Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

71 model jawa Classic 250 ne gibi arızalar çıkartır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    Memleketim Mersin' den 71 model 250 lik Jawa aldım. Hani derler ya kız gibi Bu haftasonu elimde olacak inşallah. İlk kez süreceğim, tek bildiğim 1lt benzıne 40 gr ıkı zamanlı motor yağı koymam gerektiği Onu da nasıl koyacağımı bile bilmiyorum. Motor tamircisi eniştem aracı oldu. Hiçbir arızası yok diyor ancak yolda arıza çıkartmasından korkuyorum. Ne gibi arızalar çıkarırır, nasıl halledebilirim öğrenmek istiyorum. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Platinlidir söyle tamırcı enıstene bunu hemen 12 v elektronıge cevırsın , arızası cok olmaz .
    shooter1 bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Bende çok istiyorum Jawa sahibi olmak sırf hafta sonları zevk için istiyorum. Hayırlı olsun sizede allah kaza bela vermesin Jawanız geldiğinde fotoğraflarıda paylaşırsanız süper olur. Bende takipteyim konuyu.

Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    motor yola çıktı artık. Samsunda yaptırırım anca. Platinli olunca ne oluyorki? tam bi macera oldu bu iş hiçbirşey bilmiyorum jawaya dair

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende çok istiyorum Jawa sahibi olmak sırf hafta sonları zevk için istiyorum. Hayırlı olsun sizede allah kaza bela vermesin Jawanız geldiğinde fotoğraflarıda paylaşırsanız süper olur. Bende takipteyim konuyu.
    valla ben sürekli binmek istiyorum. baktım arıza çıkartıyor haftasonları binerim diye düşünüyorum. aslında elimde fotoalrı var, url istediği için yükleyemedim

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wallahi her arizayi cikarabilir. sonucta 71 model. demir yorgunlugu bile yeter. bence zevk icin iyi bi tercih. haftasonu hobi niyetine gider. gunluk kullanimda sikinti cikarir

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    sistemi çok basit olduğu için arıza çıkaracağını sanmıyorum güle güle kullanın, bende imkanım olduğu zaman restore etmek için bir adet jawa, bir adette chevy nova almayı düşünüyorum önce jawa tabi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)