Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda CB 125 e devir göstergesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Bildiğimiz üzere Honda cb 125 e modelinde devir saati yok...

asya legend 150 modeli cb 125 e 'nin şekil olarak birebir kopyası devir-km göstergeleri de birbirinin tıpatıp kopyası

Asya legend ile Honda cb 125 e nin hız-devir göstergesi değişimi mümkün müdür sizce?

Mümkün ise eğer ; Devir göstergesinin olmamasını sorun eden arkadaşlara faydası dokunabilir diye düşündüm...(tabi garanti şartlarını falan düşünmek lazım)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

asya

honda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuh yaaa harbiden kopyası yoksa honda mı kopya çekti belki aynı fabrika malı, honda çinde üretiyo ya aynı fabrika malıdır
    ama gösterge uyabilir hatta yakında uygulayan olabilir
    bende sanlg marka motor vardı sonradan kubamotor yapıştırmışlar, göstergesi ybr ile aynıydı fazla olarak vites göstergesi vardı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    uyar ama garantiten çıkar gibime geliyor. Bu arada takılacak devir saati km teli gibi tel ile değilde elektrık akımı ile çalışması lazım gelir.

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    bnm de dikkatimi çekti öyle asyanın sitesini gezinirken...inşallah işini görr cb125e kullanan arkadaşların....

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    aynı yerde üretilmiş olabilir, eğer öleyse asya motor bile koymuş devir saatinide, honda koymamış. Hondanın büyük ayıbı bence, kaç kuruş kar etti ordan acaba
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Asya daha yakışıklı,honda şu cb125e'yi ekmek peynir gibi iteledi ya daha da söyleyecek söz yok,avrupa değil de afrika yelpazesine sokuyor Türkiye'yi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar 10 yıldır honda kullanıcısı olarak, bu ikisi arasında seçım yapmak zorunda kalsam kesinlıkle asya derdim. Nede olsa ikiside çinli. Asyanın hiç olmazsa artıları var.
    fat280, eby78, cenkito ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 10 yıldır honda kullanıcısı olarak, bu ikisi arasında seçım yapmak zorunda kalsam kesinlıkle asya derdim. Nede olsa ikiside çinli. Asyanın hiç olmazsa artıları var.
    şaka ??? !!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:57 ----------

hocam niye yanlış yönlendiriyorsunuz milleti ? hondanın dünyanın neresinde üretim yaptığının hiç önemi yoktur. parça kalitesi bellidir. bence önce kendiniz çin motorlarına binin sonrasında öneri yapmayı deneyin derim. ben yılların çinli motor sahibi olarak söylüyorum ki aldığım her güne lanet ettim. en sonunda 5 fazla olsun honda olsun dedim gittim honda aldım ben bu kadarını deyim gerisini siz düşünün.
    umti123, zealous ve cx571 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı hayabusa06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka ??? !!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:57 ----------

hocam niye yanlış yönlendiriyorsunuz milleti ? hondanın dünyanın neresinde üretim yaptığının hiç önemi yoktur. parça kalitesi bellidir. bence önce kendiniz çin motorlarına binin sonrasında öneri yapmayı deneyin derim. ben yılların çinli motor sahibi olarak söylüyorum ki aldığım her güne lanet ettim. en sonunda 5 fazla olsun honda olsun dedim gittim honda aldım ben bu kadarını deyim gerisini siz düşünün.
    ya öylede artık isyan etme derecesine geldim. Kımseyi küçük görmem ama afrikaya satılan, 3.CÜ dünya devletlerine satılan nerde en ucuz, en adi çıkardığı yeni mal var. Getirip türkiyede pazarlıyor. Honda dazzler var 150 cc, 14 küsur bg. 100 km de 1.6 litre yakıyomuş. Yanlış hatırlamıyosam eralpt hocam söyledi bu formdan. Gitsin brezilyada satılan cg 125, cg 150 titan fan getirsin. Bizi mal,keriz yerine koyan hondadan bırak motoru, igne dahi almam. İsteyem gitsin alsın. Benim isyanım buna. Son getirdiği modeller arasında sadece cbr 250 hoşuma gitti oda çinden gelmiyor. Aklınızı kullanın derım. Biraz düşünün derim. Çinden getirdikleri modeller 5 para etmez gözümde. Sevgiler, saygılar.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya öylede artık isyan etme derecesine geldim. Kımseyi küçük görmem ama afrikaya satılan, 3.CÜ dünya devletlerine satılan nerde en ucuz, en adi çıkardığı yeni mal var. Getirip türkiyede pazarlıyor. Honda dazzler var 150 cc, 14 küsur bg. 100 km de 1.6 litre yakıyomuş. Yanlış hatırlamıyosam eralpt hocam söyledi bu formdan. Gitsin brezilyada satılan cg 125, cg 150 titan fan getirsin. Bizi mal,keriz yerine koyan hondadan bırak motoru, igne dahi almam. İsteyem gitsin alsın. Benim isyanım buna. Son getirdiği modeller arasında sadece cbr 250 hoşuma gitti oda çinden gelmiyor. Aklınızı kullanın derım. Biraz düşünün derim. Çinden getirdikleri modeller 5 para etmez gözümde. Sevgiler, saygılar.
    sizin ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilir. ancak ikiside çinli diyerek karşılaştırmak yanlış olur. mesela benim ihtiyaçlarımı karşılıyor. bana göre tek eksiği devir saati. ama açıkcası pek ihtiyaç duymuyorum. ama olsa daha güzel olurdu. sanıyorum türkiyede fiyatı ucuz tutmak zorunda olduklarından dolayı bazı modellerin bazı fonksiyonlarından kısıyorlar. mesela bu motorun avrupa satış fiyatı 3700$ civarında olduğunu görmüştüm. sonuç olarak fiyatı ve yakıtı iyi olduğundan benim için gayet iyi motor. çinli motor alıp pişman olmayana rastlamak zordur ama honda alıp pişman olanı bulmak daha zordur.

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    honda ya bak çinçançon dan kopya çekmiş :D
    honda diyince aklıma nonda geliyor adamı sattılar ya en iyi oynadığı zamanda :D neyse cbf500 ne kadar yakıyor diye bakıyordum nereye geldim :D
    umti123 bunu beğendi.
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben pişman değilim mesela. Ama yeni modeller içime sinmiyor. Hondadan motor alacam ve üstünde made in channa yazacak. Bana uymaz. Ne kadar sağlam yapıldığıda tartışılır.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı hayabusa06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka ??? !!!

valla bende asya alırım bence balansör var hem onda en azından titremiyordur esksi gibi çinliler artık kötü motor yapmıyor bendede çinli var aldığım için çok sevinçliyim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Honda CB 125 e
    Çinli motor alan 3 4 arkadaşım var daha 6 bin km de hepsi pişman siz siz olun çin malı almayın. İlk başlarda hiç titremiyor ama 4 bini geçtikten sonra neresinden ses geldiği belli olmuyor açıkcası motor sürmekten zevk almıyosun
    zealous bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    eee çine bulaşırsan yakanı bir araya getiremezsin :D
    harbi çinli ya çinin çinini yapmışlar
    çin çinnnnn
    Mustafa Kemal Atatürk

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo gene honda konusu ben daha yeni görüyorum
    beyler bu honda nın iç lastiğine kurban olun siz emi
    ne yapacaksınız devir saatini eskiden devir saati mi vardı sanki
    -unnamed- bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

shooteronur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tekrar mcx ile döndük hayata
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo gene honda konusu ben daha yeni görüyorum
    beyler bu honda nın iç lastiğine kurban olun siz emi
    ne yapacaksınız devir saatini eskiden devir saati mi vardı sanki
    honda bizim t... ğımızı yesin hacı :D
    motorumu satıp benzin alıcam. %68 vergimi olur ya

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Devir saati olmayabilir hadi neyse de devir saatinin yeri var yerine CB125E koymuşlar; tek gözlü korsanlar gibi. Bir de papağan gider onun üstüne. Tahtabacaklı gibi titreşim de yapmasın da dikkat edin. Şakacı honda diyorum dinlemiyosunuz. Adamlar dalga geçiyor bildiğin, yakında tek tekerli motor da getirirler; millet honda yazısı var diye atlar üzerine kesin.
    tr100a ve eby78 bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devir saati olmayabilir hadi neyse de devir saatinin yeri var yerine CB125E koymuşlar; tek gözlü korsanlar gibi. Bir de papağan gider onun üstüne. Tahtabacaklı gibi titreşim de yapmasın da dikkat edin. Şakacı honda diyorum dinlemiyosunuz. Adamlar dalga geçiyor bildiğin, yakında tek tekerli motor da getirirler; millet honda yazısı var diye atlar üzerine kesin.
    yapma murat cım honda hayat onda yani
    yapışştıRR TÜRKİYE YE
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı emretulek157 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli motor alan 3 4 arkadaşım var daha 6 bin km de hepsi pişman siz siz olun çin malı almayın. İlk başlarda hiç titremiyor ama 4 bini geçtikten sonra neresinden ses geldiği belli olmuyor açıkcası motor sürmekten zevk almıyosun
    2007 model racer200 üm vardı...agustos 2010 da 9.000km de iken aldım....
    5 ay önce 32.000 km de sattım...ve kktc ye geldım...
    motorun çalışmadıgı bir gün olmadı...gun içinde de en az 50 km yol yapardım...
    keşke satmasaydımda ankara da garajımda yatsaydı...
    bir benzetme yapayım...
    kadınlar gül gibidir...
    koklamasını bilene gül, bilmeyene diken olurlar...
    alemdar2442 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)