Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Debriyaj sorunu acil yardım....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Arkadaşlar acil yardım bu debriyaj kolu nasıl ayarlanır bilen varsa çok sevinirim çünkü motor çok çok erken kavrıyor hep istop ediyor pek kavramıyor elim ağrıdı sıkmaktan daha yeni aldım motoru (superlight 150) yardımlarınız için şimdiden teşşekkürler.
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Süperlight ta nasıl bir debriyaj sistemi var bilmiyorum ama Elcik bitiminin hemen ucunda bir ayarlı baglantı yeri vardır oradan ayarlayabilirsin ayrıca motor'un üzerinde debriyajın diğer ucundada ayar yeri vardır..
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

LİNUX52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200 gy-a
    Güner debriyaj telini takip et en sonunda iki adet somun var onlardan ayarla
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"]Ateşi yandıran kavdır,demiri dövdüren tavdır.[/FONT][/SIZE][SIZE="2"][/SIZE][SIZE="3"][/SIZE]
    [SIZE="2"][COLOR="Red"][COLOR="red"][B]B rh +[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    çok sağol kardeş bunu deniyecem
    ellerine sağlık
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    2 yerde ayarı olabilir

1. en kolay elcikteki ayar somunları dışatkini 2 diş aç sonra içtekiyle sıkıştır sabitle.

2. ise debiraj'ın üstünde motor bölmesinde bir ayar kısmı var. Tabi senin motorda varsa. Ordan da ayarlayabilirsin.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler