Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ebay'dan bluetoothlu kask satın alan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Bu kaskların içinde tümleşik bluetooth sistemi var. Yani aküsü
    mikrofonu, kulaklığı hepsi için de. Fiyatlar da makul.
    Ama kafama takılan sorular var. S4 mini aldım, araç kitiyle
    eşleşti ama, navigasyon komutlarını ve müziği dinletmiyor.
    Sadece telefon çağrılarını alabiliyorum.
    Araç kiti kaskımın için de kullanıyorum. Nokia C500 ile eşleştirdiğim
    zaman gelen çağrılar, müzik, navigasyon hepsini alıyor.
    S4 mini yapmıyor. Bu kask S4 mini ile navigasyon, müzik dinleme yaparmı?
    Şu markayı al diyebilen var mı.

http://www.ebay.com/itm/TORC-T10-BLU...08792d&vxp=mtr

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

hadi yok mu kimse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    hocam ben de samsung cihazlardan müzik alamadım bluetooth yoluyla. ama symbian işletim sistemi kullanan tüm nokia modelleri sorunsuz.

bir de tavsiyem kitler için para harcamaya gerek yok. 20 liralık bluetooth kulaklığı kaskınıza modifiye ederek hesaplı ve çok verimli bir kit elde edebilirsiniz.

ben öyle yapmıştım kaskıma.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Bu durum kask ile alakalı değil,sizin telefonunuz ile alakalı,eğer telefonunuzda bluetooth A2DP desteği varsa,müzik ve navigasyonu kaskınızdan dinleyebilirsiniz,ama yoksa ,her ikisindede olmalı,kask alırkende buna dikkat edin

Bende bir hafta oldu kaskımı alalı bluetooth bağlantısı ile telefonuma gelen aramalarla konuşabiliyor,telefonum aracılığı ilede müzik ve radyoda dinleyebiliyorum
    farcob bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun için Google play store'da program olması lazım Faruk abi. Adını bulursam yazarım.
    farcob bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun için Google play store'da program olması lazım Faruk abi. Adını bulursam yazarım.
    Valla çok makbule geçer. Saol.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Ebay'dan intercom almıştım. Beş para etmez çıktı. 50 Km/s geçince uğultudan hiçbir şey anlaşılmıyor. Yanında gelen intercomun markası çok önemli.
    farcob bunu beğendi.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durum kask ile alakalı değil,sizin telefonunuz ile alakalı,eğer telefonunuzda bluetooth A2DP desteği varsa,müzik ve navigasyonu kaskınızdan dinleyebilirsiniz,ama yoksa ,her ikisindede olmalı,kask alırkende buna dikkat edin

Bende bir hafta oldu kaskımı alalı bluetooth bağlantısı ile telefonuma gelen aramalarla konuşabiliyor,telefonum aracılığı ilede müzik ve radyoda dinleyebiliyorum
    Bluetoothlu kask mı aldın?
    oyunageldim bunu beğendi.

bluetooth intercom her kasak oluyor zaten özellikle kaskta olmasına gerek yok bence. ebaydan aldım 30 dolara BT marka çokta iyi.
    farcob bunu beğendi.

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Benim kask Bluetoothlu. Konuşma da yapabiliyorum, telefondan müzik de dinleyebiliyorum. KOnuşma için ideal de müzik için pek verimli olmuyo. Telefonun kulaklığı ile dinlemek daha verimli. Yüksek hızlarda müzik keyif vermiyo rüzgar sesinden.
    farcob bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kask Bluetoothlu. Konuşma da yapabiliyorum, telefondan müzik de dinleyebiliyorum. KOnuşma için ideal de müzik için pek verimli olmuyo. Telefonun kulaklığı ile dinlemek daha verimli. Yüksek hızlarda müzik keyif vermiyo rüzgar sesinden.
    Ebaydan mı aldın. Navigasyon komutlarını dinleyebiliyormusun? Hangi model kaça aldın.

telefonunuz eğer navigasyon komutu veriyor ise tabikide telefondan gelen her sesi kaskın içerisindeki kulaklıklara iletiyor. Tuş seslerinden müziğe kadar. Fakat navigasyonunuz konuşmayan tip ise zaten ses gelmez. BT 1000 metre yazan intercomları öneririm. Hatta 2'li setleri var alıp türkiyede satmayı düşünüyorum. 2'li 80-90 dolar arası bedava kargo. BT'ler güzel benim aldığım model bu;

Bence hiç intercomlu kask diye bir arayışa girmeyin. Güvenliği baz alarak satın alın kaskınızı. İntercom uydurulur. Ben hoperlorleri ped'lerin arkasına yapıştırdım bangır bangır ses tam kulağımın üzerinde 150 ile giderken bile müzikten başka birşey duymuyorum ve kaskı giyip çıkartırken intercom bağlı olduğunu anlamak bile zor kablo falan yok hep pedlerin arkasında duruyor.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Orjinal fabrikasyon bluetooth'lu kasklardan herzaman daha iyi verim alınır ,çünkü daha sonra kaskta tadilat yapmak gerekli olabiliyor
    Benim kaskım probiker bluetooth'lu olması kaskın kalitesiz olacağı anlamına gelmez,Herşey kask içine itina ile konumlandırılmış,ne mikrofon ne pil nede kablolar,görünen görüntüyü bozacak hiçbirşey yok ortada

Sağanak yağmurda test ettim sorun olmadı,2 gün şarj etmeden de sorunsuz kullanabiliyorum
    farcob bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefonunuz eğer navigasyon komutu veriyor ise tabikide telefondan gelen her sesi kaskın içerisindeki kulaklıklara iletiyor. Tuş seslerinden müziğe kadar. Fakat navigasyonunuz konuşmayan tip ise zaten ses gelmez. BT 1000 metre yazan intercomları öneririm. Hatta 2'li setleri var alıp türkiyede satmayı düşünüyorum. 2'li 80-90 dolar arası bedava kargo. BT'ler güzel benim aldığım model bu;

http://thumbs.ebaystatic.com/d/l225/...RWsCn5xMPg.jpg

Bence hiç intercomlu kask diye bir arayışa girmeyin. Güvenliği baz alarak satın alın kaskınızı. İntercom uydurulur. Ben hoperlorleri ped'lerin arkasına yapıştırdım bangır bangır ses tam kulağımın üzerinde 150 ile giderken bile müzikten başka birşey duymuyorum ve kaskı giyip çıkartırken intercom bağlı olduğunu anlamak bile zor kablo falan yok hep pedlerin arkasında duruyor.
    Aynı marka bende de var. Blootooth navigasyon ve müzikte işe yarayabilir ancak artçı ile konuşmada çok sıkıntı yaşanıyor. 50km/sa hızı geçince hiç bir konuşulan anlaşılmıyor.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    honda cbf 150
    Sorun çözüldü. Arkadaşım Google play store'den patch yaptı.
    Mono bluetooth router diye bir uygulama. S4 mini'den
    müzik ve navigasyon komutlarını kaskın içinde bulunan
    bluetooth araç kitinden duyabiliyorum.
    Samsung destek tr tırt çıktı. Araç kitinin üreticisini
    aramamı tavsiye ediyor gerzek.

seestar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MCX (150)
    bu interkom gerçekten baya fiyatlar yüksek bende bügün 2 adet telsiz sipariş ettim(90 tl 8 km menzilli) modifiye ederek artcı ve diger motorsikletle konusmayı planlıyorum.bu hafta sonu ugrasabilirim ancak sonucunu paylaşırım arkadaslar
    farcob bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)