca sert şekilde debriyajı bırak

Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akün zayıflamış ya da tesisatın bir yerinde şase var. Kontağı aç vitesi ikiye tak debriyajı çek yokuş aşağı sal hızlanınca sert şekilde debriyajı bırak
    motor yeni 3 hafta oluyor alalı vurdurmayı hiç denemedim ama motor vitesde iken ittiğimde frenliyor yokuşta 2ye aldığım zaman zararvermesin motora?

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Akü dostum başka yerde arama

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bu havalarda böyle olması normal motorlar sık çalısmayınca aküler soğugun etkisinden daha cabuk zayıflıyor vurdur calıstır bıraz gez sıkıntı kalmaz

Motosikleti
    Kuba CR1
    Akü bitmiş vurdururarak çalıştırın biraz çalıştıktan sonra akü eski haline gelecektir

aküdenmiş gerçekden acemi olduğum için bilemedim çıkan ses baya garip geldi çünki neyseki düzeldi çok mutluyumyaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)