Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekrem Alp Youtube kanalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Heh bi sen eksiktin sende geldin tam oldu demeyin İlk çocukluğumda başlayan motosiklet sevdası aile ve çevre baskısı ile 30 yıl bastırıldı. Ancak kanda var bir kere, sonra bir adam çıktı ve dedi ki :"Bu alet tehlikeli değil!". Barkın Bayoğlu(Altın Elbiseli Adam) sayesinde içimde küllenen tutku birden alevlendi. EE yaşta 30 küsür oldu. Artık kendi ailemi kurmuş, ekonomik özgürlüğüme kavuşmuşum. Düğünden hemen sonra motorlu bisiklet(50cc) aldım. O zamanlar restaurant yöneticiliği yapıyordum. İşe git gel baya bi 50cc'yi kullandım(sabır ile). Sonra gidip motosiklet ehliyeti aldım. Macera başladı. Eşime kullanmayı öğrettim. Her gün motosiklet kullanmak istiyordum. Nasıl yapacağım, nasıl ederiz derken işten ayrıldım. 2018 Kasım ayında kuryeliğe başladım. Bugüne kadar yaklaşık 250K km yapmışımdır. Sürate her zaman tutkuyla bağlanmışımdır. Çok kuvvetli modifiyeli araçlarımda oldu ancak 50cclik motorun bile verdiği zevki veremedi. Geçen sene geçirdiğim bir rahatsızlıktan dolayı kuryelik işini bıraktım. Malumunuz pandemiden dolayı da gıda sektöründe iş bulmak zor şu an, her ne kadar Bilkent Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu olsam bile otelciliğe geri dönmeyi düşünmüyorum. Şu aralar 13-14 yıl önce açtığım youtube kanalına videolar hazırlıyorum. Umarım değerli vaktinizi ayırıp okursunuz. Amacım AEA'nın bende alevlediği tutkuyu başkalarına aşılamak. Onun açtığı yolda ilerlemek. Gençlere veya içinde bu tutkudan bir tutam olan herkese yardımcı olmak isterim. Kaliteli videolar ve içerikler hazırlamaya çalışacağım. Gereksiz goygoy geyik olmayacak. O klişe lafları duymayacaksınız yani..
    İlk defa ekran karşısına çıktığım video aşağıda biraz fazla heyecanlandım. Hiç tecrübem olmayan bir konu ama bununda üstesinden geleceğime eminim. Sizlerin taktirine sunuyorum. Değerli yorumlarınızı, iyi ve kötü benden esirgenemezseniz çok sevinirim.

buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz
    Instagram: Ekremalp85
    Youtube: Ekrem Alp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS
    Başarılar dilerim. Hevesiniz hiç kaybolmasın.
    Ekrem_06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)