Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pulsar 200 NS için arka çanta aparatı ve arka çanta

Motovento
    REKLAM ALANI
    nurikilicc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Pulsar 200 NS için arka çanta aparatı yaptırmak isteyen arkadaşlar..işte adres.. http://www.irfmotor.com/ ben getirttim ve çok memnunum..tavsiye ederim, işte fotoğraflar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Aynı zamanda orta sehpa da çok kaliteli

45 lik çanta bana göre yetiyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Arka çanta aparatını çok kolay bir şekilde kendiniz takabilirsiniz..Orta sehpayı ise ustanız takarsa daha güzel olur..
    polo34, ogzcngdk, babaduru ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Hayırlı olsun

fiyat nedir?

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Ellerine sağlık irfan ustanın,gene sanatını konuşturmuş... Yakışmış...
    nurikilicc bunu beğendi.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    hayırlı olsun.
    nurikilicc bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    irfan ustaya bravo diyorum ellerine sağlık normalde bu işin altından bildiğin adam akıllı firma kalkamaz
    piyanist_irf ve nurikilicc bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

fiyat nedir?
    Teşekkürler..Verdiğim sitede iletişim bilgileri mevcut, telefonla ustasıyla görüşürsen daha sağlam olur. Saygılar..
    KÖR DE BİLİR AVANOS'UN YOLUNU, TESTİ BARDAK KIRIĞINDAN BELLİDİR..

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alıntı nurikilicc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler..Verdiğim sitede iletişim bilgileri mevcut, telefonla ustasıyla görüşürsen daha sağlam olur. Saygılar..
    Hocam çanta sikinti yapiyormu hizlaninca

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

fiyat nedir?
    arka çanta demiri 130 TL, orta sehba 100 TL
    KÖR DE BİLİR AVANOS'UN YOLUNU, TESTİ BARDAK KIRIĞINDAN BELLİDİR..

irfan abim sitesinde niye ürünlerin fiyatlarını yazmaz anlamadım gitti.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan abim sitesinde niye ürünlerin fiyatlarını yazmaz anlamadım gitti.
    haklısın kardeşim zira web sitemde fiyat bilgisi vermem doğru değil çünki imalatçı üretici olan benim ve bayi bazında üretim yapıyorum ticari açıdan çok doğru olmaz , zaten çok merak eden iletişim kısmından gerek mail gerekse telefon yoluyla öğrenebiliyor cümleten kazasız sürüşler olsun inşallah bu arada yeni parti orta sehpalar geliyor emin olun verdiğiniz paranın son kuruşuna kadar hakeden ürünler oldu , işletme giderleriyle birlikte aslında olması gereken fiyatların çok çok altında veriyorum , şu an toplamda 300 adet orta sehpa ile 300 adet arka çanta taşıyıcısı üretmeyi hedefliyoruz , bu arada güzel haberler var, pulsara özel dizayn , yan çanta taşıyıcılarıda şu an hazırlık çalışmaları arasında , kappa ve gıvı gibi dünya markalarına uyumlu olacaklar elbette ve kaliteli ,,,, tabiki uygun fiyatıyla .
    nurikilicc bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın kardeşim zira web sitemde fiyat bilgisi vermem doğru değil çünki imalatçı üretici olan benim ve bayi bazında üretim yapıyorum ticari açıdan çok doğru olmaz , zaten çok merak eden iletişim kısmından gerek mail gerekse telefon yoluyla öğrenebiliyor cümleten kazasız sürüşler olsun inşallah bu arada yeni parti orta sehpalar geliyor emin olun verdiğiniz paranın son kuruşuna kadar hakeden ürünler oldu , işletme giderleriyle birlikte aslında olması gereken fiyatların çok çok altında veriyorum , şu an toplamda 300 adet orta sehpa ile 300 adet arka çanta taşıyıcısı üretmeyi hedefliyoruz , bu arada güzel haberler var, pulsara özel dizayn , yan çanta taşıyıcılarıda şu an hazırlık çalışmaları arasında , kappa ve gıvı gibi dünya markalarına uyumlu olacaklar elbette ve kaliteli ,,,, tabiki uygun fiyatıyla .
    Gerçekten de bir kullanıcı olarak, verdiğim paranın son kuruşuna kadar hak eden bir ürün kullanıyor ve çok memnunum. Teşekkürler İrfan Ustam..Pulsar yan çanta taşıyıcılarınıda sabırsızlıkla bekliyoruz..

Motosikleti
    Alıntı nurikilicc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten de bir kullanıcı olarak, verdiğim paranın son kuruşuna kadar hak eden bir ürün kullanıyor ve çok memnunum. Teşekkürler İrfan Ustam..Pulsar yan çanta taşıyıcılarınıda sabırsızlıkla bekliyoruz..

teşekkür ederim , ürüttiğimiz ürünlerin dimdik ardında durabiliyoruz allaha şükürler olsun , şeytanın ince ayrıntıda gizli olduğu gerçeğine dikkat etmenizi önemle rica ediyorum sadece orta sehpayı örnek verecek olursam yay gergi sisteminden yayın kalitesine ,lastik takozuna borunun et kalınlığına , boyasının kalitesine belki mekanik bilginiz yoktur çoğu arkadaşımızın ama en azından sanayiye gittiklerinde bir bilene göstersinler ürettiğimizin ardındayız ,sıkıntı ve sorunlarınızda her zaman teknik destek olarak yanınızdayız , bu gün satalım yarın sıvışalım olayı değil!!!! ürünlere markamızı basıyoruz bu ciddi bir iştir!!! bu sorumluluğun altına girdiğimizin en büyük ıspatıdır birinci elden ürün alıyorsunuz ,bayi bazında üretim yapıyoruz derken bizdeki fiyatla aynı olmayacak muhtemelen , çünki satan üretenden daha fazla kazanıyor , bunu geçmiş zamanlarda yaşadık ve gördük , 180 tl den sattığımız bir ürünü 350 lira fiyatlarla başka sitelerde satıldığını görünce şok oldum , amacımız 1000 lerce satıp parayı vuralım yolumuza bakalım değildir , şahsım adına yemin edebilirim, türkiyede bu sektörde marka olmak ve irf dendiğinde çok satan değil kaliteli ve ekonomik satan üreten , olarak anılmak asıl hedefimizdir , zaman zaman hatalarda yapıyoruz her şey sihirli değnekle bir çırpıda oluşmuyor , bazen zamanın nasıl akıp gittiğinin farkında olmadan sabahlara karşı evimize geldiğimiz zamanlar oluyor , burada aklınıza bir şey gelmesin tabiri caizse en kalitelisini sağlam ve ekonomik olanı bulmak ve onu hayata geçirmek için arı gibi çalışıyoruz, işimizi seviyoruz bu işi biliyoruz ! teknik imkanlarımızın son sınırlarını zorluyoruz ,tabiki birilerine de batıyoruz

kaliteyi anlamak için müneccim yada işi bilmenize gerek yoktur kalite kendini her yerde gösteriyor 1 yıl gibi kısa bir sürede 20 farklı modele tasarım ve 1000 leri aşan üretim gerçekleştirmemizin sebebi yukarıda saydıklarımızdan ötesi değildir , tirilyon sahibi olmamıza gerek yoktur!!! kocaman yüreğimizde dünyaya meydan okuyacak cesaretimiz, azmimiz, sabrımız ve bilgimiz var ve artık İRF Var ,bizde varız irf sizin için sizler sayesinde var buna layık olacağımızdan asla kuşkunuz olmasın cümleten kazasız sürüşler .

bu arada bu gün itibari ile pulsar kappa ve gıvı çantalarına uyumlu yan çanta taşıyıcıları çalışmasına başladık tüm camiaya hayırlar getirmesi temennilerimle .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Hocam çok satan crf250l ve tenerw gibi modellere üretim yapmayı düşünmüşsunuzdur heralde?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    irfan usta sizi tebrik ediyorum türkiyede bu tür parçalara ulaşmak gerçekten zor en iyi ihtimalle çok pahalıya bulunabiliyor yada yurtdışından geliyor ilerleyen zamanlarda diğer motosikletlerede bu çalışmaları yapmanız dileğiyle

Motosikleti
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok satan crf250l ve tenerw gibi modellere üretim yapmayı düşünmüşsunuzdur heralde?
    evet düşündük ancak piyasada parçası olsun yada olmasın farketmiyor , hiç yoksa yeniden tasarımla yeni ürün çıkarıyoruz , eğer varda , ithal bir ürünse mümkün mertebe ondaki gördüğümüz eksikleride tamamlayıp tekrar imal ediyoruz sistem bu şekilde işliyor ama en önemlisi ortadaki sıkıntının ve model gamının hakkaten çok geniş olması crf 250 ve tenere için talep geldi ancak şu an honda nc 700 dışında 7 model beklemede , aslında beklemede olmasıda çözüm değil istiyoruz ki aynı anda 7 modele birden çözüm bulalım ama maalesef bu mümkün değil , bir modelin tüm gereksinimlerini ,gerekli parçalarını üretmeden diğerinede geçemiyoruz geçtiğimizde tam olarak konuya adapte olamıyoruz ,ama ilerleyen zamanlarda gelen talep doğrultusunda crf için arka çanta taşıyıcısı tenere için orta sehpa üretimi olabilir buda modelin elimize gelmesi ile mümkün, bunun içinde bu modelleri kullanan bir arkadaşımızın elini taşın altına koyup motorunu bir süreliğine bize bırakması önem taşımakta , motosikletin kontak anahtarını istemiyorz, ve yerinden 10 mt. bile kıpırdamıyor sadece kalıp ölçü almak için gerekiyor , ve sorumluluğu elbette bize ait, bundan motosiklet sahibi olan arkadaşımızda faydalanıyor , kendisinden sadece bizim başka firmalara ödediğimiz malzeme giderlerini alıyoruz mantık böyle çalışıyor , önce motosiklet sürücüsü arkadaşımız kazanıyor, sonra biz kazanıyoruz ve tüm türkiye kazanıyor , yurtdışına bağımlı kalmıyoruz elin yabancısının avcunun içine bakmıyoruz , mantık dışı olması gerekenden , gümrüğü ,ithalatçısıyla uğraşmıyor fahiş fiyatlara ürün almıyoruz daha 10 larcasını yazabilirim ama söylediğiniz modellere yapmak sorun değil bunun için kesinlikle motosikletin kendisi olmak zorunda , resimlere bakarak kaba taslak ölçülerle bu iş olacak iş değildir saygılar sevgiler
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Keşke yakında olsaydım da motoru size bıraksaydım.
    Crf için çok güzel arka çanta demirleri var. Ben de bunlardan birini aldım. Çanta baglamasamda eşya taşıma amaçlı güzel. Ama koruma demiri olarak elle tutulur hiçbir ürün yok. Herbiri otekınden daha kötü.

Tenere için ise malzeme çok daha fazla aslında ama yerli üretim olsaydı tadından yenmezdı.

Fikir vermesi açısından bir brezilya sitesi eklemek istiyorum. Kenarlara katlanabilen barlar koymuslsr bazı ürünlerde.

http://motos.mercadolivre.com.br/mot...0-z-tenere-_JM

Motosikleti
    Elektostatik Boyama Nedir ?

Elektrostatik toz boyama solvent ( Petrol kaynaklı uçucu madde) içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir.Toz boya, boya kabininde özel boya tabancaları vasıtasıyla atılır. Tabancadan geçerken elektrostatik yüklenen toz boya partikülleri kabin içinde boyanacak malzemeye yapışır ve kaplama işlemi gerçekleşmiş olur.

Toz boyanın malzeme yüzeyine tam olarak yapışabilmesi için malzemenin de çok iyi bir şekilde topraklanması gerekir. Fazla atılan boya, kabinde bulunan boya geri kazanım sistemi sayesinde toplanır ve tekrar kullanıma sokulur. Boya geri kazanım sistemi elektrostatik toz boyama teknolojisinin en büyük ekonomik avantajlarından biridir. Malzeme toz boya ile kaplandıktan sonra pişirme fırınına girer. 200ºC olan fırın ısısı toz boyanın erimesini ve malzeme üzerine yapışmasını sağlar. Sonuçta çok dayanıklı, ekonomik, çevre dostu, geniş renk yelpazeli ve parlak bir yüzey kaplaması elde edilir.

Solvent içermemesi, yüzey kalitesi, dayanıklılığı, boya geri kazanım sistemi, ekonomikliği ve çevre duyarlılığı elektrostatik toz boyamayı geleneksel boyama işlemlerine göre daha çekici bir alternatif yapmaktadır.

Elektrostatik Boyamanın Avantajları Nelerdir ?

MÜKEMMEL KAPLAMA

Toz boyanın polimerizasyonu pişme işlemi sırasında boyanın malzemeye yapışıp tutunmasını sağlar. Sonuçta elde edilen kaplama aşınmaya, korozyona, kimyasal etkilere ve darbelere karşı mükemmel bir direnç gösterir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

Keşke yakında olsaydım da motoru size bıraksaydım.
    Crf için çok güzel arka çanta demirleri var. Ben de bunlardan birini aldım. Çanta baglamasamda eşya taşıma amaçlı güzel. Ama koruma demiri olarak elle tutulur hiçbir ürün yok. Herbiri otekınden daha kötü.

Tenere için ise malzeme çok daha fazla aslında ama yerli üretim olsaydı tadından yenmezdı.

Fikir vermesi açısından bir brezilya sitesi eklemek istiyorum. Kenarlara katlanabilen barlar koymuslsr bazı ürünlerde.

http://motos.mercadolivre.com.br/mot...0-z-tenere-_JM

http://produto.mercadolivre.com.br/M...leira-1313-_JM

en pahalı ürün 640 usd yurdışı fiyatı , birde bunun türkiyeye girişi var üzerine binecek vergiler harçlar vs.vs. var , oldu sana 750 usd en az !!! gelde motoruna koruma demiri tak !!!! hani titanyum yada altın kaplama filan olurda anlarım ithalinide gördük hatta taşlamayla parçalara ayırıp a modelini b modeline uydurduğumuz orijinal diye satılan ürünler , hep farklı umutlarla heyecanla , farklı bir şey göreceğimi umud edip heyecanlandım malzemeyi keserken ama gördümki et kalınlığı bizim ürettiklerimizinkinin bile altında ! 2 mm boruda , yarım mm bile tahmin edemeyeceğiniz kadar mukavemet ve sağlamlık demektir bunun tek kötü yanı daha ağır olur 500 -600 cc bir motorda bu ağırlık devede pire bile değildir kısaca örnek olarak linkini verdiğim ürünün aynısını değil daha sağlamını yapmak şu an mümkün olsaydı kdv si vertgisi kılı tüyü , 450 lirayı geçmezdi emin olun.
    mehmettayfur ve nurikilicc bunu beğendiler.

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    İrfan usta,fabrika gibi olmuşsun maşallah;hayırlı,uğurlu olsun

Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bu fiyat brezilya doları ama.

Motosikleti
    Bu fiyat brezilya doları ama.
    türklirasına eşdeğer olsada yine çok breizlya doları

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

Alıntı mehmettayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan usta,fabrika gibi olmuşsun maşallah;hayırlı,uğurlu olsun
    teşekkür ederim Mehmet Tayfur dostum , şakayla karışık kendi hava aracımızı yapımına da başladık ticari değildir

http://www.youtube.com/watch?v=aE7-HyLjbZw

nurikilicc ve crxforever bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler