Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer 200 yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a arkadaşlar kolay gelsin. Ben aranızda yeniyim ve gecen hafta motorsiklet aldım kanuni racer 200 uzun yolda 60ı geçmedi motor acaba sorun nedir bi yeri falan mı açmak gerekiyor anlamadım vitesi 5e alıyorum basıyorum ama 60ı geçmiyor nasıl çözeriz bu sounu arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Arkadaşım sen motosikleti sıfırmı aldın yoksa 2.3.4. vs. yani kaçıncı sahibisin. Artı motosiklet kaç model bunun bakımlarını yaptıktan sonramı yaptı herhan gibi bir işlem yaptınmı mesela bujisi hava filtresi yağını değiştirdikten sonramı oldu.

5. viteste 60 km derken bu devir saati kaçı gösteriyordu. Dahası da var.
    Kusura bakma ama kendin bir defa yeterli açıklama yapmamışsınki. Bu foruma girenler kainmi nasıl bir açıklama yapmasını bekliyorsun ??

arkadaşım konu gayet açık ve net, normal sürüş esnasında, uzun yolda normal devrinde giderken 5. vitese getiriyorum gaz son düzeyde ve 60 km hızı geçmiyor. ben 2. sahibiyim. motor 2008 model, bakımlarını ben yaptırmadım 1 ay önce aldım. acaba motorun bir yeri mi kapalı kaldı? hız ssabitleyici falan mı var acaba sorum o ?

Teo23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -1954 BMWr25/3-Jawa Laser 250+MZ 98 125cc+MCT 250
    Jikle filan çekili olmasın? Motoru yeni almışsın alışkın değilsen oluyor öyle... Hava hortumunu kontrol etmende fayda var, yırtık, delik, yerinden çıkmış olabilir. Motor bağırıp da gitmiyorsa, debriyaj balatalarına bir El-Fatiha okuyacaksın. Benim aklıma gelenler
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)