Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosikletle tramvaya kafa tuttu! 'Ben senin önüne kırıyor muyum'

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayseri'de bir motosiklet sürücüsünün kask kamerasından çektiği görüntüler, sosyal medyayı salladı.

Görüntülerde yanından geçmekte olan tramvayın durakta durmasını beklediği görülen motosikletli, tramvayın yanına yaklaşarak makiniste, "Ben senin önüne kırıyor muyum? Senin önüne geçtim mi?" sözleriyle tepki gösteriyor. İşte o görüntüler...

Kaynak: Hürriyet

Diğer videoları:

Kişisel görüşüm: Bu ergen eğer motorcuysa ben bi daha motosiklete binmem!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    hahahaa tramvayla kavga edeni ilk defa görüyorum koptum evdee
    nines bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer 900
    Ah şu ergenler ah

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Biri bana bu değişikle aynı ülkede yaşamadığımızı söylesin.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    buraya uyedir belki ben salak miyim diyor ya okuyorsa cevaplayayim agir salaksin
    rebirth, nines ve halilom bunu beğendiler.

Adanada olmasi gerekiyordu ama belki adanalidir
    GT250rAlanya bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Olaya bak!

Beyler motorumu satıyorum 2015 crf isteyen özelden yazsın. Şu saatten sonra bırakıyorum.

Kendinize iyi bakın.
    fz6_fazer bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ahh şu testesteron ve kask kameraları...

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Aynı oksijeni tüketiyoruz ama bunlarda ayrı bi kafası var demekki

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ben sadece kayit edip kendim izlemek icin kamera aldim,daha 1-2 kere kullanmadan sattim.Trafikte kaskta kamerayi gorenler tip tip bakmaya baslamisti,yemin ederim haklilarda.Boyle salak gerizekalilar yuzunden nerdeyse ilk defa otomobil kullananlara hak veriyorum.

Ben senin onune kiriyo muymusum.Lan dızo,kırda noluyo gor.Bu kadar salak olamazsin ya olmamalisin.Evet motosiklet kulturu cok havali,marjinal ve ilgi cekici de bu dunya sen ve senin motorunun etrafinda mi donuyo ?
    Su kamerayla bisey cekicemde popi olucam diye kasmaktan motosiklet surmenin keyfine varamadiniz.Gercek hayatta karsinda gorsen aaaaagbi cekicegin adama salliyosun da salliyosun.
    Yapmayin arkadas sizde unlu olmayi verin,sizde youtube da like almayin izlenme almayiverin.Bu memlekette niye herseyi standartinda yasayan insan yok anlamiyorum.Su cocugun ne farki var simdi youtube da minecraft videosu ceken veletlerden ?
    crxforever ve halilom bunu beğendiler.

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adanada olmasi gerekiyordu ama belki adanalidir
    Olayin gectigi yer kesiblikle Kayseri. Dedigim gibi belki Adana'li.
    Cok da onemli degin nereli nerde gectigi. Bu kadar sacma hareket eden motorcu olamaz. Sadece ozenti olur.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Nedense bi yorum daha yazasım geldi. Önceki yorumu motor üstünde yazmıştım.

Gelelim bu velete!!
    Beyaz Bmw'den dayak yiyen tipten ne farkı var.?
    Onun mevzusuda eminim ki böyledir.

Memlekette o kadar MAL varki adam tedbir amaçlı korna(hatta çan da diyebiliriz) basmış.

Nedenmi?

Senin o salak kafan yerindemi değilmi diye.

Ulan sığır. 125cc motoru sürerken kendi kendine tribe giriyorsun,adam kaç metre tramvay sürüyor saygısızlık yapıyorsun hırt!!

Çok samimi bir arkadasımın Cevizlibağ'da tramvayda, babasının iki bacağı koptu adam sesini çıkarmadı.
    Adam makinist kornaya bastı ben dalgındım dedi. Sende gelmişsin ne basıyoooonn!??
    mete_han bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    e action camların alınması ve youtubeda bir kanal açması bukadar kolayken geriye ilgi çekmek için düşünülmesi kalıyor.ülkemizde ivedik gişe hasılat rekorları kırıyorsa ,haberler bile enkırmen lerle sunuluyorsa ,araç tanıtımlar bile teknolojik anlatımdan ziyade laga luga ile zevkli kılınıp sanki çok yararlıymış gibi lanse ediliyorsa dahada söylemek istemiyorum onca örnek var:D bu çocukta seviyesiz başlarının aç duyguları için böyle ilgi çekici birşey yapmış .başarılımı artık seviyenize göre !!! ünlü oldu yolun acık olsun ancak burada fenoman olabılırdın bu halinle

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Uyarmakta kabahat olmuş, zamane gençliği enteresan

Motosikleti
    MT-07
    Tramvay sürücüsü malesef ışığı sallamayan bir çok motosiklet sürücüsünün olmasından dolayı korna çalarak motosikletlinin hayatını tehlikeye atmaması için uyarıyor. Arkadaş buna neden bu kadar içerlenmiş anlamak gerçekten zor. Bana da kameraya şov yapıyor gibi geldi. Tramvay sürücüsü olsam yav he he der geçerdim :-)
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Bu arkadaşı havaalanlarından uzak tutmak için acilen yasa çıkarmamız gerekiyor. Mazallah çok sıkıntılı şeyler olabilir. :D
    Osm@n ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Bunun kafası aynı böyle;

K121L bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj 125 st
    merhabalar ben genç motorcu o tramvaya kafa tutan benim :D işin komık yanı 17 yaşındayım allaha şükür kendim çalışarak aldım. orda benım tek hatam adamın agzını kamerayla yaklaştırmamam olmuş o hurrıyettede kesmişler adam orda bana o'spu c'cocugu dıyor. sonradan oğrendikki sevgilisiyle kavga etmiş felan . olayın dığer yuzuu görmeden bırılerıne laf etmez iseniz daha anlaışlı gözükürsünüz. bu arada @yunusus ab,m,z senınle çok konuşmuştuk 125 megelli alacaktım işte o benim insan değşiyiyor. keske daha anlayışlı oslanız. birisi sizin anneınze hızlı durdunuz dıye hadı onunda gectim sanki 4 4lük motosiklet kullanıcısınız hıcmi birniz emnıyet şeritinden gitmedi? aradan gecmedi? arabnın dıbınde anıden durmadı hadi onuda gectimm. hiçmi birniz apaçıl yada 1 seferliğine bile yapmadınızda başkalarını eleştiriyosunuz burda gercek abiler var sanırdım 1 yalan habera kanıp baskasının karakteri hakkında yorum yapıyosunuz yazık! iyi forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı fstx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tramvay sürücüsü malesef ışığı sallamayan bir çok motosiklet sürücüsünün olmasından dolayı korna çalarak motosikletlinin hayatını tehlikeye atmaması için uyarıyor. Arkadaş buna neden bu kadar içerlenmiş anlamak gerçekten zor. Bana da kameraya şov yapıyor gibi geldi. Tramvay sürücüsü olsam yav he he der geçerdim :-)
    yorum yukarda ben vıdeoyu cekenım saygılar.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bence sorun cbr125'de.Makina deli, adamı gaza getiriyor

Alıntı buğratuncer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben genç motorcu o tramvaya kafa tutan benim :D işin komık yanı 17 yaşındayım allaha şükür kendim çalışarak aldım. orda benım tek hatam adamın agzını kamerayla yaklaştırmamam olmuş o hurrıyettede kesmişler adam orda bana o'spu c'cocugu dıyor. sonradan oğrendikki sevgilisiyle kavga etmiş felan . olayın dığer yuzuu görmeden bırılerıne laf etmez iseniz daha anlaışlı gözükürsünüz. bu arada @yunusus ab,m,z senınle çok konuşmuştuk 125 megelli alacaktım işte o benim insan değşiyiyor. keske daha anlayışlı oslanız. birisi sizin anneınze hızlı durdunuz dıye hadı onunda gectim sanki 4 4lük motosiklet kullanıcısınız hıcmi birniz emnıyet şeritinden gitmedi? aradan gecmedi? arabnın dıbınde anıden durmadı hadi onuda gectimm. hiçmi birniz apaçıl yada 1 seferliğine bile yapmadınızda başkalarını eleştiriyosunuz burda gercek abiler var sanırdım 1 yalan habera kanıp baskasının karakteri hakkında yorum yapıyosunuz yazık! iyi forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

yorum yukarda ben vıdeoyu cekenım saygılar.
    Önce Türkçe yazmayı öğren! Sonra kendi savunmaya çalış, ERGEN.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)