Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ATV için kabin yapımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ATV
    Merhaba benim 2006 model polaris hawkeye 300cc lik atv motosikletim var kış ayları için üzerine takıp çıkarmalı kabin yaptırmak istiyorum fakat bu kabini neresi yapabilir sanayide nereye gitmek lazım hiç bir bilgim yok bu konuda yardımcı olabilecek varmı ? Kabin ebay sitesinde satılıyor fakat benim ATV'ye uyumlu değil görünüyor.

Buda benim ATV

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bence projesini çizip, bir demirciye yaptırın. Çok yüksek bir beklentiniz yoksa; brandacıdan da çardaklara kışın takılan naylonlardan yaptırırsınız. Güzel olur mu bilmiyorum, işçiliğe bağlı ama iş görür.

Motosikleti
    ATV
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence projesini çizip, bir demirciye yaptırın. Çok yüksek bir beklentiniz yoksa; brandacıdan da çardaklara kışın takılan naylonlardan yaptırırsınız. Güzel olur mu bilmiyorum, işçiliğe bağlı ama iş görür.

web sitelerinde pdf olarak bir döküman koymuşlar sanırım projeye benziyor demirciler bunu görürlerse yapabilirler mi acaba ?

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0506/1801/files/QuikCab_Hardware_Assembly_List_PDF.pdf?1687

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bütün ölçüleri yazıp, adama sistemi ve beklentilerinizi iyice açıklamanız lazım. Aksi takdirde uğraşmak istemez ya da çok para ister, gerçi ölçülerle gittiğinizde de uğraşmak istemeyebilir. En güzeli gidip demircilere fikir danışmanız.

Motosikleti
    henüz yok
    Abicim bunun maliyeti malzeme ve işçilik

Güzel bi proje çizersen bu projenin geri çevirceklerini sanmam şuan elimde program yok bana özelden motorun bir kaç fotoğrafını yolla tahmini ölçüleri yollarsan sana ufak bi taslak hazırlarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Abi videoyu şimdi izledim de aklıma evde çamaşır kurutmak için kullanılan askılar aklima geldi çok kolay bi çalışma şekli var burada demirciden çok bırandacı ya iş düşüyor bırandacı güzel yapamazsa hiç bi şeye benzemez

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    brandacıya gittinmi onlar hallediyorlar... ben forklift e yaptırmıştım... çok güzel olmuştu
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATV
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim bunun maliyeti malzeme ve işçilik

Güzel bi proje çizersen bu projenin geri çevirceklerini sanmam şuan elimde program yok bana özelden motorun bir kaç fotoğrafını yolla tahmini ölçüleri yollarsan sana ufak bi taslak hazırlarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Abi videoyu şimdi izledim de aklıma evde çamaşır kurutmak için kullanılan askılar aklima geldi çok kolay bi çalışma şekli var burada demirciden çok bırandacı ya iş düşüyor bırandacı güzel yapamazsa hiç bi şeye benzemez
    Kabini ürüten firmanın yayınladığı pdf belgesinde gerekli malzemeleri ve nasıl yapılacağını yazmış az çok dediğiniz gibi çamaşır kurutma askılığının tersine benziyor ben size en kısa sürede atv nin fotolarını göndereceğim yardımcı olursanız çok sevinirim ölçüleri derken atv nin boyunun ve eninin ölçüleri mi yoksa sadece arka tarafından biraz direksiyonun önüne kadar ki ölçüleri mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brandacıya gittinmi onlar hallediyorlar... ben forklift e yaptırmıştım... çok güzel olmuştu
    Bu videoyuda alıp sanayide bir kaç brandacıya filan bi danışayım en iyisi

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    brandacı benim forklifte ince boru demirden çıtalar kullanarak ve fermuar sistemi ile yaptı süper olmuştu.... git bi sor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)