Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr 125 tekleme sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    Arkadaşlar iyi forumlar öncelikle, problem ise Ybr 125'imde motorda 2 gündür tekleme problemi oluyor , 20 dk sonra normal sürüşte tekleyip stop etme gibi bir durum bu, akan trafikte olduğu için riskli, yağını 2 gün önce değiştirdim ve benzin de her zaman aldığım yerden karbüratöre pislik gireceğini sanmıyorum.
    aramızda bu gibi problem yaşayan oldu mu? çözüm önerileriniz nelerdir? teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin sorunun muhtemelen pis benzin ve veya pis hava filtresi gibi. Bende 2012 ybr125esd sahibiyim. Ybr nin sorunlarından bıktım hangi birisini anlatayım. Daha 7000 oldu motorum. Debriyaj problemi yaşadım komple değişti. Arka flanş seyir esnasında kırıldı yolda bıraktı. Göstergeler arıza yaptı tamir edildi. Yolda giderken ikinci vitesten boşa düşme var. Var oğlu var hangi birini anlatayım ha ne yok dersen fren yok gidiş yok bide yakıt tüketimi yok... üç ay daha işimi görsün okuluma getirip götürsün de satıp kurtulacağım. Bir daha da yanından geçmem ybr nin. Saygılarımla.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    buji ve buji kablosunuda bir kontrol edin.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Bilalancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin sorunun muhtemelen pis benzin ve veya pis hava filtresi gibi. Bende 2012 ybr125esd sahibiyim. Ybr nin sorunlarından bıktım hangi birisini anlatayım. Daha 7000 oldu motorum. Debriyaj problemi yaşadım komple değişti. Arka flanş seyir esnasında kırıldı yolda bıraktı. Göstergeler arıza yaptı tamir edildi. Yolda giderken ikinci vitesten boşa düşme var. Var oğlu var hangi birini anlatayım ha ne yok dersen fren yok gidiş yok bide yakıt tüketimi yok... üç ay daha işimi görsün okuluma getirip götürsün de satıp kurtulacağım. Bir daha da yanından geçmem ybr nin. Saygılarımla.
    Öncelikle teşekkürler

Herkes YBR derken..

Bu mesajı daha samimi ve objektif buldum.. Bende bu ybr ler kusursuz mu diyecektim.....ki.... değilmiş...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Bujileri yeni değiştirmediyseniz bi değiştirin. Sanırım Ybr'yi de kalitesizleştirdilr. 2006 Ybr var bende hala tüm balataları üzerinde gelenler, debriyaj teli bile.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)