Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr cup ta yarışmış olanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arama yaparak eski açılmış konuları bulamadım cbr cup ta yarışmış olanlar var mı siteden benim hayal mayal hatırladığım bi kaç kişi vardı fakat bulamıyorum şu an bu sene yarışmayı planlıyorum tekrar düzenlenirse benim gibi bu sene katılmayı düşünenlere organizasyon hakkında bilgi verebilirse arkadaşlar buradan bizim siteden katılanlar kaçıncı oldu noldu birinci olan asya kupasında kaçıncı oldu bu konuda bildiklerini paylaşırlarsa sevinirim biraz da işin spor kısmıyla ilgili konuşmak lazım bence çok eksik Türkiye bu konuda hiç bi organizasyon yok TMF büyük fedekarlıkllarla canlandırmaya çalışıyo bu sporu fakat ilgi olmassa bu spora yarışanlarında federayonunda yapacağı bişey yok en basit örnek olarak şu şekilde düşünebiliriz bi yarışı izlemeye 10 bin kişinin geldiği bir gün olursa Türkiye de her katılımcıdan 1 ytl ayrılsa ki 10 bin kişinin geldiği organizasyonda sponsor sıkıntısı olmaz vesaire her şey mükemmel olur organizasyonda aksama olmadıktan sonra neyse dönelim basit mantığımıza 1 ytl herkesten toplandığını varsaydığımızda 10 bin ytl yapar ki bu da kürsüye çıknalar için ayrılsa bu işe daha çok kişi soyunur bu çok basit bi mantık zaten o kadar gelişse bir sponsor bir sürü fikir bulunur bir sürü imkan doğar neyse konu dağılmasın daha fazla honda cupta yarışmış arkadaşlar buraya yarış hakkında ne varsa akıllarına gelen yazarsa sevinirim
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr cupı kazanıp japonyaya giden arkadaşla tanışacaz işallah..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

nerde nasıl tanışacağız nasıl bi derece yapmış bilgi varmı biraz daha haberi yapılsa böyle konuların daha iyi olur bence
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoaktuel"i takip edin pek yakında
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr cupı kazanıp japonyaya giden arkadaşla tanışacaz işallah..
    bizim marmarisin gururu mehmet öztürk ten bahsediyorsun.
    benimde kendisini görmüşlüğüm var.hatta siyah kıros sürüyordu en son, bizim marmariste fakat muhabbetim yok.Ama benim arkadaşın arkadaşı oluyolar kendileri
    Mustafa Kemal Atatürk

motordelisi üyesi imiş kendisi motordelisi.com da açtığı konuyu gördüm cbf250 cup a katılan yok mu peki benim niyetim cbf 250 cup a katılmak aslında
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)