Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

SPY 5000M 2-way motosiklet alarmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    microdalga sensörünü bağladıysanız kumandadan aktif hale getirin. Nasıl yapılacağı yine açıklandı önceki mesajlarda.
    kumandanin ayarlarindan [ ] simgesini surekli yanar sekilde sabitledim ve kaydetmistim zaten. darbe alinca kumandaya haber veriyor fakat yaninda durdugumda bisey olmuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    microdalganında hassasiyet ayarı var microdalga cihazının üzerinde ufak bi yıldız tornavida ile hassasiyet ayarını yükselt
    Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kumandanin ayarlarindan [ ] simgesini surekli yanar sekilde sabitledim ve kaydetmistim zaten. darbe alinca kumandaya haber veriyor fakat yaninda durdugumda bisey olmuyor.
    SERT RÜZGARLAR YÜKSEK TEPELERDE ESER(ALINTI AKŞEMSETTİN HZ.)

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı sadi81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    microdalganında hassasiyet ayarı var microdalga cihazının üzerinde ufak bi yıldız tornavida ile hassasiyet ayarını yükselt

hallettim. birisi ters yazmis parantez olayini. yanip sonme durumunda birakinca sensor calisiyor. su an sorun kalmadi. tesekkurler.
    sadi81 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Arkadaslar,Kumanda da cekim gucu full gosterirken bazen bir anda hic cekmiyor.Cekmedigi durumda kilit tusuna basip sessiz moda aliyorm o an tekrar full cekiyor 10 dk sonra yine hic cekmiyormus gibi gozukuyor.Herhangi bir standby ayari felan mi var kumandanin.Bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi?

sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    aynı problem bendede var
    Alıntı motoankara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar,Kumanda da cekim gucu full gosterirken bazen bir anda hic cekmiyor.Cekmedigi durumda kilit tusuna basip sessiz moda aliyorm o an tekrar full cekiyor 10 dk sonra yine hic cekmiyormus gibi gozukuyor.Herhangi bir standby ayari felan mi var kumandanin.Bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi?
    SERT RÜZGARLAR YÜKSEK TEPELERDE ESER(ALINTI AKŞEMSETTİN HZ.)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alarmın yeni bir özelliğini keşfettim. Motoru yatırınca. Otomatik olarak alarmı devreye sokarak çakarları yakıyor. Bu sayede farkedilmenizi sağlıyor.

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Nasıl bir mantığı vardır anlamadım ama hareket sensörünü kapattığımda çekim gücü artıyor.Odamda hiç çekmeyen kumanda full çekiyor.Antenle sensor birbirine çok yakın sinyal bozuyor olabilir mi?

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Arkadaşlar kumandanın pili haftada bir bitmekte.Sizde de aynı durum mevcut mu?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı motoankara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kumandanın pili haftada bir bitmekte.Sizde de aynı durum mevcut mu?
    1000mAh'lik şarjlı pil kullandığında neredeyse 2-3 hafta arası, normal alkaline bir pil kullanıldığında 1 ayı aşkın götürüyor. Her halukarda 1 haftada bitmesi normal değil gibi.

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000mAh'lik şarjlı pil kullandığında neredeyse 2-3 hafta arası, normal alkaline bir pil kullanıldığında 1 ayı aşkın götürüyor. Her halukarda 1 haftada bitmesi normal değil gibi.
    Çekim gücü çok az motor ile kumanda arasındaki bağlantı sürekli kopmakta.Eve yakın bir yerde durmamakta motor bunun bir etkisi olabilir mi?
    Çünkü her iki kumanda da aynı durum mevcut?

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    motoru yan yatirinca alarm otomatik devreye mi giriyor? :D

Pil meselsi normal degil sanirim, farkli marka pil kullanmayi denedin mi, ayrica bu devirde pil kullanilir mi daha yav. sarjli pil al derim, evde ne kadar pil ile calisan alet varsa sarjli pil ile donat, cikardigin normal pilleri atma ve duvar saati varsa orda hepsini bitir ve öyle pil dönüsüm kutularina at

Motosikleti
    BMW R1250GS ADV
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru yan yatirinca alarm otomatik devreye mi giriyor? :D

Pil meselsi normal degil sanirim, farkli marka pil kullanmayi denedin mi, ayrica bu devirde pil kullanilir mi daha yav. sarjli pil al derim, evde ne kadar pil ile calisan alet varsa sarjli pil ile donat, cikardigin normal pilleri atma ve duvar saati varsa orda hepsini bitir ve öyle pil dönüsüm kutularina at
    Şarjlı pil ile olayı çözdüm.2 haftada bir bitmesede şarja takıyorum

mytheron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme enduro 250
    Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı,biraz uğraş sonucu sinyalleri vs hallettim sorunsuz gibi görünüyor.
    Fakat uzaktan durdurma özelliği için henüz doğru kabloyu bulmuş değilim,yarın devam edeceğim.Bütün sayfaları 2-3 sefer baştan okudum pembe-gri kablolar konusunda.
    Killswtich butonunu söktüm siyah ve yeşil/kahve çizgili kablo lar var.Bulamadım devam ettiği yerdeki rengi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı mytheron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı,biraz uğraş sonucu sinyalleri vs hallettim sorunsuz gibi görünüyor.
    Fakat uzaktan durdurma özelliği için henüz doğru kabloyu bulmuş değilim,yarın devam edeceğim.Bütün sayfaları 2-3 sefer baştan okudum pembe-gri kablolar konusunda.
    Killswtich butonunu söktüm siyah ve yeşil/kahve çizgili kablo lar var.Bulamadım devam ettiği yerdeki rengi.
    hocam, daha önce de bir arkadaşın bahsettiği gibi, sigorta kutusuna gidin, herhangi bir sigortayı söktüğünüzde motorun çalışması duran bir sigorta bulun(örneğin ECU sigortası), o sigortaya giren ya da çıkan kabloya pembe ve gri kabloları bağlayabilirsiniz; mesela sigortaya giren kabloyu söküp o kablonun ucuna pembe kabloyu bağlayın, gri kabloyu da söktüğünüz kablonun yerine sigortaya bağlayın, bu bağlama kısmı biraz çetrefilli olabilir, ben sigortaya giren 2 kabloyu da söküp zaten önceden almış olduğum kablolu su geçirmez sigorta muhafazasında birleştirdim. Yani o sigortayı sigorta kutusundan dışarı almış oldum sadece.

Ben hem killswitch kablosunu takip ettim hem de sigorta kutusunda kontrol ettim, kill switchden gelen kablo sigorta kutusunda "sigortayı söktüğümde motoru kapatan sigorta" ile aynıydı. Oraya müdahelemi yaptım, tabi motoru kapatabilen birden fazla sigorta olabiliyor.

DipNot: Ben halen 4lülere bağlantı yapıcam, bir tek o kaldı, gözümde büyüyor yapmak :D
    karacabeg bunu beğendi.

mytheron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme enduro 250
    Pek bilgimde yok motosikletle alakalı ama geçenlerde ucuz akülerden birtanesini duman çıkartacak derecede tecrübe edindim.Sele ayağı kabloyu sıkıştırınca şasiye değen kablo kısa devre yapmasına sebep olmuştu.Motor çalışmıyordu.Sigorta attı tabi,bende yerini öğrenmiş oldum.Sanırım odur,sabah bir deneyeceğim.
    Sinyaller en kolayı.Ben direk onları taktım zati diğerlerini yapamadığım için 1 kere sigortayı attırdım o da ters kutpa değdirmişim onuda öğrendik

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:25 ----------

ucuz akü demişim yanlışlıkla.
    Düzeltiyorum ucuz alarm

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

Gri pembe kablo olayını motorumun servisine götürüp hallettirdim 5dakkada.Gerisini güzelce sabitlemek ve karmaşayı önlemek için ben hallettim.
    Şimdi biraz kumandayı öğrenmeye sıra geldi.

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Arkadaslar benim kumandalardan bir tanesinin ekranini kirdim

Elinde calismayan ama ekrani saglam kumandasi olan varsa satin alabilirim

Bu arada yeni tip metal cerceveli kumandadan benimki

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alıntı apia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim kumandalardan bir tanesinin ekranini kirdim

Elinde calismayan ama ekrani saglam kumandasi olan varsa satin alabilirim

Bu arada yeni tip metal cerceveli kumandadan benimki
    Ebaydan de temin edebilirsiniz 8$ gibi bir fiyatı vardı sanırım.

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebaydan de temin edebilirsiniz 8$ gibi bir fiyatı vardı sanırım.
    Ebayda arattim ama bulamadim tam linkini biliyorsan sana zahmet verebilirmisin

Motosikleti
    Gv250
    Link varsa alalım lütfen. Bende bulamadım ve kumandalarin ikisini de ekranı kırık.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı apia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebayda arattim ama bulamadim tam linkini biliyorsan sana zahmet verebilirmisin
    Alıntı ustunh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link varsa alalım lütfen. Bende bulamadım ve kumandalarin ikisini de ekranı kırık.
    öyle 5-10 dolar değil ne yazık ki:
    LM209 model kumandanın tanesi 25 dolar:LİNK

Tek başına satılan LM211 modeli kumanda ise bulamadım bile Ebay'de.
    İki kumanda da aynı işi görüyor, sadece tasarımları biraz farklı.
    ustunh bunu beğendi.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)