Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Koray harikalar yatattı. (Cbf 150 H4 Xenon montajı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şark kurnazlığı yapma len
    esas dalga dümen çeviren sensin şurda aküden 2 kablo çekmişsin zenon bağladım diye hava yapıyorsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şark kurnazlığı yapma len :pl:
    esas dalga dümen çeviren sensin şurda aküden 2 kablo çekmişsin zenon bağladım diye hava yapıyorsun
    olum ethem abi abartmış..işte bişey yok kanka... ama adam ufo gibi oldu ha.. öneririm ..yanına bi tane simsar bul sende al

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abisi işim olmaz sinsarlarla ben tilki yim sinsarları boğarım
    abisi ben orj hariçi parça takmam motoruma apache miyim len ben

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abisi işim olmaz sinsarlarla ben tilki yim sinsarları boğarım
    abisi ben orj hariçi parça takmam motoruma apache miyim len ben
    olum bizde motora 16 diş takmadık ya, görüş açısı artsın diye lamba taktık.. allah allah ya

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum bizde motora 16 diş takmadık ya, görüş açısı artsın diye lamba taktık.. allah allah ya
    oo abisi dişli işini hiç sevmem lamba neyse de
    umarım sende en kısa zamanda doğru yolu bulursun orj haline dönersin
    bırak artık simsarlık yapmayı sana hiç yakışmıyor

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Xenon şart agaaa çok etkili
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xenon şart agaaa çok etkili
    aman sen bulaşma bu işe... gemlik ten bi arkadaş bu xenonu bağladı.. apachenin göstergeler yanıp sönüyor.. tvs bu iş için uygun değil ...

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

oo abisi dişli işini hiç sevmem lamba neyse de
    umarım sende en kısa zamanda doğru yolu bulursun orj haline dönersin
    bırak artık simsarlık yapmayı sana hiç yakışmıyor
    benim tek extra xenon kanka.. çokta memnunum... bu gün senin motora binince kendimi kötü hissttim kanka..lambalar iyi değil simsar...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka benim motor eski sitil hani sen diyorsun ya ne kadar teferruat o kadar sorun hah işte o muhabbet
    benim ampül 10 numara abisi bana yetiyor

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Gece gezmesinden geliyorum ark..lar Ya, köye gittim geldim. Böyle bişey olamaz ya. Ben bu güne kadar nerdeymişim. Çok tatlı bi far yükseklik ayarı yaptım. Kimseden kısalarda selektör yemiyorum. Kısalar güzel önümü aydınlatırken, uzunları açtığımda 80-100 metreye kadar zifir karanıkta önümü görüyorum. Muayeneden bile geçer gibime geliyor.

Vay balıkçılar vay 3,5 kilo balık tutsam ben 2 kişi valla baya abartırdım herhalde

Koraycım. ne zaman gelirsen gel beklerim, ben o kısa uzun işini bir an önce çözebilmek istiyorum. Selektör düğmesini devreye almasak ta olur önemi yok. Bana kısada kısa yansın uzunda uzun yeterli.

Veya sen zahmet etme, oralarda bizim bura gibi benzer konsept te bi ortam varsa ben geleyim. Ahmet te çatlasın patlasın Yarın gel istersen yine dağıtalım Ahmet i de al. Benim iş herhalde çok uzun sürmez iki motoruda hallederiz. Gerçi Ahmet in durumlar biraz karışıkmış sanırım mesajında okuduğuma göre.

Bu gün aklım eskiye gitti, kontağı açtım ve yola çıktım. farlar yanıyor sanıyorum. Önüme gelene gerektiğinde selektör düğmesi ile selektöre yapıyorum. Taib far anahtardan kapalı yanmıyor haberim yok. Ben selektör yapa yapa şöyle bi yarım saat gezim. Sonra bi ışıklarda durdum. Far anahtarına bi baktım. Yaw far kapalıymış. Alışcaz alışcaz, az kaldı

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Benden önceki sahibi takmış sıkıntısı çıkmadı markası yada montajı da önemli o zaman. 6000 km dir kullanıyorum hep yanıyor
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece gezmesinden geliyorum ark..lar Ya, köye gittim geldim. Böyle bişey olamaz ya. Ben bu güne kadar nerdeymişim. Çok tatlı bi far yükseklik ayarı yaptım. Kimseden kısalarda selektör yemiyorum. Kısalar güzel önümü aydınlatırken, uzunları açtığımda 80-100 metreye kadar zifir karanıkta önümü görüyorum. Muayeneden bile geçer gibime geliyor.

Vay balıkçılar vay 3,5 kilo balık tutsam ben 2 kişi valla baya abartırdım herhalde

Koraycım. ne zaman gelirsen gel beklerim, ben o kısa uzun işini bir an önce çözebilmek istiyorum. Selektör düğmesini devreye almasak ta olur önemi yok. Bana kısada kısa yansın uzunda uzun yeterli.

Veya sen zahmet etme, oralarda bizim bura gibi benzer konsept te bi ortam varsa ben geleyim. Ahmet te çatlasın patlasın

Bu gün aklım eskiye gitti, kontağı açtım ve yola çıktım. farlar yanıyor sanıyorum. Önüme gelene gerektiğinde selektör düğmesi ile selektöre yapıyorum. Taib far anahtardan kapalı yanmıyor haberim yok. Ben selektör yapa yapa şöyle bi yarım saat gezim. Sonra bi ışıklarda durdum. Far anahtarına bi baktım. Yaw far kapalıymış. Alışcaz alışcaz, az kaldı
    sevindim abi memnun kaldığına, o zman ahmet abinin motoru yaparken seninde depoyu söküp halledelim...

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden önceki sahibi takmış sıkıntısı çıkmadı markası yada montajı da önemli o zaman. 6000 km dir kullanıyorum hep yanıyor
    hımmm anladım ..o zaman bu gemlikteki mehmet bu işi yapamadı..motorun göstergeler sıkıntı çıkardı..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka bak ethem abi bizim balıklara çok dedi bi akşam oda gelsin hep beraber takılalım bu sefer 5 kg yakalayalım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka bak ethem abi bizim balıklara çok dedi bi akşam oda gelsin hep beraber takılalım bu sefer 5 kg yakalayalım
    kilo mu adet mi kanka.. kocaeli motosiklet balık takımı kuralım..toplaşmayı balık avı ile noktalayalım ama yine şak kurnazlığı yapmak yok

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    sevindim abi memnun kaldığına, o zman ahmet abinin motoru yaparken seninde depoyu söküp halledelim...
    Yaw Koray' cım o iş için depoyu sökmek şart mı sadece uzun da uzun, kısada kısa yansın yeterli, selektör düğmesi önemli değil. depo yu sökmek demek, kafayı söktükten sonra daha sökmeye devam etmek demek Sol kütüklüğün (Kısa uzun anahtarının içinden) uçları bulamazmıyız ? Kütüklüğü söksek nasıl olur ? Veya o kalın kabloyu depo altına gitmeden, kütüklüğe daha yakın bi noktadan yarabiliriz gibime geliyor. Gerçi bu gözle hiç bakmadım. Yarın bi bakayım nasıl mı ? O sol kütüklükten çıkan kalın bi kablo var. Sanırım içi ince kablolarla dolu, o kabloyu yarıcaz değil mi ? Sanırım böyle. Eğer böyleyse ben o kabloya yarın o gözle bi bakayım nereden kolay yarılır ve çalışılır. Gerçi orayı yardıktan sonra sanırım selektörüde buluruz. Bu en son veya olmada olur.

Sen ne zaman geliyorum abi, dersen o zaman işi gücü bırakıcam. Bilgine

Aslında Y. Kaptan da da bu iş için uygun ortamlar bulunabilir diye düşünüyorum, yani ben geleyim sen zahmet etme. Ayak altı olmayan bi bloğun dibine konuşlanırız Ne zaman müsait olursan yani.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka sen takımları ayarla ama benim misina bitti bi makara misina almam lazım ondan sonra takım kuralım yani
    ben bi çekmeye 8 tane çekmiştim atsana o resimleri kanka

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw Koray' cım o iş için depoyu sökmek şart mı sadece uzun da uzun, kısada kısa yansın yeterli, selektör düğmesi önemli değil. depo yu sökmek demek, kafayı söktükten sonra daha sökmeye devam etmek demek Sol kütüklüğün (Kısa uzun anahtarının içinden) uçları bulamazmıyız ? Kütüklüğü söksek nasıl olur ? Veya o kalın kabloyu depo altına gitmeden, kütüklüğe daha yakın bi noktadan yarabiliriz gibime geliyor. Gerçi bu gözle hiç bakmadım. Yarın bi bakayım nasıl mı ? O sol kütüklükten çıkan kalın bi kablo var. Sanırım içi ince kablolarla dolu, o kabloyu yarıcaz değil mi ? Sanırım böyle. Eğer böyleyse ben o kabloya yarın o gözle bi bakayım nereden kolay yarılır ve çalışılır. Gerçi orayı yardıktan sonra sanırım selektörüde buluruz. Bu en son veya olmada olur.

Sen ne zaman geliyorum abi, dersen o zaman işi gücü bırakıcam. Bilgine
    abi sen bi yere dokunma , ben ona bi göz gezdireyim sonrada sana olması gereken alternatifleri söylerim.. sonra da işe koyuluruz.. aslında motorun kendi tesisatına zarar vermeden iş bitirdik.. ama bu şekilde istersen biraz kesip biçeceğiz .. sendeki ampul yuvasını atma sakın.. muaneye giderken takarız onu... ayrıca kütüklüktende bakarız..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Xenonsuz olmaz tabi

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka sen takımları ayarla ama benim misina bitti bi makara misina almam lazım ondan sonra takım kuralım yani
    ben bi çekmeye 8 tane çekmiştim atsana o resimleri kanka
    kanka zaten sende acayip bi avcı potansiyeli var.. bu iş için yaratılmışsın iyi balık çektik ha... 6 adet te sarıkanat aldık onlarda güzeldi

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    abi sen bi yere dokunma , ben ona bi göz gezdireyim sonrada sana olması gereken alternatifleri söylerim.. sonra da işe koyuluruz.. aslında motorun kendi tesisatına zarar vermeden iş bitirdik.. ama bu şekilde istersen biraz kesip biçeceğiz .. sendeki ampul yuvasını atma sakın.. muaneye giderken takarız onu... ayrıca kütüklüktende bakarız..
    Yok abim dokunmam elbet, sen teknik olarak nasıl ve nereden yapmayı uygun görürsen o şekilde işe girişiriz. Orj.. ampul duyu duruyor. Atmadım Gerçi muayeneye daha iki sene var. En azından satarsakta sattığımız kişiye veririz.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka zaten sende acayip bi avcı potansiyeli var.. bu iş için yaratılmışsın iyi balık çektik ha... 6 adet te sarıkanat aldık onlarda güzeldi
    Kanka sen beni daha tanımıyorsun bende ne taktikler Var bi anlatsam aklın durur 8 10 ne ki sirik bastan aşağı balık doldururum hey yavrum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)