Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motobiyografi / Antalya Motovlog Youtube Kanalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kanal adresi: https://www.youtube.com/channel/UCq8q3PdL6CAIOPoElibx2-w/

Açıklama

Trafikte motosiklet kullanmak bir kitapsa o kitabın yazarı motosiklet sürücüsüdür, kitabın sonunu da çoğu zaman yazarı belirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK

❗️Yeni Ehliyet Alacakların Kesinlikle İzlemesi Gereken 40 dklık Eğitmenli Özel Video

SINAV PARKUR İÇİ VE DIŞI BOYUNCA YAPMANIZ VE YAPMAMANIZ GEREKEN TÜM AYRINTILAR ! 2021 MOTOSİKLET SINAV PARKURU, İZLE AKLINDA SORU İŞARETİ KALMASIN. ÖZEL EĞİTMENLE BERABER ANTALYA MOTOSİKLET SINAVI

https://www.youtube.com/watch?v=DWcpRUW2Pz0&t=156s

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK

Cool 😱😂 KOMİK MOTOSİKLET KAZASI ( REDBULL KANATLANDIRIR ! ) / MOTOBİYOGRAFİ

KADININ SUNROOF'UNA TELEPORT OLDUĞUM KURGU NİTELİĞİNDE YÜKSEK BÜTÇELİ REDBULL KAZAM (WOLKSVAGEN CC ARAMIZDAN AYRILDI)

https://www.youtube.com/watch?v=4sUbNEFg3XY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK

🔥 CFMOTO 250 NK ALINIR MI? İZLE KARARINI VER❗️

İzle gel yorumlarda buluşalım ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Sdk2x0RvZTY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK

250 NK'NIN BİLİNMEYEN 10 HİLESİ [ 4K ] - (1-10 HİLE) / MOTOBİYOGRAFİ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    250 NK

250 NK EN SEVİLEN HİLESİ: SELE KILIFI 🔥 (11. HİLE)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Zafer Akçayın kaza neden olur videosunda bir bölüm vardı..Eğitim... Sanırım yenisin..Çünkü kaza anında durmaya çalışırken debriyaja da basıyorsun... Zaten baştan beridir motoru gereksiz bağırtıyorsun... Ve sürüşün hiç te güvenli değildi... Ya sana birşey olsaydı ?..Senin ailene çektirdiklerin ?.. Ya o bayan ? Hatalı da olsa onun yaşayacakları ?... Bence eğitim almadan ya da iyice kendini geliştirmeden yola falan çıkma..Toplum sağlığı açısından bu gerekli..
    Geçmiş olsun..Dikkatli ol..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belki video iyidir bilemedim ancak 2 3 yerine baktım da pek bilgilendirici ya da en azından yetişkinlere hitap edecek değil de cocuk videosu gibi olmus. video başlıkları vs. da öyle.

genelini bilemem.

izlemedim.

ama emeğe saygı, eline sağlık

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    ben motor kullanırken en çok korktuğum şey başka motorcular hıyar gibi sürüyolar e5 de ufacık alanda gidiyoruz her an herşey olabilir arkadan sıkıştırmalar ne bileyim arabanın yanında önüme atlamalar filan

geçen başka motorcuyla kavga ediyodum az kalsın.

doğru düzgün sürün şunu

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Arkadaşlara kavşaklara giriş için güzel bir ibret videosu olmuş :D ellerine sağlık geçmiş olsun :D

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ben ehliyeti alırken hiç eğitime girmedim :D toplasan 50 mt yol üzerinde dubalar vardı onlara çarpmadan gel etrafından geç tamam oldu bitti :D

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Motosiklet kullanmak, videolar hazırlamak konusunda istekli bir kardeşimiz olduğun belli. Aynı isteği güvenli sürüş konusunda kendini geliştirmek için de gösterirsen iyi bir sürücü olursun. Senin sağlığın kazada kimin haklı olduğundan daha önemli. Otomobil sürücüsü kavşakta geçiş önceliği kuralını ihlal etmiş. Sen de pek masum değilsin. Kavşak yaklaşımında hızını azaltmak yerine hız kesmeden şehir içi hız limitinin üzerinde sürüş yapmışsın. Otomobil kavşağa daldığında 50 metre geridesin. Gaz kesmeyerek korna çalmaya yüklenmişsin. İş işten geçtikten sonra gaz kesmek aklına gelmiş. Şunu hiç unutma; korna senin güvenliğini sağlayan sihirli bir şey değildir. İkiteker üzerinde en küçük hata hayatına veya sağlığını kaybetmene neden olabilir. Bir kaç hafta önce motosiklet kazasında ölen bir kişiyi yol üzerinde yatarken gördüm. Artçısı ağır yaralıydı. Hastanede yaşam savaşı veriyormuş. Motosiklet kullanmak zevklidir. Fakat kazalarda çok ağır durumlar yaşanıyor. Güvenli sürüş eğitimlerine katılmanı tavsiye ederim. Sadece kendini değil yakınlarını da düşün.

Not : Motosiklet ehliyet eğitimlerinde action kamera kullanım eğitimi de verilmeli. Yazılı sınavda bu konu ile ilgili soru sorulmalı. Bazı kazalar resmen action kamera yüzünden oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler