Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2 Kilometrelik yolda bile olanlar oldu :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı İBedirhany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumun için teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

dikkat çekmek için motoramı biniyorum o ne demek şimdi iyi bi motora biniyorum diye nasıl vardınız? buna
    konuşmamda ne var mesela vlog çekiyorum eksiğim yanlışım varsa söyleyin düzeltiyim eleştiriye açığım ancak video'da size birşey olmuyor orada canlı yaşayınca farklı oluyor devirli kullanmayı seviyorum siz sadece video'da motor sesini alıyorsunuz egzozlar açık lütfen bilmeden yorum yapmayın ama yanlışımı daha açık şekilde belirtirseniz düzeltmeye çalışırım..
    Gözüm
    İyi bir motora mi bilmiyorsun bilmiyorum.
    Benim için yolda bırakmayan, bakımlı her motor iyidir. Markaci değilim.
    Surusun kötü
    Tavrın kötü
    Surekli küfür halindesin
    Trafiği okuyamiyorsun.
    Dolu yol ile boş yol arasındaki şerit, hız, devir farkın yok. Yoldan çıkıp sola donecekken de sana yol veren yine arabalar ve durduğun yer kötü..
    İleri surus eğitimi alman faydaniza..
    Omm yani one mile more.. bir mil daha..
    Varmak değil, amacın yolda olmak olursa tadını alırsın..
    Hepimiz motora biniyoruz burada..
    Hepimiz aynı şeyleri yazıyoruz, sikistiriliyoruz ama sen motosikleti kullanmaktan çok şova odaklanmissin.
    Daha dikkatli ve sabırlı olmalısın...
    gursus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Bi bitmediniz,ayna bu 3.göz değil yağış var aynalar ıslak,yan camlar ıslak,konumun yanlış ve sadece aynaya baksa yeter diye düşünmen senin birşeyleri öğrenmen gerektiğini yeteri kadar açıklıyor.
    Aynaya bakması ona sağ tarafındaki herşeyi görme olanağı vermiyor,sen o aynada şöförü göreceksin yoksa yanlış konumdasın demektir.
    Ayrıca hiç bir araba şöförü sürekli aynayı kontrol etmek zorunda değil o tip yollarda arkasında başka bir araba olup olmadığından emin olur ve ona göre davranır,önüne çukur çıksa direksiyon kırar vs. sen bir motorcu olarak 1 saniyede ayna görüşüne girip 1 saniyede görüşten çıktığını bilip ona göre toleranslı sürüş yapacaksın yada bir araba gibi hareket etmek zorundasın.Yada önüne gelene küfür edecek kadar terbiyesiz olmayacaksın.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçma sapan bir motor sürüşü

çok şükür bugünde başkası adına utandık..
    sende her konuda varsın ha hep bi agresif yorum ne iş ?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı keremkrmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bmw aynasına bakmadı sinyal vermedi önüne geçti diye ohaaa ohaaaa deyip 5 saniye sonra aynı şekilde taksinin önüne siyal vs vermeden laaap diye atlıyosun...

Bir de bir kaç konudur takıldığım bir olay, videolarının izlenme sayısı artsın diye sadece link koyuyorsun ya sayı artınca extra ne oluyo youtube para falan mı ödüyo?
    ödüyor hocam.Millet o izlenme sayısını arttırmak için ne yapacağını şaşırdı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    aklım g.tüme kaçtı demişsin oraya güldüm..iyiki hantal çapırın var Ayazağadan Seyrantepeye işe gitmek nedir aga..böyle bir kebap yok yani..vlogcu adamsın 2 kilometrelik vlog olmaz hakkını ver şu vlog işinin.. makinayı büyütürsen fena.. yol ver dağlara eyi sardın beyaz steyjın bmwnin sne sola önerken yanından geçişide çok kindar olmuş..adamla işe beraber gitmişiniz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözüm
    İyi bir motora mi bilmiyorsun bilmiyorum.
    Benim için yolda bırakmayan, bakımlı her motor iyidir. Markaci değilim.
    Surusun kötü
    Tavrın kötü
    Surekli küfür halindesin
    Trafiği okuyamiyorsun.
    Dolu yol ile boş yol arasındaki şerit, hız, devir farkın yok. Yoldan çıkıp sola donecekken de sana yol veren yine arabalar ve durduğun yer kötü..
    İleri surus eğitimi alman faydaniza..
    Omm yani one mile more.. bir mil daha..
    Varmak değil, amacın yolda olmak olursa tadını alırsın..
    Hepimiz motora biniyoruz burada..
    Hepimiz aynı şeyleri yazıyoruz, sikistiriliyoruz ama sen motosikleti kullanmaktan çok şova odaklanmissin.
    Daha dikkatli ve sabırlı olmalısın...
    +1.75

hani bi laf vardır ya..elin işte gözün oynaşta..aga sen motoru s.ktiret makaraya devam et..valla yolu değil seni dinledim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    sürüş sırasında bende aynı şekilde konuşuyorum bazen millet ile kavga etmektense böyle makaralı şarkılı türkülü gitmek daha iyi.
    nasıl bir yol gidiyorsan Allah yardımcın olsun. 100 metre düzlük yok.
    eleştiri olarak da
    kamera yeri çok gösteriyor, ve çok küfür var diyebilirim.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oncelikle herkes onune bakmali,

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=szkD...utu.be&t=6m22s

Çok birşey yazmayacağım çünkü hataları dile getirince kabahat motorcuda adamı ilan ediliyoruz sana nacizane tavsiyem eğitim alman yönünde olacak trafiği okuyamaman bile bile ladese girip hödö hödö yapmanın bir faydası yok trafik okuma,konumlanma ve motor üstünde sakin olman dileğiyle..
    Kabahat Motorcuda Cemiyetine beni de dahil edebilirsin. Özellikle şu youtube kanalı olanlar sanki trafiğe arıza çıkarmak için çıkıyor. Geçen bir tanesi televizyonlara çıktı. Dayak yediği için. Meşhur olmak için her türlü tehlikeyi göze alıyorlar. Bu arkadaş ta güvenli sürüş konusunda ne yapılmayacaksa hepsini yapmış. Bir de millete akıl verme havalarında. Bunların korna çalma merakına "düdüğünüz ötmesin inşallah" diye tepki göstermekten kendimi alamıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Bu aşağıdaki de instagrama video atmak için kendi ve başkalarının canını hiçe sayan bir arıza kardeşimiz.
    https://www.instagram.com/p/BN9lGrBhps6/

Kask kamerasından soğudum yahu...
    ayzek, Mengu16 ve SAZMAN bunu beğendiler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabahat Motorcuda Cemiyetine beni de dahil edebilirsin. Özellikle şu youtube kanalı olanlar sanki trafiğe arıza çıkarmak için çıkıyor. Geçen bir tanesi televizyonlara çıktı. Dayak yediği için. Artık hiç bir şeylerine inanmaz oldum. Bu arkadaş ta güvenli sürüş konusunda ne yapılmayacaksa hepsini yapmış. Bir de millete akıl verme havalarında. Bunların korna çalma merakına "düdüğünüz ötmesin inşallah" diye tepki göstermekten kendimi alamıyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Bu aşağıdaki de instagrama video atmak için kendi ve başkalarının canını hiçe sayan bir arıza kardeşimiz.

ondan sonra sagda solda patliyorlar telefonlar susmuyor annem ayri babam ayri abim ayri akrabalarim ayri olum dikkat et vs fasillari
    SAZMAN bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    2 araba arasından tampon sıyırma seviyesinde 90km üstü hızla makasa giriyorum kimseden ses yok. Arabalar da bize tepki gösterecek olsa işimiz iş. Motovlogcuların aynana bak demesine de ayar oluyorum. Ben trafikte kimse aynaya bakmasa da sorun yaşamayacağım konumlarda bulunuyorum. Kör noktada 1 saniyeden uzun kalacaksam mutlaka kornayı kısacık bi çalarım. Motosiklete binmekte maharet trafikte kimseye takılıp kalmadan akıp gitmek, trafikle canını sıkmak boğulmak istiyosan toplu taşımaya bineceksin. Trafik kurallarından bihaber ve iyi motor süremeyen kişiler ne diye video çekip koyar onu da anlamak güç.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    ağzın çok bozuk önce onu düzelt.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Geçen ben kanalımda bir video paylaştım minibüscü kırmızı ışıkta beklerken ters yönden dönüş yapıp ışık ihlali yapıp karşıya geçiyordu , ona içimden ediceğim küfürü editleyip montajlayıp paylaştım baktım tepki aldım üstelik suçlu kırmızıda geçen şöför değil birde ben oldum ışıkta beklerken o yüzden boşverdim kaldırdım videoyuda geçmiş olsun diyelim dikkat etmekte fayda var her zaman

Yorumların çoğunu okudum,hepiniz bir çoğunuz abim sayılırsınız iyisi ile kötüsü ile daha 22 yaşındayım hatalarım,yanlışlarım olabilir ben özür dilemiyicem hatalarımı ve yanlışlarımı düzelticem eleştiri yaptığınız için çok teşekkür ederim bundan sonra çekeceğim vloglarda kulağıma küpe olacak inşallah dediklerinizide yerine getirmeye çalışıcam saygılarımla,sizlerde kanalıma abone olmayı unutmayın
    SAZMAN ve feti_can bunu beğendiler.

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabahat Motorcuda Cemiyetine beni de dahil edebilirsin. Özellikle şu youtube kanalı olanlar sanki trafiğe arıza çıkarmak için çıkıyor. Geçen bir tanesi televizyonlara çıktı. Dayak yediği için. Meşhur olmak için her türlü tehlikeyi göze alıyorlar. Bu arkadaş ta güvenli sürüş konusunda ne yapılmayacaksa hepsini yapmış. Bir de millete akıl verme havalarında. Bunların korna çalma merakına "düdüğünüz ötmesin inşallah" diye tepki göstermekten kendimi alamıyorum...

Öndeki scooterlı bıle yavas dıyor adama, çoluk cocuk bunlar zaten ya da büyüyememiş çocuklar. Ehliyetini direk almak gerek bu videodan sonra bile. 5 seneliğine falan.
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı İBedirhany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumların çoğunu okudum,hepiniz bir çoğunuz abim sayılırsınız iyisi ile kötüsü ile daha 22 yaşındayım hatalarım,yanlışlarım olabilir ben özür dilemiyicem hatalarımı ve yanlışlarımı düzelticem eleştiri yaptığınız için çok teşekkür ederim bundan sonra çekeceğim vloglarda kulağıma küpe olacak inşallah dediklerinizide yerine getirmeye çalışıcam saygılarımla,sizlerde kanalıma abone olmayı unutmayın
    sırf asiyim moduna girip özür dilemicem vs demeniz..
    biz, en azından ben; özür dilemen içinm değil, tüm yorumnlarımı hayatta kalabilmen ve motosikletini sağlık bir şekilde sürmen için "durum tespitinde bulundum"
    Ölürseniz Azral'i yorduğunuz için kendisinden, sakat kalırsanız, üzdüğünüz için aileniz ve her iki durumda da sevdiklerinizden özür dilersiniz
    sempatik durup, kanalınıza üye toplama hinliğindesiniz hala..

buna sizin klipteki ülubunuzla cevap verdiğimi sayınız..
    "aşşaa kasımpaşa" mıydı o yolun?

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6.25 Saniyedeki olayı baz alalım beyaz aracın önundeki adam dönüş yapacak bunu sag tarafa beyaz aracın geçeceğini kestirmen lazım diyelimki olmadı beyaz araç bir anda kırmıyor yavaş yavaş şeritten çıkıyor ve sen buna rağmen ısrarlara yavaşlamak yerine araya giriyorsun ve daadaaaattt kornaya abanıyorsun bir diğer söylemek istediğim konu eğer hiç bir araç ile aynasından seni göremeyeceği yanyna gibi konumda sürme ya geride kal yada bas git ve yine önundeki vs aracın aynasından sürücüsünü görmüyorsan haklı olarak o adam aynaya baktığında seni görmüyordur çünkü kor noktada kalıyorsundur sinyal vermeden önüne kırabilirler vs orası ayrı ama senin yaşadıklarına artık gülüp geçmiyorum bile videoyu baştan sona yorumlasam bir sürü şey çıkacak paylaştığın linkteki ilk gördüğüm şeyi yorumladım ve eğitimlerde sana kimse önüne kırarlar dikkat et demez nerede konumlanacağını ön görmeyi ve ani kaçış manevraları vs çok şeyide öğrenirsin..

Sonlarak böyle küfür içeren paylaşımları yaparken küfürlü vs diye yazmayı unutmayın çalışmış olduğum yer bi kurum ve bayan çalışanlarda var bi anda pek hoş olmuyor böyle şeyler sayende bütün bakışlar üzerime döndü
    Katılıyorum
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf asiyim moduna girip özür dilemicem vs demeniz..
    biz, en azından ben; özür dilemen içinm değil, tüm yorumnlarımı hayatta kalabilmen ve motosikletini sağlık bir şekilde sürmen için "durum tespitinde bulundum"
    Ölürseniz Azral'i yorduğunuz için kendisinden, sakat kalırsanız, üzdüğünüz için aileniz ve her iki durumda da sevdiklerinizden özür dilersiniz
    sempatik durup, kanalınıza üye toplama hinliğindesiniz hala..

buna sizin klipteki ülubunuzla cevap verdiğimi sayınız..
    "aşşaa kasımpaşa" mıydı o yolun?
    Eyvallah abi ama ben o videoyu vlog çekiyorum özür dilesem bi fayda etmeyeçeği için öyle yazdım ondan sonraki video'mu izleyebilirsin varsa yanlışım söyle ama bana tavırlı tavırlı konuşma abi daha ne istiyorsun anlamadımki nasıl bi cevap vereyim sana..

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu 6:25 deki olay için yazıyorum
    Adam önünde seninle aynı anda yada belki az önce sağ şeride geçmeye başlıyor
    Sen sadece şerit değiştirmeyi daha hızlı yapıp gaza basıp adamın zaten geçmeye başladığı şeritte kendini sıkıştırıp sonra adama kızıyosun

Gerçekten tarafsız olarak izlemeye çalışıyorum. Sanki olay çıkartmak için fırsat kollamışsın gibi görünüyor.
    Buna da katılıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Videonu saniye saniye yorumlamak isterdim ama ne de olsa takmayacaksın. O yüzden kısa kesiyorum. Paketçi gibi motor kullanıyorsun. Bir çok yerde sen hatalısın. Bir kamera taktın diye şova kalkışmışsın. Trafikte her gün çok daha ciddi olaylar yaşanıyor. Başına gelmemesi dileği ile.
    ayzek bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)