Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter gerçek viraj çalışması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    kktc girne lapta dağları eteklerinde biraz viraja yatalım dedik ilk başta korumalrımızn hepsinin tam olduğunu hatta fazlası olduğunu , kameranın çekminin biraz aşağı doğru baktığını biliyoruz ve sizlerden özür diliyoruz çekim ceptel kamerası ile kaskın içinden çekim yapıldığından dolayı o şekilde .
    https://rapidshare.com/files/2318202280/10032012.mp4
    http://www.youtube.com/watch?v=rP_5s...eature=mh_lolz
    sadeceo ve zongoku bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uuuu tüylerim ürperdi...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Viraja yatalım demişsiniz de ben motorun yattığını görmedim az bişey yattığı zamanlar da 40-50 gidiyodu.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viraja yatalım demişsiniz de ben motorun yattığını görmedim az bişey yattığı zamanlar da 40-50 gidiyodu.
    altımızdaki motorlar belli imkanlar belli başında yazdık zaten scooter diye o yokuşta 50 den yukarı basıpda yatan scooter varsa o ayrı tabi k ki kamera kaskta olduğu için kafanız sürekli 90 derce olmak istediğinden motor yatmıyor gibi gelebilir fakat az bişey yattığı dediğin yerlerde orta ayaklıksürttü bi kaç kere ha bide r1 viraj çalışması değil

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Başkan iyi hoşta kamera niye yere bakıyo :D
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan iyi hoşta kamera niye yere bakıyo :D

kaskla dudağımın arasına sıkıştırdım yokk ki depo üstü veya gerçek kask kamerası gerçi depo kamerası olsa koycak depoda yok ki :D

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Adam kendine güvenmiş Scooteriyle viraj yapıp videosunu atmış. Fazla bişey zaten beklenemez. Zaten Gidon Çok fazla yatmasına izin vermez. Lastik ebadıda izin vermez. Oturuş Pozisyonuda vermez. Olduğu kadarını çekmiş atmış

Başarılarının devamını dilerim. Güzel çalışma. Cep telefonuya anca bukadar olur zaten kanımca

Saygılar...
    ....

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam kendine güvenmiş Scooteriyle viraj yapıp videosunu atmış. Fazla bişey zaten beklenemez. Zaten Gidon Çok fazla yatmasına izin vermez. Lastik ebadıda izin vermez. Oturuş Pozisyonuda vermez. Olduğu kadarını çekmiş atmış

Başarılarının devamını dilerim. Güzel çalışma. Cep telefonuya anca bukadar olur zaten kanımca

Saygılar...
    elimizden geldiğince hocam bizde zaten en üstte videonun şartlarını motorun scooter olduğunu yazdık lastik onusunda bilgilendirmek istedim birde kesinlikle yanlış anlamyın lastikler küçük tabiki 110-90-10 metzeler ön arka

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimizden geldiğince hocam bizde zaten en üstte videonun şartlarını motorun scooter olduğunu yazdık lastik onusunda bilgilendirmek istedim birde kesinlikle yanlış anlamyın lastikler küçük tabiki 110-90-10 metzeler ön arka
    Ne olursa olsun hocam Scooter birkere geen gün öyle kısa bir gezimde arkadasın VESPA motosikleti var bi değişelim dedim küçümsediğimden değil yanlış anlaşılmasın Scooteri ama hani bu işler için tasarlanmış aletler değil kçı başı ayrı oynuyor virajlarda sapıtıyor Trafikte on numara ama o işler için Tırt. Ama Sen cesaret edip çekmen çekmeyi geçtim buraya koyman büyük başarı Birdahakine Videoyu başlat telefonu Gevur Bant denen gri bantla motorun ön göğsüne yapıştır o zaman daha zevkli bir video cıkar meydana

Saygılar...
    BLACK_ICE bunu beğendi.
    ....

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Okayın scooter ile yaptığı virajlara bizzat şahit oldum.Keşke arkasında olup izlese idim

Korumalık ve güvenlik konusunda diyecek birşey yok zaten
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yol çok güzel yahu biraz daha geniş olsaymış zaten orası motorcu kaynardı
    BLACK_ICE bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

zongoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Okay güzel paylaşım kardeşim. Altındaki motorla(ne olursa olsun fark etmez) yapılabilceklerin en iyisini yapmaya uğraşıyorsun tebrik ederim. Selamlar...
    "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol hakkaten çok güzeldi aslında motorcu kaynar da adada motorcu yok doğru dürüst okayın da dediği gibi motor belli sonuçta aşırı bişey beklememek lazım.
    Felon bunu beğendi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okay güzel paylaşım kardeşim. Altındaki motorla(ne olursa olsun fark etmez) yapılabilceklerin en iyisini yapmaya uğraşıyorsun tebrik ederim. Selamlar...
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okayın scooter ile yaptığı virajlara bizzat şahit oldum.Keşke arkasında olup izlese idim

Korumalık ve güvenlik konusunda diyecek birşey yok zaten
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol hakkaten çok güzeldi aslında motorcu kaynar da adada motorcu yok doğru dürüst okayın da dediği gibi motor belli sonuçta aşırı bişey beklememek lazım.
    egsozu çarptım sanırım egzoz bağlantı yerinden çıktı viraja daha tam yatamadım bile inş haftaya standart egsoza döndüğümde daha iyi yatış bekliyorum yol konusuna gelince felon boşver kimse olmasın yollar bizim olsun kimse olmasın rahat rahat stres atalım blackeagletr ile sırt sırta viraja girmek güzel haftaya dual kamera sistemi ile çok aklite bi çalışma yapcaz inş...
    Felon bunu beğendi.

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    hellal olsun baska birsey demiyorum okay
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)