Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

beyinsizler..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 250 - bmw f650gs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    haklısın eğer bir beyinleri olsaydı onu korumağa çalışırlardı

Motosikleti
    yoq:(ama olujak. hıh
    açıkcası beyinsizler ama iyi cesaret yani bi yandan alkışlıyorum bi yandan kasksız korumasız yaptıkları için kınıyorum

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Ben vay canına dedim, yeteneklerini iyi kullanıp ayrıca evde kendilerini bekleyenlerin olduğunu unutmamalarını sağlamak gerek.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    iyi cesaret vallah
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    beyinsizlik elemanda. kask mask yok ama hatunuda helal olsun. bu cesaret, biraz gaz acınca arkanda mıy mıy mıy baslayan kızlara benzemiyor.
    Now the world is gone. Im just one.

CERREZCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olacak
    Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyinsizlik elemanda. kask mask yok ama hatunuda helal olsun. bu cesaret, biraz gaz acınca arkanda mıy mıy mıy baslayan kızlara benzemiyor.
    Kesinlikle aynı fikirdeyim.

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    verilmişti
    ayrıca düştüklerinde de hiç ayrılmaz bunlar cheeseburger olurlar
    facebook.com/kaskafa

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Niye beyinsiz olsun Ne güzel adrenalinli bi aşk yasıyolar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin aslı bana pek beyinsiz gibi görünmediler biraz uçuklar belki çılgın ama beyinsiz insanların yapabileceği türden bi hareket değil yaptıkları!!!

hem merak ettiğim acaba yolda kasksız bi sürücü gördüğünüzde ona gidip beyinsiz diyebilirmisiniz?

heralde biri bana kask olmadığı için beyinsiz dese -ki kask kullanıyorum olduda takmadım- bu söylediğinden ötürü çok pişman olurdu...

hem bu siteye üye olmadan önce kaçınız kask vb. elemanları tamtakır kullanıyordu ,,hepinizmi dosdoğrusunuz ?

yine sizin dediğiniz mantıkla gidilirse araba kullanıp emniyet kemeri takmayan sürücülerde beyinsizmi oluyor?

bırakın artık bu, böyleleri yüzünden bize yanlış gözle bakıyorlar martavallarını

ben trafikde yazın ortasında altında nexus bi scooter'la full koruma giymiş bi sürücüde görüyorum ama aynı zamanda bi 1000rr üstünde kasksız t-shirt ve bermudayla takılan bi elemanda ama 1000rr lı elemanı gördükden sonra nexus kullanan elemana motorcu değilmi hepsi aynı demiyorum,diyen olduğunuda sanmıyorum...

zaten insan kendi içindeki bilinösiz zevkdaşına bu şekilde yaklaşırsa bi başkasının daha iyi yaklaşmasını bekleyemez

kask takmayan çok genç gördüm gidip onlarla doğru bi şekilde konuştuğumda işe yaradığını söyleyebilirim belki hemen gidip kendilerine kask edinmediler ama bi süre sonra önce kaskı motorun üstünde daha sonra kafasında taşıdığına şahit oldum... acaba gidip beyinsiz deseydim nasıl olurdu??

Motosikleti
    yok yok yook :)
    böyle kızı ayağa kaldırmaya gerek yok.. şişman bi sevgili bulsun kendine.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendıne acımayana ben hiç acımam ..

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle kızı ayağa kaldırmaya gerek yok.. şişman bi sevgili bulsun kendine.
    bombaydı..........
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verilmişti
    ayrıca düştüklerinde de hiç ayrılmaz bunlar cheeseburger olurlar
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    honda c90 whellıe..

kızın az kalsın poposu görükecekti valla biz buna kısaca gerizekalı cesareti diyoruz alkışlıyoruzsizin neyinize tek teker hemde honda c90 cup ile millet benzin parasından yakınıyor canına malına bişey olcak diye efendi efendi biniyor bu mal vatandaşlar teker yapıyorlar..

başlık yanlış açılmış embesil nasıl tek teker yapar olacaktı..

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    tamam yaptıkları eylenceli gelebilir ama kask yok koruma yok bunlarınki beyinsizlik resmen orda düşseler ne olurdu kimbilir bu cesaretten çok beyinsizliğe giriyor işte size kask kafalar

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Yanilmiyorsma eger bu video Iran'da cekilmis. Orada koruma ekipmanlarina rabet yok. Cunku Iran'da cekilmis ne kadar video izlediysem millet tabiri caizse CISCIBIL.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

cancancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Alıntı zafer80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin aslı bana pek beyinsiz gibi görünmediler biraz uçuklar belki çılgın ama beyinsiz insanların yapabileceği türden bi hareket değil yaptıkları!!!

hem merak ettiğim acaba yolda kasksız bi sürücü gördüğünüzde ona gidip beyinsiz diyebilirmisiniz?

heralde biri bana kask olmadığı için beyinsiz dese -ki kask kullanıyorum olduda takmadım- bu söylediğinden ötürü çok pişman olurdu...

hem bu siteye üye olmadan önce kaçınız kask vb. elemanları tamtakır kullanıyordu ,,hepinizmi dosdoğrusunuz ?

yine sizin dediğiniz mantıkla gidilirse araba kullanıp emniyet kemeri takmayan sürücülerde beyinsizmi oluyor?

bırakın artık bu, böyleleri yüzünden bize yanlış gözle bakıyorlar martavallarını

ben trafikde yazın ortasında altında nexus bi scooter'la full koruma giymiş bi sürücüde görüyorum ama aynı zamanda bi 1000rr üstünde kasksız t-shirt ve bermudayla takılan bi elemanda ama 1000rr lı elemanı gördükden sonra nexus kullanan elemana motorcu değilmi hepsi aynı demiyorum,diyen olduğunuda sanmıyorum...

zaten insan kendi içindeki bilinösiz zevkdaşına bu şekilde yaklaşırsa bi başkasının daha iyi yaklaşmasını bekleyemez

kask takmayan çok genç gördüm gidip onlarla doğru bi şekilde konuştuğumda işe yaradığını söyleyebilirim belki hemen gidip kendilerine kask edinmediler ama bi süre sonra önce kaskı motorun üstünde daha sonra kafasında taşıdığına şahit oldum... acaba gidip beyinsiz deseydim nasıl olurdu??
    O hareketleri kasksız ve korumasız yaptıkları için sürücünün arkadaki kızı ve kendini düşünmediği için evet beyinsizler.. Her ne kadar iyi sürerse sürsün yaptığı hareketin hatayı affetmediğini bilmesi gerekir.. Kaskınızı takın sacınızı bozsada karizmanızı silsede kaskınızı unutmayın...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    diğer sürücülerin dikkatini de dağıtıyor. bari artçı azcık beli kapalı bişey giyseydi
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    cbf 500 '06
    bunlar için tek sözüm var tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
    Tanrıyı Güldürmek İstiyorsan.Ona Planlarından Bahset!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)