Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

12 Saniyede Motosiklet Hırsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Disk kilidiymiş, direksiyon kilidiymiş hikaye... Bir kucaklamaya bakıyor iş.

http://www.gaskrank.tv/tv/motorrad-f...in-d-18170.htm
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    13 saniye adamlar prof aga

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay kitapsızlar koca makinayı attılar arabaya.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Buna benzer bir goruntu Turkiyede de goruldu CBR125 ti sanirim benzinlikte boyle goturduler. Bazen insan cidden paronoyak olmak zorunda. Cunku hadi canim burdan da kaldirirlarmi dediginiz yer aslinda tamda onlarin uzmanliklarini sergiledigi yerler oluyor
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    ninja 250
    o can alıcı soruyu ben soraım,

Ne yapmak lazım ? araç takip sistemi dedim koca sitede bilen ,taktıran çıkmadı,ne yapalım ?

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Lan!! Ne kolay çaldılar

Ne yapmak lazım ? araç takip sistemi dedim koca sitede bilen ,taktıran çıkmadı,ne yapalım ?
    Soranlar oldu ama millet çok masraflı onun yerine alarmlı disk kilidi tak felan dedi.Görüyoruz ki tek seçenek takip sistemi.
    ANGARAJ

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    seçenek mi? sağlam bir yere, motorun şasesinden geçirilecek şekilde zincirlemek. kucaklayıp götüremez.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Vay anasını ya,motorumuza arkamızı dönemeyecekmiyiz kardeşim ya.

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hasnictir .
    Asayiş berkemal

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seçenek mi? sağlam bir yere, motorun şasesinden geçirilecek şekilde zincirlemek. kucaklayıp götüremez.
    Adamı bir 12 saniye daha geciktirdin diyelim... Ee sonra?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    R25
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 saniyeye 5 saniye daha zinciri kırmakla uğraştıkları süreyi eklersek 18 saniyeye çıkar motorumuzun çalınma süresi (: o kadar basit kırılmayacak bir zincirle yaparsak belki yararı olabilir
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soranlar oldu ama millet çok masraflı onun yerine alarmlı disk kilidi tak felan dedi.Görüyoruz ki tek seçenek takip sistemi.
    elimde "idealtakip"in araç takip cihazı var bir tane.. arabamı satacağım için geçen hafta çıkarttırdım üzerinden .. satabilirim

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Araç takip sisteminden başka çözüm yok heralde bu nedir yaw koskoca motoru kucakladılar

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vala söliyim efe cevabı cok basit balıkçıda benim yaptığım gibi git bak ordalarmı durumu ben pinpirikliyimdir 15dk dan fazla göremesem motoru gider bakarım dayanamam daha fazla zırt pırt kontrol ediceksin önlemleri alıp sonra bana kızıyosunuz adama bak 2de 1 motorlara bak diyor die ama bak :D
    Frank Lucas bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Valla O Kadar Kilit Takıp bağlasakta adamlar yine çalıyor yine çalıyor kilit takmak sadece onları biraz daha motorun başında durmalarını sağlıyor :(
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı enesergul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 saniyeye 5 saniye daha zinciri kırmakla uğraştıkları süreyi eklersek 18 saniyeye çıkar motorumuzun çalınma süresi (: o kadar basit kırılmayacak bir zincirle yaparsak belki yararı olabilir

elimde "idealtakip"in araç takip cihazı var bir tane.. arabamı satacağım için geçen hafta çıkarttırdım üzerinden .. satabilirim
    Masterlock zincirimin anahtarı içinde kırıldı, yandaki inşaattan demir makası istedim, 15 dakikada kestim. Tekrar denesem en fazla 30 saniyede keserim, zayıf noktayı bulmam zaman aldı

Tam35scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    Bu tip hırsızlardan korkmamanın tek yolu Gold Wing veya K 1600 sahibi falan olmak heralde onuda kucaklayıp götürsünde bizde görelm gerçi korkulur bunlardan onunda bi yolunu bulurlar
    Kalbin Kaldırmıyorsa Fazla Acıyı, Tutmayacaksın GÖZTEPE'yi Hacı !! G.A.G.S!!!
    Sadece Ahmaklar Kask Takmaz

Motosikleti
    ninja 250
    alper olm,o balıkcıdan çıkıp motora kadar yürümek zaten 25-30 saniye,çok kötü bişey olm valla adamlar 300-400 kiloluk motorları kucaklıyor şerefsizler,ninja hoysung falan tüysiklet adamlara,valla iyice damarım tuttu parası neyse taktırıcam şu takip zımbırtısından,hatırlıyosun floryada tesislerde sen aykutun disk kilidine vurmuştun ya uyarı falan vermişti ,1.de az ötüyor 2.de biraz daha fazla ,3.de tümgüç ötüyor,hani onun 3. seviyeye gelmesi için bile bi 15-20 sn lazım,valla akşam akşam beynim gitti,takip sistemi araştıracaz gene iyimi

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masterlock zincirimin anahtarı içinde kırıldı, yandaki inşaattan demir makası istedim, 15 dakikada kestim. Tekrar denesem en fazla 30 saniyede keserim, zayıf noktayı bulmam zaman aldı
    hocam ne kadar güzel örnek oluyorsun e masterlock'ta kırılabiliyorsa o zaman büyük bir yanılgı içerisindeyim demektir...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    O aracın içinde parçalamaya başlarsalar değil araç takip sistemi heronlar cia ve mossad bile bulamaz.
    Araç takip sistemi oto vb araçlar için uygun olabilir yeraltı otoparkı vs olsa o da zor.

Benzer program android htc de, htc sense diye mevcut ancak batarya dolu ve kapsama alanında olmak şartıyla.

Bir söz vardır kilit dosta diye. Hırsız kafaya takmış ise işiniz zor.
    inzell bunu beğendi.

Kilit krom olacak ağa.Çelikten veya Başka alaşımlardan olmayacak.Kromdan yapılmış bir kilit bulacaksın.Kessinler kırsınlar da görüyüm...Bağlayacaksın güzel bir yere o kilitle.Ondan sonra ne kucaklayabilirler ne başka türlü çalabilirler...Krom nikel ve Krom-Molibden Çok daha dayanıklı alaşımlardır...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)