Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yamahanin yavru canavari bakmayin boyuna posuna :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    videodaki kirmizi renkli olan yamahanin 135cclik spark modelidir, modifiyesiz 165km yapar, yollarda ninja kovalar kucuklugunden beklenmeyecek kadar yola saglam oturuyor, 120km ve uzeri hizlarda dengesi, kullanimi super, titresim hic yok, 4vitesli yari otomatik, 2. vites ile 110km yapabiliyor, buyrun videomuz

NOT: bazi arkadaslar 5 vites v.s. diyebilir, endonezya uretimi 5 viteslidir, asyada degisik isimleri de mevcuttur ama videodaki icin verdigim bilgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bunları baya inceledim lc 135 diye geçiyor 4 vites endonezyadaki jüpiter mx diye geçiyor 150 cc 5 vites yunanistanda var modifiye eden çok 200 km hıza cıkabiliyorlar modifiyeyle

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    yarı otomatik 135 cc ve 165 km hız süper valla. o ilk dakikadaki çocuk da yola hiç bakmıyo heralde.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    şaşırdım gerçekten verdiğin videodan hariç diğer videolarada takılıp kaldım gerçiii hız merskım pek olmasada çoğu zaman yol gereği kendimi sağa atmak yerine keşke 20-40- km daha hızlı giden bir motorum olsa çoğu kez demişimdir

tabiri caizse sneper deyimi cuk diye oturmuş mu motosiklete bunu türkiyeye neden getirmezler yada varda benmi bilmiyorum
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    videoda aynalara bakarsaniz yuksek hizlarda bile sarsintisiz ve ne motor kendini yirtiyor ne de guvensiz surus sunuyor, Turkiyede yok ama satis fiyati Honda Innovadan daha ucuz, eski kasasi X1R idi, bakalim su an daha guclusunu bekliyoruz, kimisi 150cc olacak diyor, kimisi de yamaha gene 135cc yapar ama daha guclu ve hizli olur diyor, bir aya kadar cikacak piyasaya bugun gittim hem plakami aldim, yan magaza da yamaha idi, bir aya kadar gelecek 135cc ama dediler, 2012 kasa, zaten bu motorla yamaha rxz arasinda kaldim, rxz yamaha rx135in japonya uretimi imis ( kingcuneyt sagolsun bilgi verdi )

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Güzelim ülkeme neden gelmez ki bunlar bizde dişli büyültmeyle uğraşalım Yollar bile ne kadar güzel.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    süper bir motor gerçekten ninjanın peşinden gidiyor resmen bizim ülkemize de şart böyle bir motor
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Sakın gelmesin! Ortalık bu motosikletle hız denemesi yapanlardan geçilmez.
    ANGARAJ

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bizim hanımın memleketi burası filipinler ,sniperin 2 türü var biri yarı otomatik diğeri ise vitesli ,geçen gün kawasakininde 135 lik cub u çıkmış onu gördüm oda çok revaçta filipinlerde,sniper 2 sene öncenin modeli ben daha önce paylaşmıştım burda foto ve özelliklerini
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi akşam akşam ağzımızın suyu akdı motosiklete ne yapalım burada yok uzakdan uzakdan imrenerek bakıyoruz

Keşke burayada gelse ama bize anca crypton geliyor. Tamam ucuz sağlam ama bu gelse daha bi mutlu oluruz hemde piyasayı bi sallar silkeler kendine getirir

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Halil Karamanoğlu bunu beğendi.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Benzin ibresine dikkat ettiniz mi ?
    ....

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin ibresine dikkat ettiniz mi ?
    evet başta dolu sonradan bitmiş halde idi uzun bir gezi yapmış olabilirler kesik kesik video zaten yada başka zamanlarda çekilenleri birşleştirmişlerdir
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet başta dolu sonradan bitmiş halde idi uzun bir gezi yapmış olabilirler kesik kesik video zaten yada başka zamanlarda çekilenleri birşleştirmişlerdir
    135 cc'lik motor o kadar hızlı gidiyorsa yaksın bence bir sıkıntı yok.

Aslan besliyorsan, Et'ini düşünmücen
    ....

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burada resimleri var en alttaki füme olan 5. resim yunanistandan modifiye edilmiş http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml?highlight=

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Kıskandım..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birde yamaha z125 ler vardı onlar kadar hızlı olamaz sanırım
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bu motosiklet Yunanistanda T135 Crypton X olarak, Filipinde Sniper, Endonezyada Jupiter MX, Malezyada 135LC, Vietnamda Exciter ve Taylanda Spark RX125i ismi ile satiliyor ve Endonezya,Filipin ve Taylandda uretiliyor, Taylandda enjektorlu uretimine 2008de basladi,sadece Tayland uretimi enjektorlu, Malezya 5vites, digerleri 4 vites, Tayland 16beygir, digerleri 11 beygir, hepsi su sogutmali ve ortalama yakitlari 2.5litre/100km, bastiginda ise maksimum yakiti 3.3litre, yani video arkadasin dedigi gibi kirpma, yoksa bir depo ile hep basarak gitse bir saat izlerdik
    2005 yilinda piyasaya cikti ve o gunden beri favori oldu, yamaha bu modelin tanitimini 14310kmlik yol testi ile tum uzakdoguyu turlayarak yapti, konsept su sekilde oldu, tum asyadan motosiklet kullanimda tecrubeli kisilere verdiler motoru, toplu surus olarak tum bolgeleri ilceleri v.s. dolasarak urunun tanitimi yapildi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

yamaha z125 ne oluyor? 2 zamanli sanirim ve 2 zamanli ile 4 zamanli kiyaslamak dogru olmaz, 240 yapan 2 zamanli 150cc motorlar var burada 20-30 senelikler ustelik

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde yamaha z125 ler vardı onlar kadar hızlı olamaz sanırım

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Satılsa alabilirim uzun yol için
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bu iki videoda yeni kasa cbr150 ile kiyaslamasi, yeni kasa cbr150 yaklasik olarak 19beygir ve ortalama 160km hiza cikabiliyor, cbr250ye yakin bir guce sahip ( agirligi 40kg civari az oldugu icin )

http://www.youtube.com/watch?v=92Z515kFfk4
    http://www.youtube.com/watch?v=cYwkx...eature=related

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)