Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkeze Merhaba. Mondial 150 MC Uzun Bir Aradan Sonra

Motovento
    REKLAM ALANI
    lonqston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Selam abilerim ablalarım ve kardeşlerim.

Mondial 150 Mc motosikletim bayadır kapalı garajda bekletiryordum. Uzun zamandır binmiyor ve bakım yapmıyordum.
    Yaz geliyor.Motosikletimin bakımını tamirini kendim yapmayı kararlaştırdım.Eğerki bana yardımcı olursanız çok sevinir ve memnun kalırım.
    İlk önce motosikletim için gerekli anahtar takımı tamir bakımı için hangi takımları almam lazım ? Bunu söylermisiniz. Yani gerekli alet ve
    edevat'ları yazarmısınız. Ben yazdıklarınızı liste yapıp satın aldıktan sonra motosikletimi tamir edip güzelleştirmek istiyorum.
    Eksiği çok tabiki ama uzun zaman oldu binmeyeli sürekli kapalı garajda bekletiyordum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyor saygı ve
    sevgilerimi sunuyorum.

Sanırım baya bi yedek parça almam gerekiyor. Umarım sonucunda çok sağlıklı bir motosiklet çıkar
    Sinyaller,Gösterge Paneli, Ön Arka Lastikler, Egzost , Xenon Far Aksesuarlar vs vs...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    takım almadan oce hangi bolgelere müdehale edeceksin ????? motoru yarmak istiyorsan mesela yelpaze geniş fakat jantları gösterge panelini falan sokeceksen çok bişey değil hatta bu takımlar herzaman yanında bulunmalı
    benim motosikletimde (ki pek takım koyacak yer olmasada 3 kollu 8 10 13 anaytar 14 15 16 17 açık ağız, ufak ayarlı pense birsürü vida somun (yolda dökülüyor bazen ) buji anahtarı ve tornavida hep olur uzun yol içinde lastik tamir tüpü var köpüklü hava basıyor onu alıyorum lastik çiye kadar idare eder diye

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Bu zavallı yalnızken çok ağlamış ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)