Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuğlu birinci geldi-sıralama

Motovento
    REKLAM ALANI
    perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    Sezonun son supersport yarışında, kendi ifadesiyle "antrenman amaçlı" yarışan Kenan Sofuoğlu kendisinden bu yarışta birşey beklenilmemesini belirtmesine rağmen finish çizgisini ilk gören pilot oldu. yarışın ikincisi sezon şampiyonu andrew pitt olurken üçüncü joan lascorz oldu.
    başlangıçta çok iyi bir çıkış yapan kenan 1 yıldır binmediği motora hemen alışamayarak bir süre sonra 6.cılığa kadar düştü (spiker 5. diyordu ama yanılıyordu izleyenler görmüştür). genelde 4. giden kenan yanılmıyorsam 7. veya 8. turun sonunda start çizgisini geçerken müthiş bir atak yaparak önündeki üç pilotu birden geçip birinciliğe oturdu. geçerken o ana kadar birinci giden hayes'e sinirli bir şekilde el hareketleri yapmasını anlayamadım meğerse arkasındaki sürücüler için çok tehlikeli sürüyor olmasından dolayı yanına yanaşıp uyarmak istemiş tabi yanına yanaşmasıyla geçmesi bir oldu. o andan sonra da zaten birinciliği izlediğim kadarıyla hiç bırakmadı. bir ara ikinciye (pitt'e) 4 küsur saniyeye kadar fark açtığı yarışı 3,8 saniye civarında farkla bitirdi.
    bu arada portekizli yayıncı kuruluş yarışın özellikle yarısından sonraki bölümünün büyük kısmında 3. lük için yarışan lascorz ve hayes'in müthiş mücadelesine yer verdi.
    Zaten markalarda honda, sürücülerde de andrew pitt şampiyonluğunu ilan etmişti. kenan da superbike'ı, motorla uyum sağlayamadığı gerekçesiyle bırakma kararı almıştı. gelecek sezon yarışacağı supersport'un bu son yarışında erken bir "yeniden merhaba" deme amacıyla çıktı. 600 cc lik honda motordan memnun olduğunu ve çok sevdiğini hedefinin 2012 yılında moto gpde 600cc kategorisinin açılacağının ilan edilmesi dolayısıyla iki sezon supersport'ta yarışıp sonra gpye geçiş yapmak olduğunu söylüyor. Allah utandırmasın diyorum.
    aşağıdaki sıralama tablosunu http://www.motorcyclenews.com/MCN/sp.../?R=EPI-103938 linkinden alıntılıyorum. (pdf formatındaydı bmp yaptım)

Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Evet ben de haberlerde izLedim az önce ; Tebrik ederim Kenan SofuoğLu...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    Muhteşem birgün olmalı
    kenan kardeşim süper bir yarış cıkartarak sezon sonu antremanını tamamladı ,
    klasık kenan sofuoğlu stili diyorum ben buna
    şansız geçen bir sezon sonunda böylesine güzel bir yarış cıkartarak
    KRAL DÖNDÜ demek istedi herhalde ,
    kenan gönlümüzün şampiyonu seneye yine Dünya şampiyonu
    Allahın iznıyle ,
    kenan a başarılar diliyorum yolun bahtın açık olsun ,kardeşim
    seneye gümbürgümbür geliyor .

KRAL DÖNDÜ

Motosikleti
    maalesef...
    bana kalırsa takımının istediğiyle kendi istediğinin ortasını yapsa daha iyi olurdu. yani takımı aslında anlaşma gereği iki yıl daha superbike yap diyordu ya bir yıl daha burada kalıp sonra supersporta dönseydi, hem superbike'ta belki daha başarılı olacaktı hem de ertesi sene supersport'ta yarışacağı için moto gp 600 başladığı zaman antrenmansız da kalmayacaktı. çünkü kelimelerinden anlaşıldığı kadarıyla onun aklı 2012'deki yeni gp 600 kategorisinde. bu yıl kenan'ın biraz dış kaynaklı kayıp bir yılı oldu (takdir-i ilahi demek lazım) çünkü hem motorlarda denenen yeni parçalar yabancı geldi hem de sinan abisinin vefatı haliyle çok etkiledi.
    her şeye rağmen kararı inşallah hakkında hayırlı olandır diye temenni ediyorum.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    gurur kaynağımız kenenı tebrik ederim nice şampiyonluklar dilerim

Motosikleti
    Honda CBF 150-2012
    Kenan çok efendi bir arkadaş Allah yolunu açık etsin,tebrikler kenan.Onu ilk olarak Hayraboluda izlemeye gitmiştim.Hakem olarak da körfezde yakından izledim.Aferim Kenan,seni seviyoruz ve seninle gurur duyuyoruz.

Motosikleti
    150 ZC
    artık moto gp de görsek çok güzel olucak rossi yi altüst edeceği günü bekliyorum. ..

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Başarılarının devamını dilerim nice şampiyonluklara SOFUOĞLU
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Başarıların devemını dilerim.Bir konu dikkatimi çekti ilk 4 cbr600rr acaba motorlarmı iyi yoksa pilotlarmı
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başarıların devemını dilerim.Bir konu dikkatimi çekti ilk 4 cbr600rr acaba motorlarmı iyi yoksa pilotlarmı

Evet haklısın ama 26. sıradakide 600 rr iş pilotta bitiyo vesselam
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    Başarılarının devamını dilerim
    lifan 100

Motosikleti
    maalesef...
    Alıntı Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet haklısın ama 26. sıradakide 600 rr iş pilotta bitiyo vesselam
    bana kalırsa sadece başarı sadece pilotun değil. profesyonel bir yarış olduğu için takımınb tamamı çok önemli. o yüzden büyük pay pilotun olsa da honda ten kate de çok iyi bir takım olayı var diye düşünüyorum.

fireblade_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    26 pilotun 15'i 600rr kullanıyor. diğerlerinin toplamı, honda'nın toplamının yarısı kadar. honda damgasını vurmuş yine..
    [COLOR="Red"]The Power of Dreams[/COLOR]

Motosikleti
    1-yamaha XT660X 2005 2-yamaha XT600E 1995
    bizi onurlandıran her TÜRK e minnettarım.seni seviyoruz kenan sofuoğlu.allah yardımcın olsun

Motosikleti
    CBR 125R
    motorunu da kenan sofuoğlu nu da çok sewiorm gçn yıl bir proje ödevinde konu olark kenan ı sçmiştm tbrkler...
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler