Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yamahanin yavru canavari bakmayin boyuna posuna :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vay be hondayı fena tokatlıyor bende satsalar alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iki videoda yeni kasa cbr150 ile kiyaslamasi, yeni kasa cbr150 yaklasik olarak 19beygir ve ortalama 160km hiza cikabiliyor, cbr250ye yakin bir guce sahip ( agirligi 40kg civari az oldugu icin )

http://www.youtube.com/watch?v=92Z515kFfk4
    http://www.youtube.com/watch?v=cYwkx...eature=related
    19 bg lik 150 cc lik hondayı bile tokatlıkyor bu yamahada nasıl bir motor var böyle :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bu motoru mete_han gorunce cildiriyor

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19 bg lik 150 cc lik hondayı bile tokatlıkyor bu yamahada nasıl bir motor var böyle :D
    sebebi hondanın devri bitiyor oysa ön dişlisi birazcık daha büyük olsa lc135 nal toplardı... ama hızlanma falan çok iyi biz oyuncağa biniyoruz fatih
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sebebi hondanın devri bitiyor oysa ön dişlisi birazcık daha büyük olsa lc135 nal toplardı... ama hızlanma falan çok iyi biz oyuncağa biniyoruz fatih
    Ve belki de o cücük kadar motor hacmi yüzünden makinesi biterdi.

Honda enayi ya daha hızlı gider vaziyette satmıyor

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be hondayı fena tokatlıyor bende satsalar alırım
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler tokalıyor mokatlıyor. Önce olaya bi açıklık getirelim... Bu motor CBR 150 den hızlı değil!

Niye?

1) ikinci verilen video da bakılırlırsa CBR 150 deki arkadaş gayet yağlı 80 kg bi arkadaş Yamahadaki ise zayıflıktan kırlan max 55 kilo bi arkadaş Arada 25 kilo gibi fark var

2) CBR150 de 118 kg bu motorda taş çatlasa cub olduğundan 98-100 kg burdanda bi 20 kg fark etti toplamda 45 kilo fark...Böyle güçsüz motorlarda bu fark hızlanmaya büyük etki yapar

3) yamahada egzoz modifiyeli CBR150 standart.

Bu haliyle bırakında daha iyi hızlansın. Sürücüler değişse yani Hondadan 25 kg yük atıp Yamahaya 25 kg yük eklerseniz bu sefer galip Cbr150 olur.

İkisinede 80 kilo sürücü binerse 150 ye kadar yan yana giderler

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ne olmuş yani, bizde de 49cc lik mobiletler 160 yapıyor, bu bizde olsa 285 km hıza çıkartılabilir
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    http://www.youtube.com/watch?v=1Sfz_...eature=related
    buyrun Yamama Rx Z 135 nin hızlanması ve top speed i ben bunu birebir yaşadım 4 viteste 160 ı görmek sadece Yamaha RX serilerine özeldir.. Yamaha bu modelleri Türkiyeye getirse sizin çok övdüğünüz hondanın yüzüne bile bakmazsınız.. Benim 94 model Rx Z veya 99 model Rx kingim 2012 cbr 250 ninja 250 geçtikten sonra ne anlamı var o motora binmenin..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=1Sfz_...eature=related
    buyrun Yamama Rx Z 135 nin hızlanması ve top speed i ben bunu birebir yaşadım 4 viteste 160 ı görmek sadece Yamaha RX serilerine özeldir.. Yamaha bu modelleri Türkiyeye getirse sizin çok övdüğünüz hondanın yüzüne bile bakmazsınız.. Benim 94 model Rx Z veya 99 model Rx kingim 2012 cbr 250 ninja 250 geçtikten sonra ne anlamı var o motora binmenin..
    pek inandırıcı değil gösterge hiç titremiyor o hızla giden motorun göstergesi titrer rüzgar sesi gelir 80km den 120 nasıl fırlıyor kesinlikle dururken çekilmiş fakat 150km hıza çıkabilir mümkünde video gerçeği yansıtmıyor

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    bende anlamıyorum bu cub motorları 9.5 hp lik motor 130 yapıyor (innova) yapısı çok aerodinamik de ondan mi acaba

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)