Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

volanı nasıl sökeceğim ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150

Üstte motorumun kendi çekilmiş resmini koydum. volanı ortadaki resimdeki çektirme aparatıyla açabilirmiyim? bende en alttaki çektirme aleti mevcut ama volanı sökmeyi beceremedim. bu iki aletten hangisiyle ve nasıl sökülüyor ? yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hangi çektirmeyi kullandıgın önemli sayılmaz önemli olan merkezdeki dişli vidanın volantın ortasındaki vida kısmına uyması
    o vidayı volantın merkezine takıp sıkarak cıkartırsın. baska noktadan cekmeyle baska yerlere zarar verebilirsin

paylastıgın resimdeki D vidası volantın merkez dişine uyarsa elindeki cektirmenin sadece D vidasını volantın merkezine takıp sıkarak cıkartabilirsin

işaretli yere uyması lazım

Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    Ortadaki alet çektirmeden çok ittirme aparatına benziyor. Volanı yerine oturtmak için kullanılıyor gibi görünüyor.

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Kirmiziyla isaretlediginiz delige baktim. Icerisinde iki adet disli kizim var ustteki daha genis icteki biraz daha dar. Ayrica elimdeki cektirmenin D ucunun disleri o dislerden hic birine uymuyor. Genis olana hic degmeden geciyor dar olanina icine girmeden direk ustten ittiriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)