Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

UTV takometro sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkdaşlar öncelikler herkese merhaba

benim sorunum bu sene ortaya cıktı.Kinroad xintian xt250 gk aracımın takometresi orjinalinde yok

fakat vize yaptıracagım zaman tüvdeki görevli takometre şart diyor

araştırmalarım doğrultusunda motoruma dijital km ölçer takılması gerekiyormus analoglar kablolu oldugu için

uygun olmuyor acaba nasıl çözebilirim hangi aydında hangi motorcuya götürdüysem yapamadılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MR 150 Vulture
    Merhaba, TUVTURK' un tam olarak ne istediğini anlayamadım. Devir saati, km sayacı, hızölçer? Bunlardan hangisi sizde mevcut ve hangisi eksik? Bujiye gelen elektik darbelerini sayarak sonradan takılan RPM ölçerler var. yine jant ve lastik ebadına göre sonradan analog km sayacı ve speedometer takılabilir bir şekilde. janta takılan mıknatısın her donuste tetiklediği dijital km sayacları da mevcut. Bisikletler için yol bilgisayarı gibi ürünler. Bu tarz bişe sizin işinizi görebilir.

km sayacı eksik sadece benim motorumda yeni yasaya göre düzenleme gelmiş ama aracımın orjinal cıkısında km sayacı yok

araştırdıgım sayacların hepsi halatlı sistem ve motoruma uygun değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

aracımın resmi (temsili birebir )

Motosikleti
    MR 150 Vulture
    Digital bicycle odometer
    Digital bicycle km counter
    Digital bicycle computer

anahtar kelimeleriyle aliexpress' te aratın, lastik ebatı ayarlanabilir ve manyetik sensörlü ürünler var.
    Şunun gibi:

link

bu tür ürünler işiniz görür sanıyorum

Tuv bunu kabul etmez daha iyi bir cozum yolu yok mu acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)