Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Rossi'nin Yaptıkları Büyüklüğüne Yakışmamış !!

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugün motogp.com'da ana sayfaya yeni bir "free video" koymuşlar.İzlediğimde; Rossi'yi zaten fazla sevmezdim,şimdi iyice soğudum.Pole pozisyonu kazanan Lorenzo'yla basın toplantısı sırasında herkesin önünde alay etmesi,ukalaca tavırları,yarış bittiğinde Lorenzo'nun 99 numarasını göstererek ben bu kadar zafer kazandım demesi doğrusu yaşayan bir efsaneye yakışmamış.
    Japonya'da Lorenzo kazandığında takımıyla sevinç kutlaması yaparken yanlışlıkla Rossi'nin sırtına çarpmıştı.Rossi şöyle bir dönüp nefretle bakmıştı.Aynı şekilde Mugello'da yarıştan önce Lorenzo düşmüştü,arkadaşlarıyla beraber gridde ona gülüyorlardı.Birçok şey var Lorenzo'yla ilgili bunun gibi...
    Yurtdışında Motogp'yi izleyen arkadaşlarımdan Rossi'nin kameralar önünde gözüktüğü gibi biri olmadığını,karakter yönünden tam bir "pislik" olduğunu duymuşta pek inanmak istememiştim.Sanırım doğru...
    Long Live Mustaine !!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    motoru kullanışı bir harika mükemmel....

Ama kişisel davranışları hayatı hakkında yorumum yok...
    [COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
    M. Kemal Atatürk[/B][/COLOR]

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı MeTaLiuM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru kullanışı bir harika mükemmel....

Ama kişisel davranışları hayatı hakkında yorumum yok...
    daha dün akşamdan beri facete kızın biriyle tartışıyorum bu yüzden bence motoruda eskisi gibi kullanmıyor viraja girerken arkadan geçilmemek için ayağını yola açmak felan croos motorlardaki gibi ne öyle ....
    biraz hakkaten yobazlık haline getirdi yani bu işi millet tekme yumruk yarışmaya başlayacak ....
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rossi artık yaşlandı..
    Rakiplerini pistten çıkarmak için elinden geleni yapıyor artık
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet yav o ayagına çıkarmasına uyuz oluyorum arkadan biri geçmesin diye çıkarıyor ayagını zaten boyuda uzun ayak 5 metre kapatıyor

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Rossinin pistteki kalitesi tartışılmaz ama sonuçta yapılan bir motor sporudur ve atatürkün de dediği gibi " ben sporcunun zeki,çevik ve aynı zamandada AHLAKLISINI severim " ... dedikleriniz doğruysa rossinin sporculuğu benim gözümde sıfıra düşer...
    Her asker yeşil bereli olamaz

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Babamızın oğlu olmadığı için karakteri beni pek ilgilendirmiyor.

Yarışları çok heyecanlı geçiyor, öncesi-sonrası kendi bileceği iş.

Revilian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 796
    Melandri fanları sıkılıyor artık herhalde boş işlerle uğraşmaya başlamışlar...
    E haksız da değilsiniz ne diyeyim

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Rossi motogp yi bırakınca kına yakarsınız artık... bakınız şumi den sonra f1 rin haline şumiyide kimse sevmezdi ...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Schumacher gittikten sonra F1 heyecanından hiç bir şey kaybetmedi. Sadece bu sezonun başında yapılan aptal kural değişikliklerinden dolayı saçma sapan bir sezon oluyor o kadar. Schumacher 2006 sonunda bıraktı, 2007 ve '08 sezonları (özellikle de '08) izlemesi gayet zevkli ve heyecanlıydı. Ayrıca Rossi'nin bırakmasına daha çok uzun süre olduğunu da eklemek lazım.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Ben bunları söylerken izlediğim videoya istinaden söyledim.İzlemeden yorum yapan arkadaşlar ezbere ,ooo doktor haaa? ,oooo vale hee ? ,oooo en çok yarış kazanan pilot hee? çığlıklarıyla birşeyler yazmışlar.

Rossi olmadan MotoGp daha zevkli olur ,madem olmaz diyenler için.Bir kural değişikliği yapılacakken bile Rossi'nin onayı alınır hale geldi.DORNA ona bişey sormadan adım atamaz hale gelmiş,Dünya tarihinde takım arkadaşı Michelin kullanıyorken,Bridgstone kullanan başka adam var mı?Rossi geçilmeye başladığı zaman ağlar durur,kazanırken şovlarını izlemek pek güzeldir.

Melandri ile kıyas etmek için de onun şartlarında Rossi'nin yarışması lazım.Bugüne kadar kazandığı podyumları sadece ve sadece uydu takımında kazanmış bir pilotla değil.
    Long Live Mustaine !!!!

Revilian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 796
    Sonuçta bu bir spordur ve her sporda olduğu gibi burda da rekabet vardır. Burda Rossi böyle konuştuysa bile spor içinde olan şeyler bunlar. Gridde gülmelerini Lorenzo'nun düşüşüne yormak, o bakışı "nefret" şeklinde yorumlamak aslında sizin "nefret"inizden başka bir şey değildir.

Bir başka konu da sizin konuyu açış biçminiz. Öyle bir açmışsınız ki başlığı insanı okumadan şartlandırıyor ben sırf başlığa baktığımda Rossi'nin adam dövdüğünü falan sandım alt tarafı basın toplantısında takım arkadaşına, ki takım arkadaşınız sizin bu spordaki en büyük rakibinizdir, göndermelerde bulunmuş. Zaten bunların çoğunu aralarında konuşup gülüyorlardır öyle bir aşağılama olacağını sanmıyorum. *algıda seçicilik*

Melandri konusuna gelince, yeteneğine kesinlikle diyecek bir şeyim yok sadece büyük bir form düşüklüğü yaşadı ben de severim Melandri'yi Rossi de Ancak söylediğinizin aksine Melandri çok iyi takımlarda şans bulmuş hatta 2003'te yamaha fabrika takımı, 2004'te Rossi'nin de binip şampiyon olduğu Gauloises Yamaha takımı, ardından Movistar ve Gresini Honda takımlarında yarışmıştır. Yaşadığı form düşüklüğüne rağmen Ducati fabrika takımına geçmiş ancak başarısız olmuştur. Tabi büyük de bir kaza geçirdi Ispanya'da ancak zaten kötü gidiyordu.

Her neyse demek istediğim Melandri çok büyük bir sürücüdür sadece form düşüklüğü yaşıyor en kısa zamanda eski günlerine dönecektir merak etmeyin, üzülmeyin yoksa Rossi forum üyeliğinizi de kapatabilir

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    o kadar rüzgarı yiyince götü kalkmış arkadaşın heralde

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    hakkaten ilk mesajdaki gibi davranıyorsa yazık ona acıdım.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Farzedelim yazdıklarınız doğru ; Rossi'nin bu şekilde davranması onun statüsündeki biri için pek de abes kaçmaz bence. Sonuçta motor sporları rekabet içerir heyecan ve streslidir öyle de olmalı ve yarışçılar da bu ruhsal durumda bulunmalıdırlar ki izleyecek keyifli yarışlar çıksın bize de Kaldı ki Rossi'nin özel hayatı ya da kişiliği ne kadar bizi bağlar Eminim Rossi'nin başına birşey geldiğinde diğerleri çok daha fazla seviniyorlardır ama Rossi gibi değil; içlerinden Apolitik olmak her zaman cesaret ister Rossi bu sporda her daim sivrilmiş tek isimdir öyle de kalacaktır kim ne derse desin

Motosikleti
    var bi şeyler
    Stoner bu adamdan daha iyi

babası Joe Satriani olan arkadaş o cümlenin içinde geçenleri inşallah benim için kullanmamıştır.
    Long Live Mustaine !!!!

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    Alıntı vortex35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babası Joe Satriani olan arkadaş o cümlenin içinde geçenleri inşallah benim için kullanmamıştır.
    babası pilot olan arkadaş için kullanmadı Alper o cümlenin içinde geçenleri.

Graziano Rossi'nin oğlunun yaptıklarına gönderme yapma amaçlı kullandı

anlaşıldı sanırım

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Her ne olursa olsun MotoGP dediğinizde herkesin aklına ilk Valentino Rossi gelir. Rossi bu motosiklet yarışının markasıdır. İnanın Rossi yarışı bıraksa bu yarışın bu kadar heyecanı kalmaz. Özellikle yurtdışında Rossi fanları çok fazla, herkes bu adamı izlemeye gidiyor. Onun dışında MotoGP'nin efsane olmuş pilotları arasında birinci sırada geliyor. Ayak açma olayına gelince, bu sadece Rossi'nin yaptığı bir hareket değil; MotoGP, Superbike ve Supersport sınıflarında da ayak açma olayı var. Ayak açmanın nedeni ağırlık merkezinin motorun çok dışına alınması içindir. F1'de Schumacher neyse MotoGP'de de Rossi odur..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    var bi şeyler
    MotoGP MotoGP'dir, Rossi olsun, veya olmasın. Doohan bıraktıktan sonra bu spor nasıl bitmediyse, schumacher bıraktıktan sonra F1 nasıl bitmediyse, MotoGP'de Rossi bıraktıktan sonra bitmez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler