Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosikletim ısınınca tekleme yapıyor yardım lütfen !!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    katalizörden olacağını sanmıyorum bunun viper
    benim tahminim manifolt hava emisi fazla olduğu için fakir karışımdan öyle oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katalizörden olacağını sanmıyorum bunun viper
    benim tahminim manifolt hava emisi fazla olduğu için fakir karışımdan öyle oluyor
    Tabi başka sorunlarda olabilir, ama katalizöre bakmakta fayda var
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

arkadaşlar bende mct 250 var ısınınca tekleme yapıyor stop ediyor lütfen yardımcı olurmsuunuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    dostum depodan karbüratöre giden benzin borusu çatla mı ona bi bak. motor ısındıkça o çatlak açılır hava girer gerisi malum

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş senin karbüratör fazla benzin veriyor motora o yüzden ısınınca gaz yemiyor boğuluyor teklemeye başlıyor benim düşüncem bu nerden biliyorsun dersen geçenlerde balıkesir erdek gezisine giittim motorla ıspartdan ve kütahyadan arkadaşlarla ıspartadaki arkadaşında böyle sorunu vardı çıktık yola gidiyoruz 10-15 km gitik ben 90 km hızla gidiyorum bakıyorum gelmiyor geride kalıyor hayırdır flan bir binsene dedi bindim tekliyor son devire çıkmıyor resmen çeyrek gazla gidiyor derken iğneyi uzattık yolda birde hava ayarı yaptık motor canavar gibi oldu hemde yakıt düştü bence sen öncelikle hava ayarını az aç bir ayarla olmazsa karbüratördeki iğneyi 1 diş uzat tekrar hava ayarı yap sür düzelecektir büyük ihtimal
    Kardeş allah razı olsun bende bi sorun vardı motor rolantide saat 2 ve 4 bin arası boğuşuyordu meme değiştim yok iğne değiştim yok temizledim yok sübab ayarı yaptım yok ama iğneyi uzatınca düzeldi şimdi devir 3 bin den aşaa biraz yavaş düşüyor ama olsun ben raziyim hiç gitmiyordu motor bilginize sağlık

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)