Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Motosikletle Gece Yolculuğu

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Köydeki akrabalarımı ziyaret ettikten sonra gece dönüş yolundaki çekimlerimden bazı bölümleri paylaştım, köy yolları, köpekler, kediler, ışık, ekipmanlarım vs dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.

Çok yakında KTM Duke 390 gibi RC 390 incelememi de sizinle paylaşacağım, sonrasında bir tane Ducati Scrambler incelemeyi planlıyorum. BMW nin meşhur GS lerinden biriyle de incelemem olacak onunla ilgili Borusan ve BMW ile sıkı iletişim halindeyim, sonrasında eğer Honda ağabey bayilerinde teste açık Honda Nc700x veya CBR 650R bulabilirse onların ikisiyle de bir inceleme yapmayı planlıyorum. Yamaha 2015 test sürüşlerini kapatmış o yüzden 2015 yılı bitene kadar Yamaha modeli inceleyemeyeceğim fakat arkadaşımın kullandığı XJ6 var onunla da ayarlayabilirsem bir video çekmeyi planlıyorum.

Videolarım biraz uzun oluyor bunyüzden bundan sonrakileri biraz daha kısa tutmayı planlıyorum, bu konuda da önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum

İyi Seyirler

https://youtu.be/VN2Y4CUIYSc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tracer700
    tanıtım videolarını kısa tutmana gerek yok ben seviyom izliyom böyle video atan arkadaşları

Nevada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    City Bike Racing 125
    Keyifli bir video olmuş izledim hepsini. Uzunları açanlara gerek otomobil, gerek motosiklet kullanırken sövüyorum çoğu zaman. Özellikle uzun yolda otomobille seyahat ederken dikiz aynamın karartması dahi yetmiyor bu uzunları açanların ışığına. Tüm ışıkları kapatsan yol aydınlatmasıyla rahatlıkla gidebileceğin yollarda uzunları açıyor adamlar. Gözündeki körlük nasıl bir seviyeye gelmişse artık! Ben önümü göreyimde karşıdaki şarampole mi uçmuş, bariyere mi girmiş umrumda değil diyen tipler bunlar.

Yanlış anlaşılmasın dostum, sözüm meclis dışı. Motosikletin aydınlatması yetmiyor çoğu zaman biliyorum. Videoda bahsi geçince aklıma geldi yazayım dedim, konu açmayı dahi düşünmüyor değilim bu konuda

Tekerin daima düz bassın, iyi yolculuklar.

Alıntı Nevada adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli bir video olmuş izledim hepsini. Uzunları açanlara gerek otomobil, gerek motosiklet kullanırken sövüyorum çoğu zaman. Özellikle uzun yolda otomobille seyahat ederken dikiz aynamın karartması dahi yetmiyor bu uzunları açanların ışığına. Tüm ışıkları kapatsan yol aydınlatmasıyla rahatlıkla gidebileceğin yollarda uzunları açıyor adamlar. Gözündeki körlük nasıl bir seviyeye gelmişse artık! Ben önümü göreyimde karşıdaki şarampole mi uçmuş, bariyere mi girmiş umrumda değil diyen tipler bunlar.

Yanlış anlaşılmasın dostum, sözüm meclis dışı. Motosikletin aydınlatması yetmiyor çoğu zaman biliyorum. Videoda bahsi geçince aklıma geldi yazayım dedim, konu açmayı dahi düşünmüyor değilim bu konuda

Tekerin daima düz bassın, iyi yolculuklar.
    Merhaba,
    Evet uzun yolda uzun farlarla yolculuk yapan çok fazla taşıt mevcut, hatta kameramın şarjı yetmediği için otoyolda karşı şeritten uzunlarla gelen arabalarla ilgili çektiğim sıkıntılara değinemedim. Yorumunuz ve hassasiyetiniz için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanıtım videolarını kısa tutmana gerek yok ben seviyom izliyom böyle video atan arkadaşları
    Merhaba,
    Bende seviyorum fakat videolarımda sıkıcı bölümler vardır muhakkak 2. bir göz olarak sizlerin önerileri bu yüzden çok önemli, teşekkürler

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı B-veritas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Köydeki akrabalarımı ziyaret ettikten sonra gece dönüş yolundaki çekimlerimden bazı bölümleri paylaştım, köy yolları, köpekler, kediler, ışık, ekipmanlarım vs dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.

Çok yakında KTM Duke 390 gibi RC 390 incelememi de sizinle paylaşacağım, sonrasında bir tane Ducati Scrambler incelemeyi planlıyorum. BMW nin meşhur GS lerinden biriyle de incelemem olacak onunla ilgili Borusan ve BMW ile sıkı iletişim halindeyim, sonrasında eğer Honda ağabey bayilerinde teste açık Honda Nc700x veya CBR 650R bulabilirse onların ikisiyle de bir inceleme yapmayı planlıyorum. Yamaha 2015 test sürüşlerini kapatmış o yüzden 2015 yılı bitene kadar Yamaha modeli inceleyemeyeceğim fakat arkadaşımın kullandığı XJ6 var onunla da ayarlayabilirsem bir video çekmeyi planlıyorum.

Videolarım biraz uzun oluyor bunyüzden bundan sonrakileri biraz daha kısa tutmayı planlıyorum, bu konuda da önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum

İyi Seyirler

https://youtu.be/VN2Y4CUIYSc
    Bi düzeltme.....Honda NC700x üretimi duralı 2 yıl geçti...nc 750 var artık, CBR650R hiç üretilmedi...cbr650F var....İncelemelerini takip etmeyeceğim.
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi düzeltme.....Honda NC700x üretimi duralı 2 yıl geçti...nc 750 var artık, CBR650R hiç üretilmedi...cbr650F var....İncelemelerini takip etmeyeceğim.
    Mobilden yazdığım için bende sen söyleyince fark ettim, yinede teşekkürler

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Merhaba Ben Yeni kamera aldım da pc de videoları kesme düzeltme ses ekleme yapabilecegim program arıyorum yardımcı olurmusunz düzgün bi program lazım bana.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Ben Yeni kamera aldım da pc de videoları kesme düzeltme ses ekleme yapabilecegim program arıyorum yardımcı olurmusunz düzgün bi program lazım bana.
    windows movie maker.
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Sony Vegas Pro, GoPro Studio, Windows movie maker vs işini görür
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Kendi kullandığım en iyi, detaylı işlem yapabildiğim programlar Edius 7 ve Adobe Premire Pro CS6.
    yine kendi kullandığım en basit programlardan biri ise Camtasia Studio 8
    B-veritas ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)