Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

27 Kilometredeki sıfır HONDA yolda bıraktı!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    27000 km dir beğenmediğiniz çinli kullanıyorum, hiç yolda bırakmadı Allah' a şükür..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Dünden beri takip ediyorum bu konuyu, ne oldu peki sonuç ne oldu? Gelişmeler ne yönde, "Başının çaresine bak" şeklinde yaklaşacaklarını hiç sanmıyorum, değişim bile yaparlar.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünden beri takip ediyorum bu konuyu, ne oldu peki sonuç ne oldu? Gelişmeler ne yönde, "Başının çaresine bak" şeklinde yaklaşacaklarını hiç sanmıyorum, değişim bile yaparlar.
    Güzel takip etmişsiniz Sonuçları zaten yazdı konu sahibi arkadaş.
    kakare, Ahmet Abi, rgnkr ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

rgnkr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Servis kağıdının nüshasını almayı unuttuğum için bugün uğradım. Hava hortumu değişmemiş, düzeltilmiş. Motorun 1000 KM bakımını Esengül'de yaptırmayı düşünüyorum.

NECOCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Tigrina Cup 100
    büyük çoğunlukla fabrika hatasıdır senden kaynaklanacak bir sorun olduğunu sanmıyorum bunların hepsi insan yapımı hatasız kul olmaz derler tabi ki sorun çıkarabilir ama senin şansına 27 km de çıkarmış arızayı ama iyi yönünden bakarsan garantisi bitmeden sorun çıkarmış. daha ilerki km lerde veya garanti dolduktan sonra çıkarsa daha kötü bu arada çin malı motorlara laf atıyorsunuz ama satışı en fazla olan onlar eğer çin malı motorda fabrika hatası yoksa temiz de kullanırsan uzun süre dayanır misal ben kanuni tigrinayı 10 yıldır kullanıyorum sadece akü değişti ve başlarda benzin hortumunda fabrika hatası vardı o değişti başka sorun çıkarmadı hayırlı sürmeler dilerim
    rgnkr ve dockerengin bunu beğendiler.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel takip etmişsiniz Sonuçları zaten yazdı konu sahibi arkadaş.
    Sen de alaylı konuşacağına konu sahibi arkadaş gibi, bastığın o harf sayısı kadar açıklama yapsan daha iyi olurdu.

_yasintopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250 r -Hyosung Gv 250
    Cbr 250 r adayıı olarak bi an ne oluyo dedim daha sonra çekicileri gelip alması yapmaları teslim etmeleri honda güvencesi dedirtti bana =) kafama takılan soru 27 km kaza yok bişey yok o boru neden bükülmüş ki ?

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    bu sorun her hangı bır çin motorunda olsaydı yerden yere vurulurdu....ama japon olunca insan yapısı sonuçta oluyor.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mekan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sorun her hangı bır çin motorunda olsaydı yerden yere vurulurdu....ama japon olunca insan yapısı sonuçta oluyor.
    doğru söylüyorsun.
    bir de şu var ki, kanuni ile yolda kalıp servisi arasan, "yarın abi yarın yarın"
    yarın olur, motor çekilir, çekici parasını ödersin. uyanık değilsen, serviste yapılan işlemi de kitlerler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun.
    bir de şu var ki, kanuni ile yolda kalıp servisi arasan, "yarın abi yarın yarın"
    yarın olur, motor çekilir, çekici parasını ödersin. uyanık değilsen, serviste yapılan işlemi de kitlerler.
    yol yardım olayı çinlerde olmayabılır..bırtek sıkıntı o

Motosikleti
    yol yardım olayı çinlerde olmayabılır..bırtek sıkıntı o
    Çinlilerde servis olayıda pek yok . Bir motor için bayağı araştırdım alanlar servisi unut dediler. Motoru görmeye gittim bayiilerden birisine kapanalı bir yıl olmuş sitelerinde hala adresleri var.İnternet şubesine yazan başka bir şubesini aradım o markayı biz getirmiyoruz dediler. Öyleki motoru sıfır almak istesem bile bayii bulamıyodum bişey olsa servis nerden bulacaktım ? Ama hondanın işlemlere bak adamlar gelip alıyolar bile seni motorla baş başa kalmıyosun ben napıcam diye.

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Alıntı _yasintopcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinlilerde servis olayıda pek yok . Bir motor için bayağı araştırdım alanlar servisi unut dediler. Motoru görmeye gittim bayiilerden birisine kapanalı bir yıl olmuş sitelerinde hala adresleri var.İnternet şubesine yazan başka bir şubesini aradım o markayı biz getirmiyoruz dediler. Öyleki motoru sıfır almak istesem bile bayii bulamıyodum bişey olsa servis nerden bulacaktım ? Ama hondanın işlemlere bak adamlar gelip alıyolar bile seni motorla baş başa kalmıyosun ben napıcam diye.
    mondial...

yolda galdım gel beni al

desem servis değilde halatlarla diğer mondialli arkadaşlarım gelir.biz buna yol yardımı değil yol yordamı diyoruz

çok sukur benım mondı hıc yolda koymadı benı.maşallah..
    yasinim ve Panther38 bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial...

yolda galdım gel beni al

desem servis değilde halatlarla diğer mondialli arkadaşlarım gelir.biz buna yol yardımı değil yol yordamı diyoruz

çok sukur benım mondı hıc yolda koymadı benı.maşallah..
    Seni çekip yoldan alacak arkadaşların var benim henüz yok şimdi güven veriyor insan böyle bir hizmet. . Çin motoru kötülemek gibi olmasın benim dediğim sen motora bakarsan oda sana bakar tabikide

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı _yasintopcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni çekip yoldan alacak arkadaşların var benim henüz yok şimdi güven veriyor insan böyle bir hizmet. . Çin motoru kötülemek gibi olmasın benim dediğim sen motora bakarsan oda sana bakar tabikide
    Hocam ksra bakmayında gv250 yi kimse çekmez bizimde bir arkadaşda fym250 chopper vardı benim 100lük motora bağlayıp çekmeyi düşündü çinli deyip geçmeyin siz bakarsanız oda bakar

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    ya hiç bişey değilde 27 km arıza yapan bir motor ne olsursa olsun kafada soru işareti bırakır acaba diye yoksa garantili motor her türlü yapacaklar ama insanın psikolojisi bozuluyo

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet pok sürdürmeyen hiç arzalanmaz dienler ! yok honda hayat onda dienler ! honda nın arızalandığını görmedim dienler ! yok ben görmemiştim inanmam dienler ! yok çin malı almayın daha bayiden çıkarken bozulur dienler ! yok efendim bnm param bnm malım sanane dienler !

buyrun bide burdan yakın herkeşe benden çayy...

rgnkr kardeşim Allah kolaylık versin inş. ufak bişidir.
    Oran orantıya girmeyelim üzülürsünüz

Motosikleti
    kanuni Bretons 125
    Cok haklisin.adi cikmis 90a inmez 80e

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    pis kaka honda almayın hiç, hatta yanından geçmeyin mümkünse.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de alaylı konuşacağına konu sahibi arkadaş gibi, bastığın o harf sayısı kadar açıklama yapsan daha iyi olurdu.
    dostum ilk mesajdaki resmin altında konu sahibi yazmış hava hortumu bükülmüş ondanmış
    bu kawasaki bir başka dostummm

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Honda garantim bitmiş olmasına ramen komple eksantrik zincir ve gergisini değiştirmişti gerçi çok dil döktüm ama hondada çalışanların bazıları cidden halden anlıyan insanlar.Mahalle tamircileri ile uğraşmaktan sıkılmıştım zamanında.

Hiç durmadan 600 km gittim tık demedi yaz sıcağında antalyada.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)