Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 151 RS elektrik tesisatı şeması

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bende mondialin 151rs modeli var elektirik tesisatında problemlerim var oldukça bu yüzden mondialin elektirik şemasını arıyorum bulan bilen varsa yardımcı olur ise gercekten cok sevinirim şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 151 rs
    şemayı tam oalrak bilmiorm ama enredeyse elektriğinin profesyoneli oldum yardımcı olabilirim sorunu söylersen

öncelikle mesajıma duyarlı oldugun için saollasın sorunum motorun marsına bastıgım zaman akü dolu olsa bile marsı kesik kesik alması motora piston sekman ve karank kollarını yeni değiştirdik bi zorlama oldugunu sanmıyorum sanki marsa bastıgım zamn mars motorunu zorla çeviriyor motorun aküye giden kablolarını ben çektim ve zayıf oldugunu sölediler eger ben semayı bulabilseydim motorun bütün elektirik aksamını yeniden düzenliyecektim çünkü cok yıpranmıs kabloları bulunmakta sizce marstaki bi zorlamayı neden yapar mars motorundan oldugunu hiç sanmıyorum ...????

HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    tamırcıye yaptırdığında nekadara yapıyolarkı ?

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Kardeşim komple tesisat 60 lira alıp taksana??
    GKN MOTORS

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ya anlattığın sey eger tam calıscakmısken mars almıyorsa yuksek bi ihtimalle mars motorun sıkısmıstır .. bir kişi motorun marsına bassın sende cekiçle ufak ufak marş motoruna vur.. eger calısırsa zorlanmadın marş motorudur. kısa zamanda ya kömurunu yada kendini değiştirmen gerekir

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim komple tesisat 60 lira alıp taksana??
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Konu açılalı 1 hafta olmuş ama ben yinede şemayı eklemek istedim.Şema presto pr150t nin şeması ama mondial 150 hs ve mondial 151 rs ile kafa grenajı hariç komple aynı parçalara sahipler.

mterayes26 bunu beğendi.

sorunu çözdüm ne mars montoru nede tesisat sorun sadece sibob ayarının kacıklıgındanmıs sibob ayrlarını yaptıktan sonra motor kendini cok rahat bi şekilde marşlamaya başladı ebn bile sasırdım ama yine de bu elektirik semasını saklıacam arkadslar her için tşekkür ....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:08 ----------

sibob ayarları için tekteker ramçoya teşekkür . 0.10 sibob ayarı motora ne zararı verbilir orjinalı kaç bilen varmı...

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Benim 150cc lik scooter için emme 0.05 mm , egzos 0.10 mm olarak yaptım en son ve gayet memnunum şu anki performansından.

benim de ikiside 0.10 ama bazı arkadslar problem olacgından bahsediyorlar motor kısmına özellikle zarra veriormus onu tekrar bi öğrenmem lazım ne gibi zarralr dogabileceği hakkında tabi bilen arkadslar varsa yardımcı olabilir

A.ihsan51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150cc scooter yiying
    Arkadaşlar,kymko cup motorların elektrik şeması var mı?.Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.

A.ihsan51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150cc scooter yiying
    Arkadaşlar kymko 110 aktiv için elektrik şemasına ihtiyacım var..Yardım edecek kimse yok mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler