Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Xenon farım kafasına göre takılıyor....

Motovento
    REKLAM ALANI
    patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    İyi günler arkadaşlar motorumda yaklaşık 1 yıldır xenon kullanıyorum hiç sorunum olmamıştı lakin 2 gün öncesine kadar,akşam farı açtım biraz yandı sonra gitti bir daha yandı bir daha gitti hep öyle oluyor sizce sorun ne olabilir...? Temassızlık falan da yok xenon balastını da değiştirdim sorun çözülmedi...
    Ayrıca xenona röle bağlamak gereklimi ben uzun farın kablosuna bağladım uzun farı açınca direk yanıyor aküden falan hat çekmedim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Xenona röle bağlayımı onu söyleseydiniz bari.. :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    1,5 yıldır rolesiz kullanıyorum ,bana yine temas sorunu gibi geldi

Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Elektriği kısa far kablosundan aldım hala sorun devam ediyor yav sıfırdanmı değiştiriyim kabloları ? Yanmıyor yanmıyor bir yanınca da sorun yok hep yanıyor...

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    arkadaşım yanıp sönmeyi ilk çalıştıgında mı yapıyor eğer öyleyse akün şarj etmiyordur bir süre kullandıktan sonra sorunsuz yanıyorsa akü kendini sarj edip sorunsuz çalışıyordur eğer böyleyse sorun yok herhangi bir yerini değiştirmene gerek yok...

Motosikleti
    Varadero xl 1000
    İlk çalıştırıyorum 1 dk falan yanıyor sonra gidiyor geri geliyor,akümde sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama yinede şarja bağlıyım öyle deneyim..

THE İMAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 KT
    aynı sorun bendede olmuştu .akü bitik olduğunda ,motor şarj sisteminde bi sorun olmasa bile ,aküyü dolduramadığından xenon kırpık kırpık yanıyor.başka bi akü deneme şansın varsa bi dene olmazsa regülatöre baktırırsın...
    hayırlı geceler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    tam olarak imamin dediği gibi..tabi ampul de bozulabiliyor bazen..aynı belirtiyi gösterir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)