Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gösterge sorusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba arkadaşlar. Şimdi benim bir sorum var elimde http://urun.gittigidiyor.com/garaj/t...kazli-78948843 bunun gibi bir gösterge var bunu motora gerekli kabloları bağladıktan sonra monte edebilirimiyim ve çalıştırabilirmiyim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    4 silindirli alet için bu.. ????

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çalışır bu bobine bağlanıyor deviri burdan ölçüyor ayarladığın max. devirdede kırmızı ikaz ışığı yanıyor

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tip cihazlarda 2 adet + 1 adet - bağlantısı oluyor. - yi normal şaseden bir yere Sabit + yı kontagı açınca elektrik gelen bir yerden alırsın.Diğer devir + sınıda bobinin ordan alırsın çalışır.

Anladım arkadaşlar teşekkürler bunlar çok hoşuma gidiyor hızlı bir arabam olmadığı için bende motora takmayı tercih ederim hiç değilse güzel durur. ama nere takacağım sizce nerde güzel durur göstergenin yanı sıra yani modifiye olarak en babası ne olur motorda ?

Motosikleti
    Bisan Cup100
    s.a arkadaşlar... arkadaş konuyu açmış benimde aklıma hemen bi fikir çıkartmak geldi... umarım yapılabilme durumu vardır düşüncemin!!!!

- benim motosikletim cup100 . göstergesi normal.. hız / devir / benzin / sinyaller / vitesler / ışık göstergesi / bende motoruma böylesi bi ikaz ışığı takabilir miyim??? mesela arkadaşın dediği gibi devir 6,000 e geldiğinde ikaz ışığı koyabilir miyim??? eğer yapılabilirse bu devirin elektriğini nereden alabilirim ??? Bilgili arkadaşlar varsa bana lütfen bilgi versin ... montaj işini rahatlıkla yapabilirim elektrikten de anlarım...
    EDERİNDEN FAZLA DEĞER , SOYTARIYI KRAL EDER!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)