Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

hız bende bir tutku yaptı bunu nasıl önlicem bilmiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yok
    yazılması gereken çoğu şey yazılmış forumda bi resimde hızın diğer yüzünü açıkça gösteriyor ve kaza yaptığında ölenin veya yaralanın sen değil başkaları olduğunuda görebilirsin, resimde farzedelim motorcu hatalıydı parçaladığı arabadada 2 çocuk öldürdü fakat sen bi şekilde yaşadın, o cocukların sorumluluklarıyla nasıl yaşıyıcaksın en rahat yastık vicdandır. hız ekmek su uyku gibi değildir abartıya kimse kaçmasın istediğin zaman frene istediğin zaman gaza basarsın düzeltemediğin seylerin çoğu geçmişte kalanlardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bedbin arkadaşım bu motordan sağlam çıkma ihtimalin çok düşük.
    motorsiklet sürücüsünün kafasnın denk geldiği yer otonun tavanı kesin kafası kopmuştur adamın.
    eğer bu kaza gerçekse motosikletçinin kafasını bulamamışlardır bile .
    ya arkadaşlar buna göre hareket edelim.
    bir zevk için hayat feda edilmez.hayatın feda edileceği yerler başkadır.
    dikkatli olalım arkadaşlar.gaza gelmeyelim.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    geçenki kazadan sonra bende akıllandım artık ne demişler bir musubet bin nasihatdan daha faydalıdır
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Yok
    tatarx evet o kazadan sağ kurtulmak imkansıza yakın fakat kaza baska bi sekildede olabilirdi o acıdan söylemek istedim anlatmak istediğim o örneği verirken sadece kendi hayatıyla değil baskalarınında haayatlarıyla oynama ihtimali olduğuydu umarım kendiside bunu anlamıştır

ee gazlamıcaksa neden racing alsın ki adam. racing in olayı zaten hız yapmak,racing alıpta yavaş sürenede ben uyuz oluyorum. o zaman alma racing,git başka bişey al,motorada eziyet etme insanlar nasıl yaşıyacağına da nasıl ölüceğine de kendi kadar verebilir,hız hayatında ki tek eğlenceyse gazla arkadaşım kim tutar seni. uzun süreli planlar yapma,mümkünse ailenden de uzakta yaşa,kedi köpek alma(sonra başkasının bakması zor oluyo) hızlı yaşa sonrada senin seçimin aa unutuyodum bi de hayat sigortası yaptır

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    dümdüz bi yol olsun .o yolda nekadar gidersen git(dümdüz)hep aynı tecrübede kalınır.BBRR,

cbrvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 cbr 600f
    yaw gazlamayacaksak bu makinayı niye aldık.
    bende bilirim arabaya kurulup , klimayı teybi açıp şekil yapmasını.
    biz bu ivmelenmeye vurulduk.
    akıllı ol , gerisi kolay.
    bi patlayınca nasıl olsa akıllanıyorsun ama genede umarım ki bin nasihat daha faydalı olur.

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Bence pisikolojik tedavi en etkili yol baksana 2 ayda kendini çok iyi bir sürücü olarak bile görmeye başlamışsın.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    arkdaş 2 yazdır kullanıyorum demiş 2 ay nerden çıktı.
    şimdi arkadaşım şöyle oluyor; bende aynen senin gibi sürati fazlasıyla seven biri olarak kendi metodlarımı soyleyebilirim sana ki motor,araba,gemi hepsinde sınırları sonuna kadar zorluyorum ben de. şimdi sana desem ki sürat yapma işe yaramaz herhalde.
    1) aklına her zaman sevdiklerin gelsin boyle gaza geldıgınde ( onları düşündüğünde daha dikkatli ve temkinli olursun)
    2) eğer psikon iyi değilse kesinlikle binme motora,
    3) kesinlikle racing alma yani sürati sınırlı bir motor al ki çok fazla gaza gelmeyesin
    ha ben bu metodlara uyabiyormuyum ? valla hala yaşadığıma göre demek ki işe yarıyor.

herşeye rağmen sürat zevkli bişey onu inkar edemem

herkese kazasız belasız süratsiz sürüşler

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    diyelim ki aklına sevdiğim birini getirecek. sevgilisini getirse, ve o gün kavga yapmış olsalar? konsantrasyon mu kalır ben sana daha pratik yöntem söyleyeyim. gaza geldiğinde işe gidiyorum diye düşün. çok güzel yavaşlatır seni
    May the Force be with McLaren Mercedes

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    hız tutkun için bilgisayarda gta oyununda al bir motor ve o oyunda hız tutkunu yaşa ve geçirdiğin kazalarda bi düşün ya bu kaza gerçekten olsa diye sanırım hız tutkun hemen biter...
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    şöyle yaya olup da üstümüze gelen motosiklet, taksi ve kamyonlardan kaçtığımız bir oyun niye yapmıyorlar acaba?
    May the Force be with McLaren Mercedes

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hastahanelere git aşırı hız yüzünden yoğunbakımda olanları ziyaret et internete gir aşırıhızdan yapılmış kazaların fotoğraflarına bak hala uslanmıyorsan motorunu sat yoksa bigün motorun seni satar üstünden atar ölürsen ne mutlu sana ama ölmezsen ozaman zaten birdaha hız yapmaszın
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    30 ve 32 inci mesajlar varya bitirdi beni
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    En önemli problem zaten, hız yapmak için (kendini gelistirmek,antreman yapmak) trafiğe kapalı alan yok. En azından racing ler için yok. Ve insanlarda (hepsinde olmasa bile) "HIZ YAPMA ARZUSU VAR"
    ve bunu bisekilde insanın gidermesi gerekiyor. (bilgisayar oyunları bunu karşılayamıyor) Bu problemi nasıl cözecez arkadaslar bi care bulun!!!

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    ben 19 yaşında pırıl pırıl kuzenimi motor kazasında kaybettim
    evet sürat güzeldir ama trafiğe açık yerlerde değil gidene bir şey yok arkada kalanlar bir ömür boyu ağlıyor bu yüzden kendi hayatımızı değil anne babamızı ,çocuğumuzu, arkadaşlarımızı düşünelim hepimizin önünde seçenekler var kader değil akıl var kullanalım

sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Çaremiz yok demekki ......

İstanbul parkı kiralasam desem yarım saatline dunyanın parasını ısterler hatta ızın vermezler
    autodrom a gıtsek pıst kucuk
    izmit korfez pisti var bi ihitmal ama yine tuzlu
    en iyisi sanırım ist -ank otobanı
    işte çare...

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Hızlı tren projesini bekleyin. Kaskınızı giyip pencere kenarına oturun daha sağlıklı olur... Hem lahmacunları da keyifle yersiniz...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    bence hızlanmaya başlayınca aileni senı sevenlerı ileriki yaşantında yapman gerekenlerı dusun.

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    merak etme ilk çakıldığında eğer hala hayatta isen hızın otamatik olarak düşer sen bile inanamazsın
    yaşım 36 14 yaşından beri motor binerim (yılda en az 10000km) ve hala öğrenecek o kadar çok şey varki 2 ayda iyi bir motorcu olmuşsun seni tebrik ederim
    +1000 katılıyorum..
    ufak bi kaza bile hızı kesmeni sağlayabiliyor..

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    valla ben çok kaza yaptım halen de düzenli olarak kaza yapmaya devam ediyorum ama değişen bişey yok.
    arkadaşım sana dediklerimi yap en iyi çözüm bu kendimden biliyorum bide bi sürüş eğitim kursu felan gidersen tam olur.
    kazasız belasız sürüşler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler