Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Akü Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    YBR_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Arkadaşlar Eylül de aldığım 6 aylık (ybr125)motosikletimi hafta sonları kullanıyorum. Ancak 2 haftadır süren soğuklarda hiç çalıştırmadan kapalı otopark da yattı. İki gün önce kullanayım dedim akü yetmiyor(tırrrrrrrrrrrrrr ses var.)Ayak marşı çalışıyor. Arada oda çalıştırmazsa vurdurarak çok rahat çalışıyor. Benim anlamadığım akü tamamen bu kadar çabuk bitermi.Ben yeni akü alsam yine 2 hafta binmesem böylemi olacak. Vallahi 1500 km motosikletin hemen bu hatayı vermesi çok canımı sıktı. Sizce akü değiştirmeden bir çözüm yolu varmıdır. Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    yeni ybrlerde ayak marşı varmıki ? motoru çalıştırıp biraz gez toparlar kendını ama suyunuda bı kontrol ettir.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Buyuk ihtimal jel akudur o suyunu kontrol etmeye gerek yoktur ama sen bak emin ol genede. En mantiklisi akuyu sokup eve koymak eger binmeyeceksen uzun sure soguk gunlerde. Ama arada bi sarj etmek gerek gene 30 lira falan aku sarj cijazlari

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    En kestirme yol aküyü önce bir ölç. Akü ölüyse istediğin kadar gez istediğin kadar şarj et fayda etmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)